Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 25. sierpnia

Zwycięzcy konkursu z 25. sierpnia

WitekT 26 Sierpnia 2006 10:44

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Dwa lata TELEPOLIS.PL z Tak Tak z 25. sierpnia.

Zestaw z telefonem Sagem my101X wygrał Mariusz Grusza z Gorzowa Wielkopolskiego. Starter Tak Tak zdobył Ewa Neuman z Iławy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu.

Do wygrania jest jeszcze 6 zestawów z telefonem i 6 starterów – codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. tomico
2. margr
3. alea
4. lukasm
5. kin
6. Atlan
7. kabzik
8. RomS
9. L.e
10. ulisses




1. i 10. miejsce dzieliło 48 sekund.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Ile kosztuje najtańszy zestaw z telefonem w Tak Tak?
A) 129 zł,
B) 139 zł,
C) 149 zł.


TT logo 2005 przekrecone

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2006-08-26 10:48:14

    No cóż. Nie zdążyłem :(

  • 0

    2.  2006-08-26 11:10:11

    Znowu 6 :( Myślałem, że będzie troszkę lepiej :)

  • 0

    3. ~fazafm  2006-08-26 13:30:22  host: 212.160.111.2

    czy dzis takze jest pytanie czy w sobote neidziele przerwa?

  • 0

    4.  2006-08-26 13:35:38

    fazafm: w regulaminie jasno stoi, że CODZIENNIE. ;)

  • 0

    5.  2006-08-26 15:07:56

    sugerowalem sie tym ze moze podobnie jak na golu dacie ludziom korzystac z wakacji:)

  • 0

    6.  2006-08-26 15:36:33

    www.fazafm.com: nie ma lekko. ;)

  • 0

    7.  2006-08-26 15:45:36

    hehe ja 10;)

  • 0

    8.  2006-08-26 15:47:45

    taki lajf:)

  • 0

    9.  2006-08-26 15:56:18

    ok powiem szczerze ze dzis pytanie bylo trudne jak dlamnie bo nie znam na tyle doladowan elektronicznych zeby wiedziec ile erajednostek sie dostaje ktos wie ktora odpowiedz prawidlowa?

  • 0

    10.  2006-08-26 16:00:05

    ok to juz wiem ze B czyli zle odpowiedzialem fajnie jakbym byl poza pierwsza 10 bo :P

  • 0