Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 9. lipca

Zwycięzcy konkursu z 9. lipca

WitekT 10 Lipca 2006 09:44

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Rozdajemy zestawy POP! z 9. lipca.

Zestaw z telefonem Nokia 1600 wygrał Grzegorz Wozny z Gdyni. Starter POP-a zdobył Paweł Pernal z Kleczewa. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Ich dane adresowe zostaną przekazane organizatorowi po zakończeniu konkursu – PTK Centertel, operatorowi sieci Orange.

Do wygrania jest jeszcze 8 zestawów z telefonem i 8 starterów – codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. mol80
2. bozena62
3. trojan
4. maks87
5. qwerty88
6. rbol22
7. basiag
8. Szymonski
9. mztell204
10. Jalla




1. i 10. miejsce dzieliło zaledwie 45 sekund.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Czy Zetafon w ofercie POP można kupić w sklepie internetowym Orange?
A) tak, wszystkie telefony dostępne w ofercie,
B) tak, ale tylko wybrane telefony z oferty,
C) nie.


billboard 6x3 v3

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2006-07-10 09:46:41

    I znowu byłem pierwszy wrrrrrr i źle odpowiedziałem:(

  • 0

    2.  2006-07-10 09:46:56

    Gratulacje... Załapałem się na pierwszą 10-kę.. :P:P

  • 0

    3.  2006-07-10 09:48:21

    To lepiej upewnić się z odpowiedzią a nie strzelać jak kulą w płot ;-). No ale coś za coś.

  • 0

    4.  2006-07-10 09:49:47

    Tak, tylko znająć życie jak bym się zastanawiał to bym odpowiedził dobrze, ale nie najszybciej ;)

  • 0

    5.  2006-07-10 10:01:11

    Ja bylem 6,ale z tego co pamietam chyba zle odpowiedzialem.mam pytanie czy wpisywanie w formularzu adresu mail jest obowiazkowe,bo na to idzie mi duzo czasu.

  • 0

    6.  2006-07-10 10:04:42

    @rbol22 chyba tak bo jeśli coś wygrasz dostajesz powiadomienie właśnie na maila

  • 0

    7.  2006-07-10 10:57:28

    mol80 zadziwiasz mnie. Znowu poleciales na ilosc, a nie jakosc ;) Ale pamietaj do 3 razy sztuka. Nastepnym razem będzie lepiej.

  • 0

    8.  2006-07-10 12:46:05

    powiedzcie mi jak wygrac chociaz starter ???

  • 0

    9.  2006-07-10 12:50:18

    zebra1989: no jak to co? ;) Czuwać i wyłapać moment, kiedy pojawia się pytanie, a potem szybko i trafnie odpowiedzieć. :)

  • 0

    10.  2006-07-10 13:08:00

    Narazie odpowiedzieć poprawnie to mój główny problem :)

  • 0

    11.  2006-07-10 13:09:22

    mol80: szacuneczek ;-)

  • 0

    12.  2006-07-10 14:01:42

    Coraz mniej telefonów do wygrania, a ja już 3x źle odpowiedziałem. Pech czy co ? :/

  • 0

    13.  2006-07-10 14:53:38

    Bardzo podoba mi się dzisiejsze info o wygranych - jest pytanie, odp i pierwsza 10.

  • 0

    14.  2006-07-10 23:08:03

    Ja wygrałem telefon a o konkursie dowiedziałem sie 10 minut przed pytaniem.

Dodaj swoją opinię