Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z III dnia

Zwycięzcy konkursu z III dnia

WitekT 13 Września 2014 23:33

2 2

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z III dnia, kiedy to należało jak najszybciej ułożyć puzzle.



Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik ads. Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy Alicja67 oraz marm.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.


Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 54
  • -1

    36. ~Caĺm7  2014-09-14 10:26:57  host: n07-06-06.opera-mini.net

    Może w totka coś trafimy..? * Miłego dnia! :-)

  • 0

    37. ~  2014-09-14 11:15:53  host: apn-77-112-78-238.dynamic.gprs.plus.pl

    17, akurat to, ze "pierwszy raz sie spotykasz" nie swiadczy o niczym poza tym, ze rzadko czytasz wyniki konkursow.

    Ja akurat rzadko kiedy widze cos poza lista zwyciezcow - a w konkursach biore udzial regularnie i czesto cos wygrywam, choc nie jestem zadnym krewnym/znajomym "Krolika".

  • 0

    39. ~Ja  2014-09-14 11:22:47  host: rtr-6-215.interkar.pl

    Niech Alicja67 lub marm podadzą swoje czasy.

    Im nic nie zalezy.

  • 0

    42.  2014-09-14 11:56:12

    37@ to podaj jakiś przykład

  • 2

    43.  2014-09-14 12:44:26

    Takie konkursy są albo ustawione od samego początku przez organizatora i przeciętny szarak może wygrać co najwyżej nagrody z puli pocieszenia albo zdominowane przez zawodowych graczy którzy z tego żyją.Podczas startu konkursu powstało pewnie masę nowych kont w liczbie jakiej Telepolis nie zebrało przez poprzednie lata.Gdyby w regulaminie stało że konto musiało istnieć miesiąc czy choćby tydzień przed rozpoczęciem konkursu to wtedy różnej maści cwaniacy mieli by utrudniony dostęp i konkurs byłby podziękowaniem dla prawdziwych użytkowników za spędzone razem lata.
    Kiedyś w TV był dokument o konkursie ERY GSM w którym do wygrania były BMW , pewnie gdzieś na You Tube jeszcze wisi.W tym filmie było pokazane jak wyglądają takie konkursy.Tutaj oczywiście jest inna skala i inne mechanizmy kombinacji możliwej kombinacji.

  • 0

    44.  2014-09-14 13:13:28

    iperyt: konkurs wiedzy o telefonach na podstawie podpowiedzi też jest ustawiony i opanowany przez zawodowych graczy? :-)

  • 0

    46. ~queen  2014-09-14 13:18:17  host: host-89-229-38-243.torun.mm.pl

    WitekT podajcie chociaż trzeci najlepszy czas

  • -1

    48. ~Caĺm7  2014-09-14 13:20:52  host: n07-06-06.opera-mini.net

    Aha! 45). to nie ja, a kloniarz. PS. Widzę, że numeracją opery mnie dogania, więc trza uważać :-D

  • 0

    50.  2014-09-14 13:33:06

    WitekT: To że konkurs jest perfidnie ustawiony zakładam z mniejszym prawdopodobieństwem niż że główną pulę biorą ''fachowcy''.W internecie jak pewnie doskonale Wiesz jest masę stron typu lowcykonkursów na których ludzie zainteresowani w/w szukają co gdzie ciekawego jest. Konkurs w którym do wygrana są Samsungi S5 jest niewątpliwie już dość atrakcyjny i poprzez takie strony spowoduje duży napływ grających.To że częściowo jest to konkurs wiedzy o telefonach nie jest żadna zaporą dla łowców nagród.
    Osobiście odwiedzam Telepolis od 2009 roku praktycznie codziennie i nigdy wcześniej nie spotkałem ludzi z nickami jak ci z listy wygranych.
    Jak Comperia chciała zrobić promocję dla portalu to lepiej było by wśród ludków którzy się zarejestrują lub już są zarejestrowani i dodatkowo wykupią premium zrobić losowanie i wtedy nikt by nie miał pretensji.Sam bym takie premium dla samego uczestnictwa w losowaniu kupił.

  • 0

    59.  2014-09-14 14:51:56

    @WitekT: Kiedy można się spodziewać maila za konkurs z I dnia? ;)

  • 2

    60.  2014-09-14 15:31:54

    iperyt: biorąc pod uwagę różnorodność konkursów, które przygotowaliśmy, jak i komentarze pod nimi, wysnuwam jeden wniosek - cokolwiek byśmy nie zrobili, zawsze będą głosy krytyki, zawsze ktoś będzie się czuł się pokrzywdzony. Zrobienie losowania nie jest proste, bo wymaga zgody ministerstwa finansów. To, że nie spotykasz ludzi z tymi nickami nie musi od raz oznaczać, że są to zawodowi gracze, równie dobrze mogą to być "cisi" czytelnicy TELEPOLIS.PL, których dopiero konkurs skłonił do rejestracji. Ileż to jest osób, które bez żadnego nicka piszą, że "nie sprzedadzą i nie podadzą swoich danych osobowych"?

