Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z VIII dnia - jeszcze bez nicków

Zwycięzcy konkursu z VIII dnia - jeszcze bez nicków

WitekT 18 Września 2014 22:05

5 0

Znamy już listę osób urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z VIII dnia, które chcemy nagrodzić.



I tu małe zastrzeżenie - listę ogłosimy z małym (jedno- lub dwudniowym) opóźnieniem, bo mamy dylemat komu przyznać pierwszą nagrodę za historię związaną z TELEPOLIS.PL. Wiemy natomiast, że nagrodzonych Kontami Premium będzie więcej niż trzech, a jedna osoba dostanie je dożywotnio. Odpowiedzi wszystkich nagrodzonych opublikujemy w formie felietonu, jako IV część 10 lat jak jeden dzień.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 33
  • 0

    15.  2014-09-19 00:00:27

    @14 przecież to dwie różne sprawy. Statystyki rzeczywiście by się przydały, bo to bardzo by zaspokoiło moją ciekawość.

  • 0

    16. ~pabloki  2014-09-19 00:06:45  host: 37.30.20.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wlo dostanie dożywotnie premium.

  • 0

    17. ~r  2014-09-19 05:53:20  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    Też myślę że dożywocie będzie miał wlo. Bo już sam sobie wykupił na 5 lat więc koszty nie będą duże ;-)

  • -3

    18. ~Gość  2014-09-19 06:55:53  host: google-proxy-66-249-81-72.google.com

    No właśnie te nagrody to mogą wyjść trochę śmiesznie. Ktoś kto potrzebuje telefonu może dostać konto i na odwrót. WitekT może warto by tych potencjalnych zwycięzców nagrodzić tak samo i dać obu pierwsze miejsce? Albo zapytać ich o preferencje ;) może jeden woli premium a drugi telefon? Gorzej jak obaj chcą to samo.

  • 0

    19. ~Marcin  2014-09-19 06:57:21  host: google-proxy-66-249-81-72.google.com

    No właśnie te nagrody to mogą wyjść trochę śmiesznie. Ktoś kto potrzebuje telefonu może dostać konto i na odwrót. WitekT może warto by tych potencjalnych zwycięzców nagrodzić tak samo i dać obu pierwsze miejsce? Albo zapytać ich o preferencje ;) może jeden woli premium a drugi telefon? Gorzej jak obaj chcą to samo...

  • -1

    20.  2014-09-19 07:10:26

    To zrozumiałe. Prac było wiele i na pewno grono, które do gustu przypadło jest szerokie, zatem bez pośpiechu. Bardzo sympatyczna sprawa z tym dożywotnim Premium (pewnie dla jakiegoś fioletowego VIPa :-)).

  • 0

    21.  2014-09-19 07:42:44

    @Marcin i kto wybierze premium? Za równowartość głównej nagrody można wykupić je na 50 lat.

  • 0

    22. ~Marcin  2014-09-19 08:13:44  host: google-proxy-66-249-81-72.google.com

    Wlo ;) No właśnie trochę kiepsko z tymi nagrodami bo jeśli są dwie bdb prace i ciężko między nimi wybrać a jedna osoba dostanie znacznie lepszą nagrodę. Jakby do tego premium chociaż moto g dorzucić... Albo odezwać się do sponsora, że jeszcze jeden sgs by się przydał ;)

  • -1

    23.  2014-09-19 08:25:54

    Taka prośba byłaby niegrzeczna a redakcja na dodatkowe koszty też nie pójdzie. No i żyjemy w biurokratycznym kraju więc możliwe, że pieniądze tutaj byłyby najmniejszym problemem. Ale spójrzmy ma to z innej perspektywy: nagle się okazuje, że 4 miejsce wyjątkowo zostanie nagrodzone a drugie dostanie lepszą nagrodę niż inni zajmujący to miejsce.

  • 1

    24. ~Marcin  2014-09-19 08:42:05  host: user-94-254-145-87.play-internet.pl

    No też prawda :) przede wszystkim należą się podziękowania redakcji za samą możliwość wygrania. Konkurs bardzo fajny i nagrody hojne, w końcu to 10 x sgs5 :)

  • 0

    25. ~  2014-09-19 09:08:14  host: gaja.tpnet.pl

    20. Marcin Gruszka - fioletowy VIP.

  • -2

    26.  2014-09-19 10:38:45

    7 - myślisz? Hmmm... Co ja bym z nimi robił? ;-) A na poważnie to może zbyt niepoważnie potraktowałem tę zabawę, bo rzeczywiście czasem pisałem w tym prostokąciku różne "odpowiedzi" - pewnie nie były właściwe... Nic (nie)stety(?) nie wygrałem ;-)

  • -2

    27.  2014-09-19 10:42:51

    ~pabloki - myślisz? Nie jestem łasy na nagrody... Zresztą nie wiem czy mój - bardziej komentarz niż historia - cokolwiek może znaczyć w tak "poważnym" konkursie ;-) Nie znam poza tym statystyki mojego postu - nie wiem ile to 2 tysiące znaków może być w tekście ;-) Na linijki łatwiej by mi było oszacować ;-)

  • -1

    28.  2014-09-19 10:43:38

    18 - a ktoś nie potrzebuje telefonu?

  • -3

    29.  2014-09-19 11:54:10

    To cierpliwie czekamy :)

  • -3

    30. ~pabloki  2014-09-19 14:43:00  host: 46.205.73.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wlo ja też nie znam statystyk postów ale wydaje mi sie że trafi na Ciebie. Witek mówił ostatnio na wideo że jednym z najaktywniej i długoletnio komentującym jesteś Ty.

  • -1

    31.  2014-09-19 15:03:38

    ~pabloki - sęk w tym, ze ja tak naprawdę nie brałem udziału w konkursie ;-) Rzeczywiście, dla żartu coś napisałem - jak np. przy zgadywankach z telefonami - że nie mam pojęcia o jaki model chodzi, ale nie żeby głos był traktowany jako konkursowy! ;-)

  • -1

    32. ~  2014-09-19 20:20:39  host: user-94-254-145-4.play-internet.pl

    WLO to weteran, ponad 17k postów to kawał jego życia. :)

  • 0

    33. ~  2014-09-19 20:42:09  host: user-94-254-145-4.play-internet.pl

    Jak redakcja narazie nie może wydać werdyktu w sprawie dnia VIII to prosimy o wyniki z dni IX i X :-)

  • 0

    34.  2014-09-21 20:04:05

    A burza mózgów w redakcji nadal trwa a to już 3 doba mija :P

Dodaj swoją opinię