Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 10. lipca

Zwycięzcy konkursu z 10. lipca

WitekT 11 Lipca 2006 08:58

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Rozdajemy zestawy POP! z 10. lipca.

Zestaw z telefonem Nokia 1600 wygrała Mira Szurowska z Rawicza. Starter POP-a zdobyła Joanna Szadkowska z Golina. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Ich dane adresowe zostaną przekazane organizatorowi po zakończeniu konkursu – PTK Centertel, operatorowi sieci Orange.

Do wygrania jest jeszcze 6 zestawów z telefonem i 6 starterów – codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. mol80
2. amino-81
3. basiag
4. waldik
5. channach
6. tamarars
7. lidzik
8. piotrz
9. Pawełek
10. demanufacture




1. i 10. miejsce dzieliło niecałe 2,5 minuty.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Ile kosztują zestawy Mini StartPOP?
A) 5 zł, 10 zł i 20 zł,
B) 5 zł i 10 zł,
C) 10 zł i 20 zł.


billboard 6x3 v3

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2006-07-11 09:08:30

    Mol80 jak zwykle pierwszy, ale pewno znów źle :))

  • 0

    2.  2006-07-11 09:10:18

    To jest typ niepokorny :D

  • 0

    3.  2006-07-11 09:15:54

    Mol80 nagina zasade do 3 razy sztuka. Dość nieźle nagina :) Moze Witek się zlituje i da mu nagrode pocieszenia, juz tyle razy krolował na pierwszym miejscu :P

  • 0

    4.  2006-07-11 09:35:05

    Ehhh juz 3 raz jako pierwszy odpowiedziałem :) szkoda tylko że odpowiedziałem źle :D
    To jest jakieś przeznaczenie, kara Boska, albo jakieś złe moce chyba :D

  • 0

    5.  2006-07-11 09:54:43

    mol80 - szybkis tylko zemu zle odpowiadasz?

  • 0

    6.  2006-07-11 09:59:10

    Hmm bo jak się spiesze to nie umiem myśleć logicznie i poprostu klikam na pierwszą, lepszą odpowiedz zamiast chwile się nad nią zastanowić :)

  • 0

    7. ~xan_  2006-07-11 10:12:50  host: cui122.internetdsl.tpnet.pl

    No to Stary (mol80), bierz się w garść, użyj główki i bez nowego telefonu (dla mnie;D) się nie pokazuj. Pozdrawiam

  • 0

    8.  2006-07-11 10:14:10

    Dobrze kuzynie zrobie to specjalnie dla Ciebie :D:D

  • 0

    9.  2006-07-11 10:18:56

    Rodzina wspomaga duchowo, wiec Twoje szanse wzrosły :)

  • 0

    10.  2006-07-11 10:20:00

    @Ralph Mam nadzieje :D

  • 0

    11.  2006-07-11 10:42:31

    niezle Ci sie nudzi w domu mol80... 4 dzien z rzedu ciagle przed kompem i naciskanie co sekunde F5, brawo :]

  • 0

    12.  2006-07-11 10:51:51

    @prandek Ja na kompie siedze dziennie 3h maximum, no moze w sobote siedziałem dłużej :)

  • 0

    13.  2006-07-11 13:34:57

    bylo blisko :( gratki dziewczyny :)

Dodaj swoją opinię