Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z V dnia

Zwycięzcy konkursu z V dnia

sirmark 15 Września 2014 22:33

4 1

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z V dnia, kiedy to należało odnaleźć specjalnie oznakowaną stronę w katalogu.




Oznakowanym modelem, który ma w sobie coś z iPoda, był HTC MDA Compact III.


Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik klimas7. Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy mszalkowska oraz Golarz Filip.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 13
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1.  2014-09-15 22:40:08

    Najfajniejszy konkurs :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2.  2014-09-15 22:44:39

    Mnie interesuje coś innego - jak był telefon oznaczony? Z góry zaznaczam, że nie piszę tego ze złośliwości, a czystej ciekawości - nie próbowałem nawet brać udziału w tym konkursie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    3.  2014-09-15 22:46:04

    BTW, Golarz, gratki. 6 miesięcy premium :D
    Po raz drugi jakiś normalny użytkownik wygrywa nagrodę, co prawda tylko pocieszenia i drugi raz ten sam, ale mimo wszystko, dobrze wiedzieć, że wygrywa jakiś użytkownik, a nie "nobodyKnowsMe"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2014-09-15 23:05:52

    @2 był taki wielki baner w specyfikację wsadzony o tym, że wygrywasz. Nie sposób przegapić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5.  2014-09-15 23:05:55

    @divhashmorex: między oceną telefonu a szczegółowymi danymi był baner o mniej więcej takiej treści" To jest baner którego szukasz" i jakaś grafika urodzinowa. Ktoś nawet zamieścił screena na stronie konkursowej, ale jest ona już niedostępna. No i ludzie, którzy mają adblocka, narzekali, że jest niewidoczny :)

    Gratulacje dla zwycięzców.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-09-15 23:12:51

    @5 ale to w sumie ciekawe. ja mam bdblock + a mimo to baner widziałem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2014-09-15 23:24:06

    @6 też widziałem, ale w komentarzach było narzekanie. Konkurs był fajny, chociaż nie udało mi się go rozwiązać. Mam nadzieje, że jeszcze raz się pojawi.
    Teraz ciekawi mnie jaki jest wynik konkursu VI. Była to czysta loteria. A dziś niestety zaspałem, wstałem o 11 :P więc musiałem odpuścić dzisiejszy konkurs.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2014-09-16 00:22:33

    Gratulacje, ciekawy konkurs.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    9.  2014-09-16 06:53:57

    Gratulcaje Golarz Filip, niedługo będziesz mógł sklep z kontami Premium założyć :-).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-09-16 07:26:55

    Dzięki :-)
    Jak dobrze pamiętam w baner trafiłem ok.10:30 także łatwo nie było