Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z X dnia

Zwycięzcy konkursu z X dnia

WitekT 20 Września 2014 20:59

6 1

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z X dnia, kiedy to należało odgadnąć model telefonu na podstawie kilku podpowiedzi (Motorola Accompli 008).




Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik Markadiusz. Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy evolar oraz atbis.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 25
  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    6.  2014-09-20 22:02:49

    kriss: a może Ty nam kupisz po takim telefonie? :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    7. ~  2014-09-20 22:05:33  host: ip-78-30-120-254.free.aero2.net.pl

    Od lat śledzę wesołą twórczość Markadiusza na forum i wiele wskazuje na to, że jest to osobnik posiadający mniej niż wymagane w regulaminie 16 lat, dlatego apeluję o sprawdzenie tego parametru jego osoby.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8.  2014-09-20 22:19:37

    Gratuluję. Przyczajony tygrys, ukryty smok :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    9.  2014-09-20 22:19:40

    Dziękuję bardzo! :) Tobie @7 także, zarówno za odmłodzenie jak i "wesołą twórczość". ;) PS: Też Ci się kiedyś uda!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-09-20 22:23:12

    Markadiusz, może pochwal się jak wpadłeś że to o tego rumpla chodzi :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-09-20 22:26:43

    Może by tak raz w miesiącu organizować taki konkurs na szukanie telefonu (tylko bez takich "dziwnych" podpowiedzi jak ostatnio)? :) Fajna zabawa. Naroda to konto premium, nic nie kosztuje a pobawić się można :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    12.  2014-09-20 22:32:28

    Czekamy jeszcze na wyniki konkursu pisarskiego :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13.  2014-09-20 22:33:23

    Kosz od razu skojarzyłem jako klapkę. Nad Makiem chwilę się zastanawiałem, aż przypomniałem sobie logo - M, wiadomo, Motka z klapką. Ubawiłem się, gdy po wytypowaniu spojrzałem na podpowiedzi o zadaniach specjalnych i o zabijaniu. ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14.  2014-09-20 23:12:08

    Gratuluję zwycięzcy, moim trzecim strzałem był model 009 tez klapka, dopiero miecz sugerował rysik, i zmieniłem na 008, pamiętam ze było to kolo 17. Przyznam ze skojarzenia byly bardzo niejednoznaczne, przy mcdonaldsie myślałem że może jakaś klapka w kształcie hamburgera jak. np. alcatel 810

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15.  2014-09-21 02:50:08

    Gratulacje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    16.  2014-09-21 07:27:49

    Markadiusz- gratulacje!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    17. ~fredzelek  2014-09-21 07:57:53  host: 77-255-198-28.adsl.inetia.pl

    Markadiusz gratulacje

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21. ~a  2014-09-21 10:47:09  host: apn-46-76-109-216.dynamic.gprs.plus.pl

    Gratuluje!!! :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    22.  2014-09-21 15:09:12

    Gratulacje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-09-21 16:25:50

    Gratulacje dla zwycięscy !!!!!! :) Ja byłem drugi,a wysłałem po trzeciej "śmietnikowej" podpowiedzi, więc wnioskuje, że zwycięzca strzelał na czuja, więc tym bardziej gratuluje. Mam jeszcze nadzieje na szczęście w konkursie literackim i moim opisie "użytkownika pozytywnie zdystansowanego" Jeszcze raz gratulacje dla szczęściarza ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2014-09-21 16:29:05

    A sorry, niedoczytalem powyższego posta :) Czyli odpowiedzielismy po tej samej podpowiedzi śmietnikowej,ale ja później hehhee ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Misiek  2014-09-22 10:52:38  host: kaputte.li

    A kiedy bedą wyniki z dnia 8?Mieliscie miec 1-2 dniowe opóznienie a to już 4 dzień leci.Wstyd. Łamiecie swój własny regulamin.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26.  2014-09-22 11:21:45

    @ Misiek STAY COOL ;-) Jak wyniki będą na stronie to na pewno je zauważysz

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27.  2014-09-22 14:09:48

    Ech... Pięć razy już kasuję co chcę napisać... Nie wiem co ;-) Dziękuję, chociaż niepotrzebnie narażacie się na krytykę, że niby się zarzekałem a pisałem ;-) Napisałem, napisałem... Mówiłem, że napisałem (pabloki) - ale historię? Komentarz bardziej niż historię. Moją historię w Telepolis streściłem do kilku słów - jest w archiwum Telepolis ;-) Tak samo "uczestnictwo" w konkursach zgadywankach - tak - biorąc pod uwagę ile razy coś napisałem w polu odpowiedzi, w połowie konkursów wziąłem udział ;-) Ale czy odpowiedz "nie wiem" na pytanie "jaki to telefon" jest uczestnictwem w konkursie? No formalnie jest... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28.  2014-09-22 14:11:02

    No i na dodatek pomyliłem wątek konkursowy :-)

Dodaj swoją opinię