Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 12. grudnia

Zwycięzcy konkursu z 12. grudnia

WitekT 13 Grudnia 2007 10:15

0 0

Znani są już zwycięzcy ostatniej edycji konkursu Mikołajki z TELEPOLIS.PL - kto pierwszy, ten lepszy z 12. grudnia.

Zestaw z telefonem Samsung SGH-L760 wygrał Paweł Hrycyk z Lęborka. Starter Play zdobyła Katarzyna Wójcik z Krakowa. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu.

To była ostatnia edycja konkursu. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody wyślemy w ciągu 10 dni.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. depablo
2. czynmydobro
3. mrhahn
4. hubert667
5. okdonkey
6. dturczak
7. Atlan
8. dwon
9. Ela445
10. crism




1. i 10. miejsce dzieliło 27 sekund.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Ile kosztują startery prepaid w sieci Play?
A) 9 zł i 30 zł,
B) 5 zł i 30 zł,
C) 9 zł i 20 zł.

play logo

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2007-12-13 10:18:28

    Gratulacje wszystkim zwycięzcom :-).

  • 0

    2. ~eSiK  2007-12-13 10:23:14  host: atropos.tpi.pl

    I gdzie ten test iPhona? ;)

  • 0

    3.  2007-12-13 10:39:09

    Heh... dziwne, że konkursy wygrywają osoby, które w ogóle nie pokazują się na forum :|

  • 0

    4.  2007-12-13 10:40:54

    Nic dziwnego, skoro zdecydowana większość pojawiła się tu gdy konkurs rozpoczął się. A teraz gdy konkurs skończył się, oni też znikną.

  • 0

    5.  2007-12-13 12:28:45

    Wypada tylko podziekować za konkurs Witku, Michale, Panie Marcinie dziekuje za zorganizowanie oraz przeprowadzenie mikolajkowego konkursu, "kto pierwszy ten lepszy" ja niestety nie bylem pierwszy ani nawet 10 ale milo bylo:D

  • 0

    6. ~  2007-12-13 12:51:55  host: acly9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3. Kaczy bo konkurs powinien być dla forumowiczów, to my forumowicze pomagamy innym wybrać telefon, omawiamy taryfy, a tu ktoś przyjdzie z zewnątrz i wygrywa sobie telefon. Po za tym wczorajszy konkurs to złamanie regulaminu bo pytanie było po 17.

  • 0

    7.  2007-12-13 13:04:39

    Konkurs powinien byc dla zarejestrowanych uzytkownikow Telepolis - ktorzy sa nimi od minimum 1miesiaca i maja aktywnosc w postach srednia minimum 1 na miesiac ;)

  • 0

    8.  2007-12-13 13:06:53

    Ja czesto tu zagladalem i doslownie zero szans na wygrana :/ ;) zaczne chyba w Totolotka grac bedzie wieksza szansa wygranej niz na telepolis ;)

  • 0

    9.  2007-12-13 13:10:31

    Po za tym nie bylo ani razu pytania przed godzina 12 w południe. Ten kto chodził do pracy/szkoły na popołudnie nie miał szansy zagrać nawet. Mogliście od razu napisać, że konkurs trwa od 12 do 17.

  • 0

    10. ~  2007-12-13 13:34:05  host: acly9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek pisał że każdy przedział czasowy będzie wykorzystany. A tak nie było.

  • 0

    11.  2007-12-13 13:40:07

    10. ale masz problem. Żadne pytanie nie wystąpiło o tej samej godzinie. Nie wiem ile musiałoby być tych pytań by wykorzystać każdy przedział. P.S. Chyba jeszcze znajdą się czepialscy...

  • 0

    12. ~hmm  2007-12-13 13:43:59  host: 212.122.214.240

    dokładnie - konkursy były raczej dla cwaniaków którzy co chwila odświeżają strony, niestety głupie polskie przepisy, nawet nie próbowałem bo po co ?? :/

  • 0

    13.  2007-12-13 15:03:04

    Witq! Czy jest szansa by nagrody zostaly wyslane kurierem ? wiadomo jak dziala poczta... :/ z przyjemnoscia nawet przeleje za przesylke kase na konto... co Ty na to ? pozdrawiam i dziekuje za fajny konkurs :)

  • 0

    14.  2007-12-13 15:06:25

    Wszystko powinno polecieć kurierem. :)

  • 0

    15. ~gajes25  2007-12-13 15:46:41  host: fek122.internetdsl.tpnet.pl

    Witek, a dużo macie prac "najciekawsza wygrywa"? nie wiesz ile mniej więcej może zająć sprawdzenie? (wiem wiem w regulaminie bylo, że max 10 dni, ale większośc startowała tylko w "kto pierwszy ten lepszy", więc czy istnieje możliwość, aby wyniki ukazały się przed terminem)?

  • 0

    16.  2007-12-13 16:00:10

    13~ W ostatnim konkursie szlo kurierem.

  • 0

    17.  2007-12-13 19:02:11

    o 10 bylem, dobre i to ;)

Dodaj swoją opinię