Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 3. lipca

Zwycięzcy konkursu z 3. lipca

WitekT 4 Lipca 2006 10:43

0 0
Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Rozdajemy zestawy POP! z 3. lipca.

Zestaw z telefonem Nokia 1600 wygrał Michał Szurowski z Rawicza. Starter POP-a zdobył Paweł Bała z Krakowa. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Ich dane adresowe zostaną przekazane organizatorowi po zakończeniu konkursu – PTK Centertel, operatorowi sieci Orange.

Do wygrania jest jeszcze 13 zestawów z telefonem i 13 starterów – codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.
billboard 6x3 v3



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1.  2006-07-04 12:31:20

    Gratulacje :)

  • 0

    2.  2006-07-04 12:43:32

    również gratuluję :)

  • 0

    3.  2006-07-04 13:10:54

    Ja tez gratuluje i tez bym chcial wygrac jesli to mozliwe ;)

  • 0

    4.  2006-07-04 13:40:07

    A może ktoś zdradzić o której wczoraj pojawiło się pytanie?

  • 0

    5.  2006-07-04 14:57:30

    A dzisiaj o której? Bo teraz włączyłem i było. Niestety nie mogłem siedzieć cały czas przed komputerem bo musiałem kosić trawe...

  • 0

    6. ~  2006-07-04 15:22:18  host: dvv142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli razem 26 prezętów? Nie za dużo tego ;)

  • 0

    7.  2006-07-04 15:33:17

    pedros-nie pamietam o ktorej niestety. pajorro-dzis pytanie bylo po 14. Chyba o 14:04. A moze byla 14:03 albo 14:05. W kazdym razie troche sie spozniles. Zycze Wam wszystkim powodzenia, szybkiego oka, jeszcze szybszych paluszkow i jasnego umyslu. Pozdrawaiam.

  • 0

    8.  2006-07-04 16:38:16

    kiedy bedzie newsik kto wygral jutro ?

  • 0

    9.  2006-07-04 19:18:58

    uczciwy konkurs - zadna sciema !! kto szybszy ten lepszy :-)

Dodaj swoją opinię