Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 12. września - dziś ostatnia szansa na wygraną!

Zwycięzcy konkursu z 12. września - dziś ostatnia szansa na wygraną!

WitekT 13 Września 2006 11:16

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Rozdajemy Mini StartPOP-y! z 12. września. Ta edycja miała wyjątkowo dodatkową nagrodę w postaci zestawu z telefonem.

Z racji wczorajszych problemów i 15-minutowego opóźnienia z pytaniem, ufundowaliśmy dodatkowo zestaw POP z telefonem Nokia 1600 dla osoby, która najszybciej udzieliła poprawnej odpowiedzi. Był nią Przemek Maksim z Łodzi – serdecznie gratulujemy!

Zestawy składające się z 5 starterów wygrali:
Przemek Maksim z Łodzi,
Krzysztof Zarębski z Krakowa,
Hubert Wierzbowski z Mińska Mazowieckiego,
Tomasz Tanasiewicz z Wolicy,
Rafał Rosłaniak z Jastrzębia Zdroju.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu.

Do wygrania jest jeszcze 5 zestawów po 5 starterów – dziś ostatnia edycja! Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!




Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. kwzg
2. hybryda
3. janushx
4. crism
5. hugo997
6. arnie
7. Ralph
8. Pawello
9. atomeksz
10. jomik
1. i 10. miejsce dzieliło 36 sekund.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

W ramach usługi Lepsze numery użytkownicy POPa mogą rozmawiać:
A) z wybranymi osobami za darmo,
B) z numerami Orange za 30 groszy za minutę,
C) nawet z 3 osobami w Orange za 15 groszy za minutę


pop mini5zl

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2006-09-13 11:19:28

    Gratuluję zwycięzcom, niezłe tempo wczoraj było, 36 sekund...

  • 0

    2.  2006-09-13 11:23:10

    Hehehe Przemek gratulacje :)

    Witek: czy moglbys powiedziec o ile sekund Przemek mnie wyprzedzil ?:)

  • 0

    3.  2006-09-13 11:23:52

    szósty byłem i się załapałem- ale fart :)

  • 0

    4.  2006-09-13 11:31:53

    A gdzie ja jestem, cały dzień siedziałem i nic :

  • 0

    5.  2006-09-13 11:32:26

    Oooo jednak dobrze zaznaczylem. Wprawdzie nie bylem piaty w ogolnej klasyfikacji, ale bylem piaty w poprawnych odpowiedziach. Super, bo potrzebuje jeden ładny numer dla dziewczyny :D

  • 0

    6.  2006-09-13 11:33:50

    Arnie ja bylem siodmy. To dopiero fart :P

  • 0

    7.  2006-09-13 12:00:40

    Gratki!!

  • 0

    8.  2006-09-13 12:15:54

    2 podejscia, 2 x na liscie i dzis wygrana....to jest dopiero fart ! :) A jakby byl telefon to .... to to juz by bylo wiecej niz fart, chyba bym polecial w totka zagrac :) (i tak zagram :D)

  • 0

    9.  2006-09-13 12:31:31

    To byl tak naprawde moj pierwszy udzial w konkursie. Pierwsze prawdziwe polowanie. Dotychczas odpowiedzi wysylalem 2 razy. Przewaznie kolo 17. Wszedlem na telepolis, patrze ze jest pytanie wiec wyslalem odpowiedz. Nie sprawdzalem nawet wynikow. Wczoraj wyjatkowo powalczylem i nawet myslalem, ze zla odpowiedz zaznaczylem ;) Jak fart to fart, a podobno dzisiaj pechowy 13 ;)

  • 0

    10.  2006-09-13 12:37:09

    No dla mnie zaczal sie troche pechowo...ale to juz OT

  • 0