Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 7. grudnia

Zwycięzcy konkursu z 7. grudnia

WitekT 8 Grudnia 2007 12:09

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Mikołajki z TELEPOLIS.PL - kto pierwszy, ten lepszy z 7. grudnia.

Zestaw z telefonem Samsung SGH-L760 wygrał Michał Wójcik z Krakowa. Starter Play zdobył Paweł Bała - również z Krakowa. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu.

Do wygrania jest jeszcze 5 zestawów z telefonami i 5 starterów - codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. Dadi3
2. mungo
3. NanoGee
4. Mordzio
5. drogi
6. no_lukasz
7. szperacz87
8. DamianZPabianic
9. mike278
10. lukasm




1. i 10. miejsce dzieliła trochę ponad minuta.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play, latem zdobywał:
A) Mont Everest,
B) Kasprowy Wierch,
C) Mont Blanc.


play logo

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2007-12-08 12:49:26

    8 byłem. Więc i tak żadne szanse. Witek, a konkurs "najciekawsze wygrywa" jest tylko jeden? Czy będą jeszcze jakieś pytania ?

  • 0

    4.  2007-12-08 13:02:38

    DamianZPabianic: w regulaminie jasno jest napisane - 6 dni konkurs "najciekawsza wygrywa", i 6x po jednym dniu "kto pierwszy ten lepszy". Potem wszystkie konkursy się kończą.

  • 0

    5.  2007-12-08 13:06:30

    Aha, dzięki :)

  • 0

    6.  2007-12-08 13:06:44

    ku............ ;( haha.. trudno :(

  • 0

    7.  2007-12-08 13:09:30

    pfff jak zwykle nie wygralem chociaz odswiezalem strone co chwile :/ gratki dla zwyciezcy

  • 0

    8.  2007-12-08 13:17:09

    szkoda, że nie ma nagród dla osób które odp jako pierwsi ..ale błędnie :D :P

  • 0

    9.  2007-12-08 13:20:38

    Forest, swoją drogą nieźle odsłon telepolisowi zrobimy :D

  • 0

    10.  2007-12-08 13:32:07

    Bardzo sie ciesze z wygranej i dziekuje zespolowi Telepolis i sponsorowi. Wszystkim zycze powodzenia w nastepnych konkursach. Mam jeszcze pytanie i od razu za nie przepraszam bo darowanemu koniowi nie powinno sie patrzec w zeby: czy telefon ma gwarancje producenta i bedzie ona dolaczona do przesylki? Play kupujac od Samsunga te telefony powinien dostac na nie gwarancje. Tak wiec gdyby byl jakis problem z telefonikiem (odpukac) to czy bedzie mozna go naprawic?

  • 0

    11.  2007-12-08 13:34:01

    mungo ty wygrałeś? Ja widzę że byłeś 2 jako przegrany. Czegoś nie rozumiem

  • 0

    12.  2007-12-08 13:34:23

    mungo gratuluje :D

  • 0

    13.  2007-12-08 13:35:50

    a już wiem. Nic nie piszę (wstyd) Mungo gratulacje :)

  • 0

    14.  2007-12-08 13:44:03

    Odpowiedz na pytanie i wyslanie formularza zajelo mi 47 sekund. To troche dziwne wiec ze nie ma mnie w top10 nawet :) Cóż... gratuluje zwyciezcy. Pozdrawiam

  • 0

    15.  2007-12-08 14:03:20

    we wczesniejszych tego typu konkursach mialem troszke szczescia ale teraz obowiazki nie pozwalaja mi walczyc o nagrode w kto szybciej :) kto wygra to i tak przypadek ... szczescie odswiezyc strone w momecie pojawienia sie pytania

  • 0

    16.  2007-12-08 14:40:59

    co sie wypelnia w formularzu?

  • 0

    17.  2007-12-08 14:50:41

    imie, nazwisko, adres, nr telefonu

  • 0

    18.  2007-12-08 15:09:54

    czyli sa 4 osobne pola do wypelnienia?

  • 0

    19.  2007-12-08 15:45:40

    i tak bym nie wiedział co ten kolo zdobywał :D

  • 0

    20.  2007-12-08 15:56:07

    i juz po sobotnim konkursie... zobaczymy kto wygrał

  • 0

    21.  2007-12-08 16:04:37

    ech a byłem przy kompie tylko się odświezyłem bo coś czytałem... ot, nieuwaga!

  • 0

    22. ~  2007-12-08 18:32:51  host: acmo253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy to rawda ze wyniki będą zaraz po północy pozdrawiam. Jack

Dodaj swoją opinię