Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 11. grudnia

Zwycięzcy konkursu z 11. grudnia

WitekT 12 Grudnia 2007 10:42

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Mikołajki z TELEPOLIS.PL - kto pierwszy, ten lepszy z 11. grudnia.

Zestaw z telefonem Samsung SGH-L760 wygrał Leszek Trzciński z Gdańska. Starter Play zdobył Adam Kabziński z Łodzi. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu.

Do wygrania jest jeszcze 1 zestawy z telefonem i 1 starter - dziś ostatnia szansa. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. dtrueczak
2. ulissess
3. kabzik
4. mcgrey
5. Anielcia
6. Ela445
7. kaisa89
8. briliantaga
9. dwoz
10. DiAbOlO




1. i 10. miejsce dzieliło 21 sekund.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Ile kosztuje nowy telefon 3G w ofercie prepaid - Playset?
A) 299 zł,
B) 319 zł,
C) 399 zł.


play logo

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2007-12-12 12:47:50

    Niektorzy maja chyba zniszczona psychike :D Nagroda fajna ale bez przesady, zeby siedziec i lampić się w telepolis :D Liczba wejsc na telepolis wzrosla z 6 do 18mln :D

  • 0

    5.  2007-12-12 12:54:51

    Albo i jeszcze lepiej ;), no jak bym wygrał to bym dał telefonik dziewczynie, miała by prezent pod choinkę, a tak będę musiał wymyślić coś innego :P

  • 0

    6.  2007-12-12 12:55:47

    to juz nie na moje nerwy;p ale gdy na spokojnie kliknalem w "kto pierwszy ten lepszy" i tam info "badzcie czujni" hehe.. kusi.. jestem taki podatny xD xD xD

  • 0

    7.  2007-12-12 14:47:35

    Liczba odsłon wzrosła o niecałe 10% - z jakieś 280 tys. do ciut ponad 300 tys. dziennie. Akurat z naszego punktu widzenia jest to nieistotne, bo nie interesuje nad poniesienie odsłon na 6 dni, my byśmy woleli na stałę. ;)

  • 0

    8. ~  2007-12-12 17:06:51  host: aaix104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    minela 17 co z pytaniem ????

  • 0

    9.  2007-12-12 17:07:22

    jak nie bylo tak nie ma

  • 0

    10.  2007-12-12 17:07:55

    A to Ci numer jak sam organizator nie dotrzymuje regulaminu

  • 0

    11. ~  2007-12-12 17:09:22  host: aaix104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nawet jezeli sie pojawi jeszcze to chyba i tak nie bedzie wazne :/ mzoe Witek przepil telefon ;)

  • 0

    12.  2007-12-12 17:09:41

    Czy dzisiejsza edycja zostanie anulowana ze wzgledu na niezgodnosc z regulaminem konkursu?

  • 0

    13.  2007-12-12 17:11:23

    nie poważne co najmniej to jest

  • 0

    14. ~  2007-12-12 17:11:46  host: aaix104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moe przyznali te dodatkowe nagrody i nie maja z czego juz dac ;)

  • 0

    15.  2007-12-12 17:19:58

    nO I MACIE to swoje pytanie...

  • 0

    16.  2007-12-12 17:22:00

    no a jednak sie pojawilo ...

  • 0

    17.  2007-12-12 17:43:34

    Ja chciałem wnieść sprzeciw... Ramy konkursu są ustalone od 9.00 do 17.00 - są ludzie którzy cały dzień ślęczą i odświeżają stronę. Skoro pytanie pojawiło się po godzinie wyznaczonej w regulaminie, powinno się anulować dzisiejsze wyniki i puścić inne pytanie jutro w dobrym czasie (albo dołożyć po 1dnej nagrodzie na jutro, bez odwoływania dzisiejszego konkursu). Niestety, za głupotę trzeba płacić...

  • 0

    18.  2007-12-12 18:12:29

    A ja dopiero teraz odpowiadam :) Choć nie wiem po co :P Dla jaj :D

  • 0

    19. ~  2007-12-12 18:33:53  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    A jakie pytanie było ?

  • 0

    20.  2007-12-12 18:53:46

    najlatwiejsze z mozliwych: "6. Ile kosztują startery prepaid w sieci Play?"

  • 0

    21. ~  2007-12-12 19:30:34  host: nat-130-254.man.bydgoszcz.pl

    aha 9 i 30

  • 0

    22.  2007-12-12 21:53:12

    Dobrze że dzisiaj nie czekałem na pytanie, skoro i tak było po 17.

  • 0

    23.  2007-12-13 15:59:30

    #7 WitekT: To róbcie konkurs do końca świata i ilość odsłon pozostanie na niezmienionym poziomie

Dodaj swoją opinię