Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z IV dnia

Zwycięzcy konkursu z IV dnia

WitekT 14 Września 2014 22:36

1 0

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z IV dnia, kiedy to należało odgadnąć model telefonu na podstawie kilku podpowiedzi (Orange SPV C600 vel HTC Faraday).




Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik rrrrr. Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy Golarz Filip oraz rafaelloPL.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 13
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1.  2014-09-14 22:40:59

    Ciekawe , byłem blisko podium ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    2. ~  2014-09-14 22:57:00  host: 89-72-176-148.dynamic.chello.pl

    oo a nie Jingiel? :D:D

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3.  2014-09-14 22:59:02

    Kolego, dni ci się pomyliły.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    5.  2014-09-15 00:05:00

    O jak miło :) Pierwszy raz coś wygrałem :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~Caĺm7  2014-09-15 00:12:04  host: n07-06-06.opera-mini.net

    Gratulacje rrr..! :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~  2014-09-15 00:22:56  host: 89-187-227-103.internetia.net.pl

    Biedny Jingiel.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    8.  2014-09-15 00:23:34

    Gratulacje będę przyjmował jak go zobaczę ;P , ale obiecuje nie stękać i nie narzekać więcej na telepolis ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~Caĺm7  2014-09-15 00:50:08  host: n07-06-06.opera-mini.net

    8). Już nie bądź taki, poczta nie gubi cennych przesyłek :-o

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-09-15 06:15:33

    Można?Można :-) Dzięki

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~ja  2014-09-15 08:47:43  host: s18-03-02.opera-mini.net

    jestem ciekawe o której wysłał zwycięzca

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-09-15 09:07:49

    Gratuluję :)

    @2 Jingiel ma przecież dożywotnią dyskwalifikację za stosowanie dopingu :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13.  2014-09-15 10:28:54

    Nu, w końcu jakiś użytkownik wygrał, co prawda tylko premium, ale mimo wszystko ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    14.  2014-09-15 13:09:06

    Kurczę, SPV M650 obstawiałem przed pojawieniem się info, że ekran niedotykowy, potem zbaraniałem, bo jak się ma 2.2 cala do "niecałych 3". To była podpowiedź poniżej pasa :P Trzeba było napisać "poniżej 3"... A HTC Faraday było też dość zakamuflowaną nazwą :P

Dodaj swoją opinię