  • 0

    61.  2014-09-14 15:32:06

    sapphire: wkrótce. :-)

  • -1

    62.  2014-09-14 15:53:05

    @43 Piszesz o ustawianiu konkursów. Jakiś czas temu, w styczniu, Filmweb wraz z nc+ jako fundatorem nagród organizowali konkurs z dość drogą nagrodą główną, projektor HD + ekran (łączna wartość w okolicach średniej krajowej) oraz 10 nagród pocieszenia w postaci oprawionych plakatów filmowych, co przy projektorze wyglądało blado... Zadaniem było napisać w ograniczonej ilości słów jaki film z 2013 roku i dlaczego uważa się za najlepszy, a że na FW jestem od wielu lat (konto mam sprzed 2004 roku), choć bardziej bywam tam jako czytelnik to stwierdziłem, że spróbuje. Też mówiłem sobie, że pewnie nie mam większych szans, bo zlecą się amatorzy łatwego zarobku z lekkim piórem i zgarną wszystko albo konkurs już dawno ma zwycięzcę. O dziwo wygrałem. Przez 2 dni nie mogłem w to uwierzyć. Co prawda szarpałem się o nagrodę przez prawie 2 miesiące, bo sponsor nie był w stanie dostarczyć Filmwebowi nagrody, ale ostatecznie dostałem nowszy i lepszy model projektora oraz większy ekran (choć gorszej jakościowo firmy) niż ten konkursowy.
    Od tego czasu (zdarzało mi się wygrywać inne konkursy, raz byłem o włos od wyjazdu na finał LM do Madrytu, również za pisemny konkurs) ostrożnie podchodzę do tematu rzekomego ustawiania takich rzeczy. Da się wygrać. Jednak z dystansem podchodzę do konkursów, gdzie główną rolę odgrywa refleks czy technologia.
    nc+ dla swoich abonentów ma teraz np. konkursy z różnymi piłkarskimi nagrodami rzeczowymi - koszulki, piłki itp. Jest zdjęcie z boisk piłkarskich, które się rozsypuje i trzeba z prawie 50 elementów złożyć je z powrotem. O 5 piłek ekstraklasy udało mi się wykręcić czas ok. 3:20, komunikat po zakończeniu układania głosił, że najgorszy wygrywający czas to... 1:52, darowałem sobie, bo wydaje mi się nierealne zejść w tej układance poniżej 3 minut, a co dopiero poniżej 2.

  • 4

    63.  2014-09-14 15:58:29

    @43 A co do tutejszych konkursów - ja pierwszego i drugiego dnia z ciekawości podejrzałem kto z zarejestrowanych użytkowników, których nie kojarzę komentował stronę konkursową, 90% z nich była zarejestrowana I dnia konkursu. Ilu z nich czytało wcześniej Telepolis tego nie wiadomo, więc nie będę ferować żadnych wyroków, niemniej jednak raczej nie będzie przesadą jak napiszę, że pewnie jakiś procent z nich to typowi łowcy nagród. Tego nie wyeliminujesz jeżeli sam regulamin tego nie ogranicza.

  • 0

    64. ~gratulacje  2014-09-14 16:10:59  host: 178-37-201-229.adsl.inetia.pl

    Saphhire dostanie gwarancje na nagrodę?

  • 0

    65.  2014-09-14 16:15:04

    @64 a czemu ma nie dostać? W takich sytuacjach najczęściej za "dowód zakupu" podaje się protokół przekazania nagrody.

  • -3

    66.  2014-09-14 21:15:31

    Jesteście poważni? To, że Wam nie udało się wygrać, nie oznacza, że konkurs wygrywają fikcyjne konta. Też bym chciał Galaxy S5, ale nie płaczę z tego powodu, że nie udało mi się go zdobyć. Brać się do roboty, przykładać się bardziej, to może i uda Was się zdobyć S5-tkę. Jeśli się nie podoba, zawsze można kupić za 2k zł :)

  • -1

    67. ~Raptor  2014-09-14 21:56:42  host: host-178.215.199.223-internet.zabrze.debacom.pl

    Dacie wiarę że Ja to wszystko ustawiłem?;)

  • 3

    68. ~  2014-09-14 23:37:21  host: adby71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @66
    a nie zauważyłeś, że zupełnym przypadkiem wszyscy dotychczasowi zwycięzcy założyli konta właśnie podczas trwania konkursu? przypadek? ile z tych osób zostanie i będzie czytała newsy na tym portalu? 10%? wydaje mi się, że nawet nie 5%. wydaje mi się, że konkurs powinien być dla tych, którzy już od dawna śledzą newsy na tej stronie, w ramach podziękowania. no ale wtedy byłoby mniej wyświetleń reklam i koszta by się nie zwróciły. zmiana w regulaminie była dopiero dzisiaj i konkurs jest już tylko dla osób z kontem założonym przed konkursem.

  • 0

    69. ~Kuzyn1920  2014-09-15 09:50:34  host: 92.60.132.22

    @ads Gratulacje :]

Dodaj swoją opinię