Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 28. sierpnia

Zwycięzcy konkursu z 28. sierpnia

WitekT 29 Sierpnia 2006 10:51

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Dwa lata TELEPOLIS.PL z Tak Tak z 28. sierpnia.

Zestaw z telefonem Sagem my101X wygrał Dawid Orlof z Tychów. Starter Tak Tak zdobył Tomasz Szczepański ze Zduńskiej Woli. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu.

Do wygrania są jeszcze 2 zestawy z telefonem i 2 startery – codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. ulisses
2. malykabzik
3. drogi
4. TomS
5. RaX
6. goldfisher
7. Atlan
8. kin
9. annika
10. wojttek




1. i 10. miejsce dzieliły trochę ponad 2 minuty.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Wykupując MEGA Pakiet Minut lub SMS-ów, jednostkowy koszt minut do sieci Era lub telefony stacjonarne, i SMS-ów wynosi:
A) 20 groszy i 10 groszy,
B) 20 groszy i 5 groszy,
C) 15 groszy i 3 grosze.


TT logo 2005 przekrecone

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2006-08-29 10:59:09

    Ciągle blisko, a tak daleko... :) Już moje 4 top 10 :D

  • 0

    2.  2006-08-29 11:01:21

    prosze az 2 minuty :) czyli mniej osob robilo F5 :)

  • 0

    3.  2006-08-29 11:02:25

    albo pytanie wymagalo weryfikacji ;)

  • 0

    4.  2006-08-29 11:03:19

    Wkońcu mi się udało załapać do pierwszej 10! Trzeba próbować dalej, może akurat sięuda! :-)

  • 0

    5.  2006-08-29 11:18:47

    SirmarK nie powiem zebym po 20 minutach dobrze odpowiedzial bo jednak udzielilem odpowiedzi C ale wczoraj zauwazylem jakies dziwny brak zainteresowania konkursem na golu ... zwyciezcow zawsze publikuja na stronie juz przed polnoca tak dzis stalo sie to dopiero okolo 10 moze nie mieli jakich nazwisk wpisac bo tak malo przyszlo meili z dobrymi odpowiedziami ? oczywiscie troszke sobie zartuje ale mimo wszystko te startery popa chyba nie ciesza sie ogromnym zainteresowaniem o uwagach poza sportowych lepiej zapomne i nie bede ich wypowiadal na forum publicznym bo zauwazlem pewna anomalie i niestety sie ona chyba sprawdza

  • 0

    6.  2006-08-29 12:29:00

    Faza, może pochwalisz się spostrzeżeniami :-)... Jak nie na forum publicznym to może wrzucisz mi na @...

  • 0

    7. ~wojttek  2006-08-29 13:52:45  host: r6.sinus.one.pl

    hehe w top 10 jakims cudem xD

  • 0

    8.  2006-08-29 14:02:20

    diabolo na pw ci wyslalem

  • 0

    9.  2006-08-29 14:26:34

    pytanie będzie przed 17. zeby ci powracajacy z pracy mogli sie załapać:)

  • 0

    10.  2006-08-29 15:36:40

    dziczek a zkąd ty wiesz co? pewnie admin ci pan Witek powiedział co ?

  • 0

    11.  2006-08-29 15:49:56

    o wlansie jest pytanie ja szczeliłem b

  • 0