Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 5. lipca

Zwycięzcy konkursu z 5. lipca

WitekT 6 Lipca 2006 10:25

0 0
Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Rozdajemy zestawy POP! z 5. lipca.

Zestaw z telefonem Nokia 1600 wygrał Włodek Kulikowski z Krakowa. Starter POP-a zdobył Juliusz Cimochowski z Suwałk. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Ich dane adresowe zostaną przekazane organizatorowi po zakończeniu konkursu – PTK Centertel, operatorowi sieci Orange.

Do wygrania jest jeszcze 11 zestawów z telefonem i 11 starterów – codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.
billboard 6x3 v3



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    33.  2006-07-06 14:11:15

    Ralph: byłeś 6. :)

  • 0

    34.  2006-07-06 14:11:41

    Witku - czy bylaby mozliwosc dowiedziec sie ktory bylem wczoraj ? dziekuje z gory :)

  • 0

    35.  2006-07-06 14:12:02

    Mam zdecydowanie za długie nazwisko, nazwę ulicy i miejscowości, żebym mógł być pierwszy ;-)

  • 0

    36.  2006-07-06 14:13:33

    Dobrze wyczulem, ze lepiej byc szóstym :P Ciekawe, czy mnie dzisiaj Tomek_19 wyprzedził.

  • 0

    37.  2006-07-06 14:13:35

    ja dzis sie troche zamotalem wpisalem w zla linijke ulice i musialem poprawiac

  • 0

    38.  2006-07-06 14:13:38

    www.fazafm.com: 16 :)

  • 0

    39.  2006-07-06 14:14:40

    no to dzis moze 15 :) zawsze to jedna pozycja lepiej :)

  • 0

    40.  2006-07-06 14:16:19

    Mnie tez najwieksza trudnosc sprawia wpisać swoje dane adresowe. A jak wpisze, to jeszcze sprawdzam czy wszystko jest OK. Na tym trace troche czasu.

  • 0

    41.  2006-07-06 14:18:02

    fazafm lepiej zebys byl w pierwszej dziesiatce, pozniej mozesz robic awanse o jedno oczko, az dobijesz sie do nagród :) Z obecnej pozycji marne szanse jesli bedziesz robil awanse o jedno oczko. No chyba, ze zaszalejesz i wskoczysz na podium z 16 :P

  • 0

    42.  2006-07-06 14:25:20

    nie to nie mozliwe jest

  • 0

    43.  2006-07-06 14:27:50

    Wkleje Ci cytat z mojej sygnaturki: "Zawsze spodziewaj się niespodziewanego"

  • 0

    44.  2006-07-06 14:28:49

    aha dobrze odpowiedzialem 11?? czy zle ?

  • 0

    45.  2006-07-06 14:31:59

    Dałem tyle samo, wiec pewnie dobrze ;P

  • 0

    46.  2006-07-06 14:36:03

    Witku a ktory ja dzisiaj bylem.Pewnie z 50 albo dalej,bo przespalem dzisiaj ale jeszcze troche fonikow zostalo do wygrania.

  • 0

    47.  2006-07-06 14:38:40

    rbol22 pytanie bylo okolo 13;56

  • 0

    48. ~karolsz  2006-07-06 14:56:40  host: efp226.internetdsl.tpnet.pl

    Witku. Mógłbyś powiedzieć, który ja byłem??

  • 0

    49.  2006-07-06 15:01:22

    Trochę się spóźniłem, ale byłbym wdzięczny jakbyś mi powiedział, który byłem.

  • 0

    50.  2006-07-06 15:41:35

    Proponuje oglaszac liste pierwszej 20, bo Witek dostaniesz krecka od ciaglego sprawdzania kto byl ktory....

  • 0

    51.  2006-07-06 18:19:10

    A tak dla statystyk to może byśmy mogli się dowiedzieć ile minut po ogloszeniu pytania przyszła 1 odpowiedz? :)

  • 0

    52.  2006-07-06 21:40:55

    tralalalaaaaaa i bomba ,mi sie podoba ten konkurs :) buziaki! a lista powinna być!

Dodaj swoją opinię