Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 15. lipca - dziś ostatnia szansa na wygraną!

Zwycięzcy konkursu z 15. lipca - dziś ostatnia szansa na wygraną!

WitekT 16 Lipca 2006 10:29

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Rozdajemy zestawy POP! z 15. lipca. Dziś ostatnia szansa na wygraną!

Zestaw z telefonem Nokia 1600 wygrał Marek Ślusarczyk z Łodzi. Starter POP-a zdobył Kamil Bronakowski z Suchego Dworu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Ich dane adresowe zostaną przekazane organizatorowi po zakończeniu konkursu – PTK Centertel, operatorowi sieci Orange.

Do wygrania jest jeszcze jeden zestaw z telefonem i jeden starter – dziś ostatni dzień konkursu!!! Gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. mateef78
2. Lazz
3. pawllopiacasso
4. anika_26
5. ufok17
6. henwoy
7. Ralph
8. Dzygit84
9. asoltysiak
10. dwoz




1. i 10. miejsce dzieliło zaledwie 12 sekund!

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Ile telefonów w ofercie Zetafon w POP ma monochromatyczny wyświetlacz?
A) tylko 1,
B) tylko 2,
C) żaden.


billboard 6x3 v3

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2006-07-16 14:00:17

    spokojnie w niedziele pytanie bedzie dopiero o 16;59 jak wroca z obiadku redaktorzy :)

  • 0

    16.  2006-07-16 14:06:02

    o jeju nie mam tyle czasu :) a mam ochote na ten telefonik dzisiaj :)

  • 0

    17.  2006-07-16 14:42:26

    no i chyba juz ale pewnie zle :)

  • 0

    18.  2006-07-16 14:44:07

    jakie było pytanie??

  • 0

    19.  2006-07-16 14:45:10

    czy w zetafonie mozna kozystac z takich samych promocji jak w popie

  • 0

    20.  2006-07-16 14:45:41

    e ja przegapilem myslalem ze bedzie przed sama 17

  • 0

    21.  2006-07-16 14:46:51

    widze ze sie pojawilo o 14;42 to pytanie?

  • 0

    22.  2006-07-16 14:47:44

    niewiem pojawilo sie odpowiedzialam ze TAK ale niewiem czy bede pierwsza moze znowu 4 chociaz znowu.

  • 0

    23.  2006-07-16 14:48:08

    Kuurde spoznilem sie no :D

  • 0

    24.  2006-07-16 14:49:33

    moze zrobmy liste obecnosci ;)

  • 0

    25.  2006-07-16 14:51:41

    crism tutaj i tak polowa osob ktore gra sie nie odzywa zobacz sobie na to forum http://www. e-konkursy.com/ forum/index.php?type=topic&id= 185671&forum=1&p=29 (3 spacje)chyba wszyscy z tego forum tutaj czekaja na pytanie :)

  • 0

    26.  2006-07-16 14:56:20

    fazafm: o kuuurde :) to ja sie nie dziwie ze mnie nawet w 10 nie ma :D

  • 0

    27. ~amino-81  2006-07-16 15:00:11  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    mogli by juz sprawdzic kto wygral dzisiaj kto byl pierwszy i dac pelna liste zwyciezcow po co trzymac biednych oczekujacych do jutra :)

  • 0

    28.  2006-07-16 15:04:17

    crism - to sa hehe nazwalbym to nalogowi konkurowicze tylko szukaja w necie gdzie cos mozna wygrac gdzie jakiegos gratisa otrzymac wiec :)

  • 0

    29.  2006-07-17 08:49:16

    Wlasnie wyslalem odpowiedz na pytania z niedzieli :)

  • 0

    30. ~amino-81  2006-07-17 09:28:05  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    to bardzo dobry czas masz :)) napewno bedziesz pierwszy już ci mozna gratulowac :))

  • 0

    31.  2006-07-17 09:48:27

    Ooo widzę, że nalot zrobiła Grupa Łowców Gratisów i Nagród Rzeczowych... Chyba nie mają niczego innego - bardziej pożytecznego - do roboty... ;-)

  • 0

    32.  2006-07-17 09:49:14

    Dobry z tego będzie skrót: "GŁGNiR" :P:P :D:D

  • 0

    33. ~amino-81  2006-07-17 09:54:45  host: bwt122.internetdsl.tpnet.pl

    :) hahaha :))

  • 0