Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z IX dnia

Zwycięzcy konkursu z IX dnia

WitekT 19 Września 2014 21:32

1 0

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z IX dnia, kiedy to należało odgadnąć model telefonu na podstawie kilku podpowiedzi (Siemens ME45).




Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik drozda. Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy arasel oraz muddy.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 14
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    1.  2014-09-19 21:40:53

    hip hip hurra :) żeby było śmieszniej miałem przed oczami m35i mój trzeci telefon ale po myliłem oznaczenia .... tak wogól

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    2.  2014-09-19 21:42:23

    a tak wogóle to zarejestrowałem sie pod koniec sierpnia tylko po to by oddać kody lion ... karma wraca

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3.  2014-09-19 21:46:00

    Gratulacje :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    4.  2014-09-19 21:47:51

    @drozda jakbyś odstąpił mi nagrodę to cieszyłbym się razem z Tobą, a tak masz jedynie moje szczere gratulacje:P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2014-09-19 21:48:03

    Gratulacje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-09-19 21:52:07

    Gratuluję.

    Moja ostatnia szansa przepadła :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    7.  2014-09-19 21:55:13

    @6 a część literacko-artystyczna?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    8.  2014-09-19 22:04:23

    Gratulacje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    9.  2014-09-19 22:12:59

    @7 Niestety ale nie należę do bajkopisarzy a ostatnie wypracowanie pisałem 15 lat temu więc bez szans :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-09-19 23:01:14

    Również gratuluję.

    Trzymam kciuki za Tobą Maniiiek, bardzo chcę poznać Twoją grafomanię :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Trolololo  2014-09-20 07:21:24  host: 81.219.84.18

    @WitekT
    W tytule jest IX dnia, natomiast w samym leadzie VII.
    Zwycięzcom gratuluję i szczerze zazdroszczę :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    13.  2014-09-20 10:30:16

    Dziękuję i gratuluję. :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    14.  2014-09-20 11:47:45

    Gratulacje dla zwycięzców!