Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 6. lipca

Zwycięzcy konkursu z 6. lipca

WitekT 7 Lipca 2006 09:06

0 0
Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Rozdajemy zestawy POP! z 6. lipca.

Zestaw z telefonem Nokia 1600 wygrał Paweł Cimochowski z Suwałk. Starter POP-a zdobył Kamil Wojciechowski z Hrubieszowa. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Ich dane adresowe zostaną przekazane organizatorowi po zakończeniu konkursu – PTK Centertel, operatorowi sieci Orange.

Do wygrania jest jeszcze 10 zestawów z telefonem i 10 starterów – codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.
billboard 6x3 v3



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23.  2006-07-07 14:23:19

    co się dzieje ze stronką?

  • 0

    24.  2006-07-07 14:25:25

    basiag: celowe prace. ;) Z racji konkursu i dużego obciążenia serwera testowaliśmy pewne ustawienia, ale okazały się gorsze niż były. ;)

  • 0

    25.  2006-07-07 14:26:59

    wyobrażam sobie, hahaha;)

  • 0

    26.  2006-07-07 14:28:05

    basiag: dziś obiecujemy już nie kombinować. ;)

  • 0

    27.  2006-07-07 14:29:52

    e, tam i tak będą szybsi albo mądrzejsi, hihi

  • 0

    28.  2006-07-07 14:47:00

    e, tam i tak będą szybsi albo mądrzejsi, hihi

  • 0

    29.  2006-07-07 14:55:57

    Cuda i dziwy sie dzieją ze stronką :D

  • 0

    30.  2006-07-07 14:56:25

    Zaraz sie odetka, bo ludzie konczą prace ;)

  • 0

    31.  2006-07-07 14:58:45

    a tam zaraz cuda, Witek se tam coś majstruje;)

  • 0

    32.  2006-07-07 15:14:09

    A pytanie bedzie ile razy dzisiaj stronka padła :P Witek nie moze zapanowac nad odpowiedziami, bo co chwile sie zmienia prawidlowa ;)

  • 0

    33.  2006-07-07 15:16:37

    a telefony nam dadzą za naszą czujność;)

  • 0

    34.  2006-07-07 15:30:32

    Nie wiem,czy znowu dzisiaj cokolwiek wygram,bo serwis ma padaczkę. Wyskakują od czasu do czasu ciekawe napisy albo www.telepolis.pl/error.php Do tego długo po wciśnięciu zapisz musiałem czekać na reakcję strony.

  • 0

    35.  2006-07-07 15:31:25

    chciałbym się dowiedzieć przynajmniej za chwilę, który dzisiaj byłem ;-) i z góry dzięki za tę informację.

  • 0

    36.  2006-07-07 15:32:01

    Znowu źle strzeliłem z odpowiedzią. A wystarczyło wejsc na strone orange :/

  • 0

    37.  2006-07-07 15:33:03

    Tym razem pewnie bede poza pierwszą piątką + ze zła odpowiedzią ;)

  • 0

    38.  2006-07-07 15:35:06

    było do przewidzenia, przy ciągłej walce ze stronką to mój komp nie wyrobił, zanim się ponownie zalogowałam, to jest pewnie po ptakach;)

  • 0

    39.  2006-07-07 16:20:06

    WitekT: Przez te konkursy i ustawianiu ludzi na reload 5s, to normalni ludzie nie moga wejsc, no bo kto normalny siedzi caly dzien na reload i czekam zeby byc pierwszy...

  • 0

    40.  2006-07-07 16:29:28

    glodek: to nie przez konkursy, tylko nasze mieszanie przy serwerze. Wszystko jest już w normie.

  • 0

    41.  2006-07-07 16:45:31

    A czy można się dowiedzieć, którym się dzisiaj było?

  • 0

    42.  2006-07-08 09:37:59

    witam, czyżby zmoim kompem było coś nie tak, ledwie się zalogowałam i już mi dziękujecie;)

Dodaj swoją opinię