Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 8. grudnia

Zwycięzcy konkursu z 8. grudnia

WitekT 9 Grudnia 2007 13:30

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Mikołajki z TELEPOLIS.PL - kto pierwszy, ten lepszy z 8. grudnia.

Zestaw z telefonem Samsung SGH-L760 wygrał Kamil Bronakowski z Suchego Dworu. Starter Play zdobyła Ewa Neuman z Iławy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu.

Do wygrania są jeszcze 4 zestawy z telefonami i 4 startery - codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. ufok17
2. Dadi3
3. alea
4. ddluk
5. ST-Jimmy
6. trojan
7. madsen
8. DiAbOlO
9. lukaszf11
10. satena




1. i 10. miejsce dzieliło 21 sekund.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Ile kosztuje opłata aktywacyjna przy podpisywaniu umowy z abonamentem za 50 zł?
A) jest darmowa
B) 1 grosz
C) 1 zł


play logo

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    61.  2007-12-09 16:19:11

    aaa no tak.. ale i tak bylem po was:p

  • 0

    62.  2007-12-09 16:19:53

    ciekawe czy w tygodniu też będą tak późno, jak już wrócę z pracy ;)

  • 0

    63.  2007-12-09 16:29:58

    nie mowcie ze jeszcze nie widzicie ze sie pytanie pojawilo... Moze bede pierwszy :D

  • 0

    64. ~gajes25  2007-12-09 16:34:47  host: fek122.internetdsl.tpnet.pl

    kurde odpowiedzialem w jakies 10 s ale zle zaznaczylem (90 dni) sprawdzam a tu 70 jednak nie wszystkie pytania sa na korzysc play

  • 0

    65.  2007-12-09 16:38:37

    gajas25 90 dni jest na karte :) sobie powoli sprawdzilem ;) myslalem ze juz jest dawno po konkursie :p

  • 0

    66. ~  2007-12-09 16:40:02  host: acmm154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja sam nie wiem jak zaznaczyłem, chyba 50.

  • 0

    67.  2007-12-09 19:07:41

    ja miałem dzisiaj nie startować ale się tak złożyło że siedziałem w szkole na zajęciach i refreshowałem stronę co chwilę :D teraz tylko czekać na ogłoszenie wyników... aaaale by było fajnie wygrać tego samsunga :)

  • 0

    68.  2007-12-09 20:32:36

    Wedlug mojego ja, powinno byc losowanie - kazdy ma szanse, a nie nieliczni. Bo ja trafiam od czasu do czasu.

  • 0

    69.  2007-12-09 20:52:06

    Asteroid: ale nie wiem czy rozumiesz, że do losowania potrzebne jest pozwolenie ministra finansów do prowadzenia gry losowej. Poza tym kto miałby to losować? jakby nie robił tego ktoś w obecności notariusza, to zaraz podniósł by się krzyk. To STRASZNIE podraża koszty prowadzenia całej imprezy. Ten sposób JEST uczciwy, a już napewno byłby uczciwy w Twoim mniemaniu, jakbyś wygrał... Mogę w ogóle nie robić konkursów - nie ma problemu. Telefony mogłem wziąć i rozdysponować po znajomych...

  • 0

    70.  2007-12-09 21:58:15

    WitekT, jemu chyba bardziej chodziło że ciężko jest trafić o której będzie pytanie, mimo że zna się odpowiedź to się nie wygra, nie każdy może siedzieć cały czas przy kompie i F5 strony. Ale jak by nie patrzeć na tym właśnie polega TEN KONKURS, kto pierwszy ten lepszy. Jak się wygra to się wygra, jak nie to trudno :)

  • 0

    71.  2007-12-09 22:05:01

    grzemach: zawsze coś komuś nie będzie pasować. Najważniejsze jest jednak to, że warunki są TAKIE SAME dla wszystkich. Na rękę poszliśmy robiąc dwa konkursy na raz...

  • 0

    72. ~Informator  2007-12-09 23:21:27  host: f142-157.opera-mini.net

    Mam info z pewnego źrodła! Pytanie będzie na telepolis o 4:12.

  • 0

    73.  2007-12-09 23:37:55

    'zawsze coś komuś nie będzie pasować' ..fakt! widocznie trudno pogodzić się co niektórym z tym, że Ktoś był lepszy ..tzn szybszy:] Przez co psują miłą atmosferę =P :] bo jak czytam 'dadi3 podejrzane ze znowu jestes prawie najszybszy, to sa ziomki ziomkow i oni wygrywaja' to..... to ręce opadają... a ..że poświęciłem swój wolny czas na udział w konkursie ..nie znaczy, że nie mam co robić ..czy też nie stać mnie na telefon... hyh... pozdrawiam:]

  • 0

    74.  2007-12-10 00:09:36

    Informator, a świstak siedzi bo sreberko było nieletnie...

  • 0

    75. ~PWK  2007-12-10 06:58:59  host: 15-pra-22.acn.waw.pl

    @ Witek: a może na przyszłość mała modyfikacja: nagroda nie dla pierwszej osoby, ale np. dla 100, 200 itd.

  • 0

    76. ~malik  2007-12-10 09:53:52  host: wap.mobile.project4.pl

    kiedy będą wyniki z wczoraj? Mam nadzieję że nie będziemy musieli czekać tak jak wczoraj

  • 0

    77.  2007-12-10 10:12:10

    PWK, znajdź sponsora. Myślę że redakcja telepolis nie będzie miała nic przeciwko :)

  • 0

    78. ~pwk  2007-12-11 04:02:36  host: 15-pra-22.acn.waw.pl

    @ grzemach: masz kłopoty ze zrozumieniem tego co czytasz?

  • 0

    79.  2007-12-12 17:03:09

    co z pytaniem ?

  • 0

    80. ~  2007-12-19 18:39:38  host: p11-03.opera-mini.net

    ładnie

Dodaj swoją opinię