Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z VIII dnia - lista nicków

Zwycięzcy konkursu z VIII dnia - lista nicków

WitekT 22 Września 2014 11:26

3 2

Znamy już listę osób urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z VIII dnia, które chcemy nagrodzić. Przyznaliśmy jedną nagrodę główną, 6 równorzędnych i dwie specjalne.




Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, postanowiliśmy przyznać babeo, który opisał największy kawał historii TELEPOLIS.PL.


Konta Premium, oprócz zwycięzcy, dostaną Maniek.rm, Sig, Atlan, Kwistas oraz mol.


Teksty zwycięzców możecie zobaczyć w materiale pt. 10 lat jak jeden dzień - historie czytelników.


Konto Premium postanowiliśmy przyznać także użytkownikowi bazzes, który przysłał najkrótszą historię, która nas rozśmieszyła: Mam zakwasy na oczach od czytania TELEPOLIS.PL.


Dożywotnie Konto Premium postanowiliśmy przyznać wlo. Raz, że to kawał historii TELEPOLIS.PL i 17 tys. komentarzy. Dwa, że pomimo swoich czasem specyficznych wypowiedzi, zawsze wypowiada się kulturalnie i z dystansem. Trzy, że był ciepło wspominany przez kilku piszących w tej edycji konkursu.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 63
  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    44.  2014-09-22 18:37:06

    Zwycięzca wybrany zgodnie z zasadami (m.in. historia związana z portalem; decyzja redakcji), nagród więcej, niż było przewidziane, ale zawsze trafi się niezadowolony. Bunt dla zasady, bo było coś za darmo, a mi nie starczyło? Jakie to polskie. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    45. ~  2014-09-22 18:38:52  host: user-94-254-129-171.play-internet.pl

    @43 natomiast ja podziwiam innych ludzi że chce im się zwracać uwagę na chamstwo i arogancje tego witka - wystarczy poczytać jego wypowiedzi. Natomiast wlo jest modelowym przykładem nieprzestrzegania netykiety i zazwyczaj wypowiada się niekulturalnie. Uhonorowanie go jest tzw. ubertrollingiem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46.  2014-09-22 18:42:49

    szkoda gadać, konkurs ustawiony.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    47. ~xy  2014-09-22 18:55:51  host: 109241085114.warszawa.vectranet.pl

    Tłumaczenia Witka są takie same jak rządu PO.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    48.  2014-09-22 19:01:56

    piotrekpitt: dość poważne oskarżenie. Masz jakies dowody, nagrane rozmowy moje z Marcinem albo z babeo? Czy tylko tak Ci się WYDAJE?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    49.  2014-09-22 19:05:11

    zxc: nie odciągam, pokazuję tylko śmieszność Twojego twierdzenia, że "wielu popiera". Jest to zwykły, tani chwyt, który zdemaskowałem. Szczególnie w kontekście tego, ze w ostatnim czasie pojawiło się wielu "zaminusowywaczy" i "zaplusowywaczy" komentarzy, którzy swoje wyroki wydają w co najmniej niekonsekwentny sposób. Ale to widzę JA, czytając wszystkie komentarze, a nie TY. Ty jesteś teoretykiem i gdybasz, ja praktykiem mówiącym o faktach. I na tym możemy zakończyć rozmowę, bo ciężko Ci zrozumieć, że słowa, których użyłeś w pierwszym komentarzu, były dla nas po prostu obraźliwe. Cóż - w dzisiejszych czasach panuje po prostu inflacja słów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    50.  2014-09-22 19:07:40

    45: a zauważyłeś, że ja zawsze traktuję innych tak samo, jak oni mnie? Nie widzę powodu, żeby było inaczej. Jeżeli ktoś rozmawia merytorycznie, nie ucieka się do wycieczek osobistych, to na dokładnie taką samą odpowiedź może liczyć z mojej strony mimo, że się nie zgadzamy. Ale jeżeli ktoś zarzuca nam od razu ustawkę i oszustwo, to też zostanie przez nas potraktowany w podobny sposób.

    Jeżeli chcielibyśmy zrobić ustawkę, to w ogóle nie robili byśmy konkursu, tylko po prostu dali telefony wybranym osobom. A tak chcieliśmy dobrze i dostaliśmy po głowie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    51.  2014-09-22 19:11:54

    Witek... WSZYSCY wiedzą dobrze, że ustawiłeś konkurs... ;-) Mnie dziwi, że nie zmigrowali jeszcze ci, którym się tu nie podoba, do konkurencji?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52.  2014-09-22 19:16:22

    zxc - w czym masz problem? Lamentujesz juz kilka godzin. Nie masz w domu zajecia?

    Pierwszy raz jestem pod takim ostrzałem przez osoby, które nie znają prawdy, ale oczywiście w ich przekonaniu wiedzą jak było i że są nieomylni. Widzę, że jest to walka z wiatrakami.

    Po dzisiejszym dniu zaczynam współczuć Witkowi, bo On z takimi pistoletami ma doczynienia prawie każdego dnia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    53.  2014-09-23 09:25:02

    lubudubu lubudubu niech zyje prezes naszego klubu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    54.  2014-09-23 12:02:15

    Serdeczne gratulacje dla wszystkich, a szczególnie dla babeo :)
    Ja z kolei dziękuję za wyróżnienie mojej historii i życzę Telepolis kolejnych wspaniałych lat :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    55.  2014-09-23 13:35:46

    Dzięki mol :) a swoją drogą, coś dawno nie widziałem Cie na forum ;>

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    56.  2014-09-23 18:50:17

    Również dziękuje za wyróżnienie i gratulacje dla pozostałych zwycięzców ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    57.  2014-09-23 21:19:19

    Wlo i Kwistas - moje gratulacje! :) Lubię czytać Wasze kulturalne i merytoryczne wypowiedzi. Tak trzymać, chłopaki! ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58.  2014-09-23 23:47:06

    Dziękuję za wyróżnienie, obiecuję teraz jeszcze częściej odwiedzać telepolis, hehe :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59.  2014-09-23 23:48:34

    albinos pozdrawiam henia :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60.  2014-09-24 23:15:52

    Witam i gratuluje wszystkim laureatom :) Jaro 070 i dostałeś już maila, bo dziś już kończy się 24, a maila także nie systemem ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61.  2014-09-24 23:17:48

    Miało być "nie dostałem" -autokorekta ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    62.  2014-09-27 18:36:31

    @61 Dostałem maila od Witka 25. po godzinie dziesiątej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    63.  2014-10-13 10:52:54

    Moi Drodzy, czy ktoś coś dostał? ;-)

Dodaj swoją opinię