Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 8. lipca

Zwycięzcy konkursu z 8. lipca

WitekT 9 Lipca 2006 12:36

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Rozdajemy zestawy POP! z 8. lipca.



Zestaw z telefonem Nokia 1600 wygrał Marcin Bystry z Gdańska. Starter POP-a zdobył Krzysztof Chrustowski z Łodzi. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Ich dane adresowe zostaną przekazane organizatorowi po zakończeniu konkursu – PTK Centertel, operatorowi sieci Orange.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. mol80
2. waldik
3. glodek
4. Snipi
5. Murion
6. andzia55
7. krzysiekx68
8. basiag
9. Anty Tepsa
10. bozena62




1. i 10. miejsce dzieliły zaledwie 53 sekundy.

Do wygrania jest jeszcze 8 zestawów z telefonem i 8 starterów – codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.
billboard 6x3 v3

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2006-07-09 13:57:11

    Widze, ze Marcin Bystry ma juz 2 komoreczki :P Szczesciarz :) Gratulacje

  • 0

    4.  2006-07-09 14:00:25

    a 2 wygrał na GOLu?

  • 0

    5.  2006-07-09 14:12:28

    Tak. Maricin, to pierwszy GOLowy zwycięzca.

  • 0

    6.  2006-07-09 14:17:08

    a to farciarz

  • 0

    7.  2006-07-09 14:17:57

    dokladnie :D

  • 0

    8.  2006-07-09 14:22:43

    Mnie sie prawie udało :(

  • 0

    9.  2006-07-09 14:24:42

    A prawie robi wielką różnice ;) Ale byleś pierwszy. Poszedłeś na ilość, a nie jakość. Standard w naszym pięknym kraju :P Tak więc podtrzymujesz tradycje.

  • 0

    10.  2006-07-09 14:30:44

    No, ale zawsze była szansa, że uda mi się podać prawidłową odpowiedz :]

  • 0

    11.  2006-07-09 15:28:53

    Śmieszne to strzelanie jest, ale warto popróbować, a nóz widelec się uda :)

  • 0

    12.  2006-07-09 15:35:47

    Ja kiedyś na festynie ustrzelilem piwo ze srutówki ;) Wiec strzelanie nie takie smieszne. Piwo i tak powedrowalo do kolegi, bo ja nie gustuje w takich napojach :)

  • 0

    13.  2006-07-09 18:48:12

    Ten konkurs jest dla osob, ktore siedza non sto na kompie i wciskaja "odśwież"

  • 0

    14. ~Sni[i  2006-07-09 18:57:48  host: chello083144115184.chello.pl

    Dziekuje bardzo za gratulacje i ze tak p-owiem Czwarci bedą pierwszymi :D

  • 0

    15. ~Snipi  2006-07-09 18:58:53  host: chello083144115184.chello.pl

    z wrazenia zle nick wpisalem pozdrawiam wszystkich uzytkownikow i Redaktorow Telepolis :)

  • 0

    16. ~Th0mas  2006-07-09 20:40:15  host: host-217-172-243-182.gdynia.mm.pl

    Szkoda, że nie podajecie w rozwiązaniu pytania i prawidłowej odpowiedzi.

  • 0

    17.  2006-07-09 20:55:47

    Th0mas: od jutra będziemy podawać.

  • 0

    18. ~Amino-81  2006-07-10 08:20:30  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    interesuje mnie punkt 8 zasad konkursu 8.Zwycięzcy edycji dziennych są wykluczani z możliwości uczestniczenia w kolejnych edycjach dziennych Konkursu. to znaczy ze tylko raz mozna wygrac w calym konkursie czy tylko w danym dniu ??
    Bo skoro w danym dniu jest jedno pytanie to nie moze byc w tym dniu wykluczona juz ta osoba a chyba w nastepnym dniu dopiero mozna ja wykluczyc ?? Albo ja tu czegos nie rozumiem albo ktos zle sformulował punkt 8 regulaminu

  • 0

    19.  2006-07-10 08:47:17

    Jest 14 edycji dziennych. Wygrasz w jednej, jestes wykluczony z kolejnych. To jest bardzo zrozumialem. Niezrozumiale jest, to co sam napisaleś. Przeczytaj sobie jeszcze raz swoje pytania i pozniej napisz co chciales przekazać. Ja nic z tego nie rozumiem, chyba źle to sformułowaleś ;)

  • 0

    20. ~amino-81  2006-07-10 08:50:32  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    Z kolejnych w kolejnych dniach :)) bo w jednym dniu masz jedna edycje dzienna :))

  • 0

    21.  2006-07-10 09:03:17

    amino-81 wszyscy zrozumieli ty nie...hmm

  • 0

    22. ~amino-81  2006-07-10 09:04:06  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    No widocznie nie wszyscy skoro ja nie :))

Dodaj swoją opinię