Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 24. sierpnia

Zwycięzcy konkursu z 24. sierpnia

WitekT 25 Sierpnia 2006 10:45

1 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Dwa lata TELEPOLIS.PL z Tak Tak z 24. sierpnia.

Zestaw z telefonem Sagem my101X wygrał Łukasz Markowski z Gorlic. Starter Tak Tak zdobył Kamil Kopyciński z Tychów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu.

Do wygrania jest jeszcze 6 zestawów z telefonem i 6 starterów – codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. lukasm
2. ufok17
3. kamil1221
4. piotrek84
5. DiAbOlO
6. Atlan
7. margr
8. www.fazafm.com
9. dream3r
10. kabzik




1. i 10. miejsce dzieliło 114 sekund.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Użytkownik przenoszący numer z innej sieci do Tak Tak będzie korzystał z taryfy:
A) "Happy" (77 groszy za minutę do wszystkich i 22 grosze za SMS),
B) "Happy Taniej" po 4 miesiącach (69 groszy za minutę do wszystkich i 16 groszy za SMS),
C) "Happy Taniej" po 8 miesiącach (59 groszy za minutę do wszystkich i 16 groszy za SMS).


TT logo 2005 przekrecone

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2006-08-25 10:46:59

    YEs!Yes!Yes

  • 0

    2.  2006-08-25 11:06:45

    Ciekawe które ja mam miejsce hehehehheheheh :)

  • 0

    3.  2006-08-25 11:06:59

    ***WitekT - czy mozesz podawać o której wyskoczyło pytanie, albo wszystkie czasy

  • 0

    4.  2006-08-25 11:08:16

    Ja chce dziś wygrać ;-( brrrr

  • 0

    5.  2006-08-25 11:11:20

    Witek dawaj to pytanie bo ja już muszę iść zaraz :))

  • 0

    6.  2006-08-25 11:13:31

    na telepolisie wczesnie raczej sie nie pojawia pytanie :)

  • 0

    7.  2006-08-25 11:14:43

    www.fazafm.com - Chcesz sobie konkurecje zmniejszyć? :P

  • 0

    8.  2006-08-25 11:29:08

    D--->wszystkie chwyty dozwolone;)

  • 0

    9.  2006-08-25 11:31:23

    a wogole to myslalem ze w miare szybko odpowiedzialem a tutaj nawet w 10 sie nie zmiescilem:/ ja chyba sobie daruje nie mam czasu i cierpliwosci co chwile odswierzac strone;)

  • 0

    10.  2006-08-25 11:33:13

    ale po co mam zmniejszac konkurencje jesli wiem ze o wygranej i tak decyduje w zanczej mierze przpadek i szczescie

  • 0

    11.  2006-08-25 11:53:38

    Gratulacje dla zwycięzców! :-)

  • 0

    12.  2006-08-25 11:56:05

    ajjj trzeba sie dzis postarac:) a wy marsz na obiad! :D

  • 0

    13.  2006-08-25 11:57:24

    witekT: który ja byłem ? :D

  • 0

    14.  2006-08-25 12:48:50

    Muszę powiedzieć, że miałem farta. Wszedłem wczoraj na kilkanaście minut i co jakiś czas odświeżałem i trafiłem na pytanie. Byłem 6 :)
    A teraz też wszedłem patrzę pytania nie ma. Odświeżam za chwilę. Już jest. Ciekawe który jestem dzisiaj :)

  • 0

    15.  2006-08-25 12:52:24

    ja dzis przegapilem na to wyglada a moze mi ktos powiedziec jaka odpowiedz prawidlowa?

  • 0

    16. ~  2006-08-25 23:08:14  host: dug21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najniższa cena telefonu, bodajże 129 pln. Jest to cena w TT telefonu z konkursu :)

  • 0

    17. ~  2006-08-25 23:08:38  host: dug21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja dziś zaspałem :)

Dodaj swoją opinię