Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięzcy konkursu z 10. grudnia

Zwycięzcy konkursu z 10. grudnia

WitekT 11 Grudnia 2007 08:58

0 0

Znani są już zwycięzcy edycji konkursu Mikołajki z TELEPOLIS.PL - kto pierwszy, ten lepszy z 10. grudnia.

Zestaw z telefonem Samsung SGH-L760 wygrał Paweł Cimochowski z Suwałk. Starter Play zdobył Paweł Ślusarczyk z Łodzi. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody wyślemy po zakończeniu konkursu.

Do wygrania są jeszcze 2 zestawy z telefonami i 2 startery - codziennie po jednej sztuce. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Więcej szczegółów o konkursie można przeczytać tutaj. Dzisiejsze pytanie konkursowe pojawi się tutaj.

Oto pierwszych 10 osób, które nadesłało odpowiedzi (bez rozróżnienia na poprawne i niepoprawne):
1. briliantaga
2. noreq
3. Pawello
4. smarky
5. pawllopicasso
6. DiAbOlO
7. lukasm
8. tumasz77
9. przemek. zdunek
10. dzygit84




1. i 10. miejsce dzieliły prawie 2 minuty.

Wczorajsze pytanie z zaznaczoną prawidłową odpowiedzią:

Ile telefonów w ofercie abonamentowej dostępnych jest za 1 zł w ofercie Play Lajt z abonamentem za 30 zł?
A) 3,
B) 4,
C) 5.


play logo

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 77
  • 0

    58.  2007-12-11 16:29:02

    ciesze sie ze sie ze mną zgadzasz

  • 0

    59.  2007-12-11 16:30:24

    Moim zdaniem zła odpowiedź jest do tego pytanie. Są 4 telefony za 1zł w tym jeden o ograniczonej dostępności. Co z tego, że ograniczona dostępność, ale W OFERCIE JEST.

  • 0

    60.  2007-12-11 16:32:12

    59# dokladnie... kazdy kto wzial udzial w konkursie powinien dostac po samsungu w ramach rekompensaty...

  • 0

    61.  2007-12-11 16:32:43

    YES zaznaczylem 299 zł :) Ale obawiam sie, ze za pozno :(

  • 0

    62. ~  2007-12-11 16:37:56  host: host-81-190-156-134.olsztyn.mm.pl

    nie Ty jeden sie obawiasz Forest.

  • 0

    63.  2007-12-11 17:16:16

    COŚ TU NIE JEST TAK TELEFONÓW ZA 1ZŁ W ABO ZA 30 ZŁ JEST 4 !!! LG KU250 SAMSUNG SGH-Z170 SAMSUNG SGH-Z370 LG KU800 CZYŻBY KTOS NIE UMIAŁ LICZYC DO 4 !!!!!!

  • 0

    64. ~  2007-12-11 17:22:14  host: bqm88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przewaznie odpowiedzi sa tego typu zeby wyszlo ze play jest najlepszy ,najtanszy ;)

  • 0

    65.  2007-12-11 19:55:33

    no to jak panie witku z ta poprawna odpowiedzia w koncu? oferta to oferta... miejcie odwage sie przyznac do bledu.

  • 0

    66.  2007-12-11 20:33:40

    Zabawa zabawą, ale sytuacja zrobiła się lekko żenująca.

  • 0

    67.  2007-12-11 21:18:34

    a telepolis milczy...

  • 0

    68.  2007-12-11 22:18:27

    Nie milczy, tylko nie czytam wszystkich komentarzy. Dalej twierdzę, że prawidłową odpowiedzią jest 3. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, może - według regulaminu - złożyć reklamacje.

  • 0

    69. ~  2007-12-11 22:47:27  host: aclt225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    myślę że konkurs trzeba powtórzyć.

  • 0

    70.  2007-12-11 22:49:08

    a ja dalej twierdze ze poprawna odpowiedz to 4. zreszta zdecydowana wiekszosc osob na tym forum uwaza podobnie. na stronie play jak rowniez na stronie telepolis znajduja sie cenniki w ktorych dla abonamentu 30zl widnieja 4 telefony w cenie 1zl. gdyby telefony o ograniczonej dostepnosci nie byly czescia oferty to nie powinny byc tez uwzglednione w cenniku. pisanie reklamacji nie ma sensu, poniewaz w momencie jej rozpatrzenia telefony beda juz u nowych wlascicieli. poza tym kto bedzie rozpatrywal taka reklamacje? powinna to byc jakas osoba z zewnatrz, a nie czlonek redakcji. pozdrawiam.

  • 0

    71.  2007-12-11 23:01:37

    Powtarzam - dla nas prawidłową odpowiedzią jest 3. Jeżeli ktoś się nie zgadza, może złożyć reklamację.

  • 0

    72.  2007-12-12 00:52:03

    a ja sie pytam co taka reklamacja da, skoro telefony bede juz dawno rozeslane, a reklamacje beda rozpatrywane przez osoby wg ktorych pytanie bylo poprawnie sformulowane i ktore boja sie przyznac do bledu? takiego zachowania mozna sie spodziewac po stronie prowadzonej przez amatorow, a nie po fachowym serwisie za jaki zawsze uwazalem telepolis. po prostu smiechu warte...

  • 0

    73.  2007-12-12 01:37:45

    ale macie problemy... ja pitole... tak czy siak.. dla przegranych ..zawsze będzie coś nie tak :]

  • 0

    74.  2007-12-12 09:27:29

    Sprawa jest poważna bo całkowicie zmienia się sytuacja na liście zwycięzców. Z tego co widzę telefony wygrały osoby z 3 i 5 pozycji podając błędną odpowiedź, tj. 3 telefony. Jak redakcja ma problemy z interpretacją oferty to gratuluję fachowości... Po prostu żenada.

  • 0

    75.  2007-12-12 09:29:14

    WiteT, ale to nie o to chodzi, żeby składać reklamacje, jedynie o uznanie faktu, że pytanie nie było najszczęśliwiej dobrane. No jeszcze gdyby były odpowiedzi np 3, 5 7 to nie byłoby wątpliwości,że chodzi o 3. A tak to równie dobrze może być 3 jak i 4. Odpowiadający na pytanie nie muszą wiedzieć, co autor ma na myśli. Wg cennika Play są 4 aparaty za 1 zł, a ich dostępność to inna sprawa.

  • 0

    76.  2007-12-12 11:17:10

    Mam nadzieję, że takie rozwiązanie sytuacji Was zadowoli: telepolis.pl/news.php?id=10047

  • 0

    77.  2007-12-12 11:27:51

    Widzę, że zespół telepolis podjął słuszną decyzję. Brawo.

Dodaj swoją opinię