Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 13. lipca

Zwycięzcy konkursu z 13. lipca

WitekT 14 Lipca 2006 10:38

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Rozdajemy zestawy POP! z 13. lipca.



Zestaw z telefonem Nokia 1600 wygrał Krzysztof Łyszkiewicz z Włocławka. Starter POP-a zdobył N. M./b> z Gdyni. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Ich dane adresowe zostaną przekazane organizatorowi po zakończeniu konkursu - PTK Centertel, operatorowi sieci Orange.

Do wygrania są jeszcze 3 zestawy z telefonem i 3 startery - codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.




Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. dzygit84
2. alea
3. Kaczy
4. woznyadam
5. ufok17
6. maks87
7. Lazz
8. krzysiekx68
9. matrix1252
10. Szymonski

1. i 10. miejsce dzieliło 40 sekund. Co ciekawe, zwycięzca zestawu z telefonem dał odpowiedź jako 8., zaś startera POP jako… 27!

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Ile pieniędzy ma na starcie (do wykorzystania na połączenia i usługi) kupujący zestaw Zetafon w ofercie POP?
A) 6 zł,
B) 15 zł,
C) 20 zł.


billboard 6x3 v3

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2006-07-14 10:54:35

    i znowu mi się nie udało :(

  • 0

    2.  2006-07-14 11:05:48

    Najtrudniejsze pytanie :)

  • 0

    3.  2006-07-14 11:13:05

    to prawda pytanie w takim razie nie bylo latwe jesli tyle osob odpowiedzialo zle sam tak uczynilem i predzej bym powiedzial ze 15 niz 6zl a odpowiedzialem ze 20 zl - wiec naprawde duze zaskoczenie

  • 0

    4.  2006-07-14 11:17:52

    Ciekawe czy zwyciezcy znali odpowiedz, czy moze strzelali. Ja nawet popatrzalem do regulaminy zetafon i nie zauwazylem ile ma sie tej kasy do przegadania. I zrobilem strzal 20 zl. Czyli tyle ile ma normalny starter POPa.

  • 0

    5.  2006-07-14 11:21:44

    Ba, powiem więcej - nawet ja się zdziwiłem odpowiedzią, bo oczekiwałem innej. ;) Ja układam pytania, ale zatwierdza je codziennie Centertel. Jak okazało się, że chodzi o 6 zł, a nie 20 czy 30 jak sądziłem, zacząłem grzebać po orange.pl i telepolis, i... nic nie znalazłem. ;) Trzeba było zadzwonić na infolinię, dopiero tam wiedzą. ;)

  • 0

    6.  2006-07-14 11:31:25

    Ciekawe czy zdołam sie kiedys załapac do pierwszej dziesiatki. Stamtad juz tylko krok do nagrody ;)

  • 0

    7.  2006-07-14 12:04:00

    a ja wygralem starter... pierwszy raz zagralem i sie udalo :D dzis licze na komoreczke ;) pozdrawiam moja dziewczynke ktora powiedziala mi o tym konkursie :-*

  • 0

    8.  2006-07-14 12:04:33

    No- jakby nie patrzeć cholernie trudne pytania w porównaniu do poprzedniego o pkt. Profit i innych.
    Również szukałem później info w regulaminie, ale tam nie było o tym ani słowa.
    Ehh... a byłem trzeci :/

  • 0

    9.  2006-07-14 12:05:18

    Ba i ja też za wysoko strzeliłe m i przeglądałem regulamin i nic tam nie znalazlem .

  • 0

    10.  2006-07-14 12:15:23

    a ja byłam 2:/, szok byłam pewna ze to 20zł a nie 6 zł.....

  • 0

    11.  2006-07-14 13:53:12

    No prosze dopiero na infolini mozna uzyskać takie info. Wielki minus dla Orange, ich strony i regulaminu w ktorym nic nie wspominają o tak niskiej kwocie. Zreszta nie od dzis wiadomo, ze strona jest malo czytelna a oferta Orange ma swoje ukryte kruczki. Ale jakby nie bylo pytanie bylo rewelacyjne, o czym swiadczy rozrzut poprawnych odpowiedzi :D

  • 0

    12.  2006-07-14 14:04:34

    rzeczywiscie pytanie rewelacja chyba nawet na golu gdzies czytalem byc mzoe ktos sie walna ze te zetafony z numerem maja 30 zl na koncie nawet

  • 0

    13.  2006-07-14 14:56:37

    ja 4 :( dalem c :(

  • 0

    14.  2006-07-14 18:06:11

    Witam .Właśnie wczoraj pytałam ile w Zeta jet na starcie,dostałam odpowiedź, że 30, to ja już nic nie rozumiem

    A tak w ogóle, to nigdzie nie mozna kupić zetafonu, bo nie maja telefonów. Według mnie to skandal!!!

  • 0

    15.  2006-07-14 18:18:09

    Własnie dostałam informacje z BOK, ze przy zakupie ZETAFONU muszę miec kupiony przeze mnie starter za dowolną kwotę, więc moze mi ktoś wytłumaczy sens wczorajszego pytania?? i odpowiedzi?? To jak to właściwie jest z tą kwotą na start?????

  • 0

    16.  2006-07-14 18:49:35

    zoja61: odpowiedź "6 zł" otrzymałem od osoby zajmującej się w Centertelu ofertą POP i Zetafon. Trudno odmówić jej znajomości oferty, skoro ją współtworzyła. ;)

  • 0

    17.  2006-07-14 18:54:41

    bo zestawy pop w zasadzie chyba maja 30 zl na start natomiast zetafon to jest wirtualna oferta od momentu jej wprowadzenia nadal nie moge kupic telefonu bo ich poprostu BRAK ----- wysylalem dzis meile do kilk salonow firmowych rano laskawie odpowiedzieli z jednego okolo 17;30 chyba tam ludzie nie potrafia sie poslugiwac poczta elektroniczna skoro nie sprawdzaja jej!!!

  • 0

    18. ~  2006-07-14 21:07:47  host: auf194.internetdsl.tpnet.pl

    ja stwierdzam, ze kazdy konsultant w BOK ma inne wiadomości i wprowadzają ludzi w bład, a telefonów w Zetafon nie ma , bo po co mają sprzedawać w nizszych cenach..

  • 0

    19. ~Dina  2006-07-14 21:47:09  host: p08-09.opera-mini.net

    Hm,śmieszne-oferta,której nie ma. Po stokroć wolę Era Fun.

  • 0

    20.  2006-07-15 09:40:18

    Ale jestem zaskoczony , że wygrałęm.Byłem dopiero 8 a tu taka niespodzianka.Przyznam sie , że strzelałem i się udało.Bardzo się cieszę.

Dodaj swoją opinię