Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z VII dnia

Zwycięzcy konkursu z VII dnia

WitekT 17 Września 2014 21:54

1 0

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z VII dnia, kiedy to należało odgadnąć model telefonu na podstawie kilku podpowiedzi (Nokia 3650).



Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik Maronir. Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy Moonscape oraz evolar.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 15
  • 0

    1.  2014-09-17 22:03:08

    Zwycięzcy konkursu z VII dnia
    a dalej: Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z IV dnia, coś tu jest nie tak ;)

    Po ilu podpowiedziach została podana prawidłowa odpowiedź?

  • -4

    3. ~  2014-09-17 22:14:52  host: gaja.tpnet.pl

    2. Pewnie Witek pozakładał odpowiednio długo przed konkursem konta i teraz wygrywają. ;-)

  • 1

    4.  2014-09-17 22:43:30

    śmierdzi coś tu...

  • 2

    5.  2014-09-17 23:01:35

    Zwykły błąd edytorski. Jesteśmy po prostu trochę zmęczeni. Już poprawiłem. Zwycięzcy są wybrani z odpowiedniego dnia.

  • -4

    6. ~Jadwiga  2014-09-17 23:12:28  host: n10-04-03.opera-mini.net

    Ja już nawet kupiłam na allegro telefon z pierwszego losowania. Cena była dobra a sprzedajacy pisał że tylko na konkurs założył konto

  • -4

    7. ~  2014-09-17 23:23:27  host: abat89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dużo dałaś?

  • 2

    8.  2014-09-17 23:28:36

    A tu dalej Kartofel bajeruje portal :-D na zdrowie!

  • -1

    9. ~Jadwiga  2014-09-17 23:34:49  host: public-gprs516831.centertel.pl

    @7, dałam doopy i umówiłam się, że dam mu jeszcze kilka razy. Zawsze lubiłam dawać ciała, a teraz dostałam za to Samsunga :)

  • 0

    10. ~Adaś  2014-09-17 23:41:45  host: n08-02-05.opera-mini.net

    A to wieprz nieczysty z nr 9 ! Za moja sąsiadkę pisze że niby ona taka rozwiązla ! A nigdy nikomu poza mężem d... Nie daje

  • 2

    11.  2014-09-17 23:49:03

    9, 10). Kartofel. Że też ci się tak chce te banialuki produkować :-D

  • 0

    12.  2014-09-17 23:54:30

    hah, kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie :)

  • 1

    13. ~Wlo  2014-09-18 00:01:16  host: n11-02-06.opera-mini.net

    Mieczy u nas dostatek ale i te są do d...

  • 0

    14.  2014-09-18 06:04:58

    Gratulacje.

  • 0

    15. ~ktos  2014-09-18 08:14:47  host: 212.180.237.210

    zwyciezca zarejestrowany 12.09.14... brak słów...

  • 3

    16.  2014-09-18 08:28:52

    @15 - halo, to jest portal telekomunikacyjny, zatem nie dziw się, że podobnie jak i u operatorów nie ma bonusu za wysługę lat i czasem człowiek z ulicy ma lepszą ofertę :-). Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Część z zarejestrowanych to pewnie łowcy promocji, ale na pewno jest też duża grupa czytelników, którzy po prostu wcześniej nie mieli motywacji, żeby się rejestrować (bo nie odczuwali potrzeby zadania pytania na forum ,a newsy komentować można jako niezarejestowany - co zresztą sam najczęściej robiłem wcześniej). Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin, a więc i to, kto może uczestniczyć. Mi to nie przeszkadza i pozostaje tylko nadzieja, że jakoś weryfikują, czy ktoś nie spamuje z np. multikonta itd. Zgadywanie modelu telefonu to świetna zabawa (nie te gierki dla klikaczy) i mówiąc szczerze mam nadzieję, że co jakiś czas zrobią z tym konkurs, nawet gdyby nagrodą miało być samo konto Premium.

Dodaj swoją opinię