Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwycięska zdrapka z konkursu Orange

Zwycięska zdrapka z konkursu Orange

WitekT 20 Sierpnia 2009 21:51

0 0
Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, pokazał na swoim blogu wygląd zdrapki, która wygrała konkurs zorganizowany przez operatora pod koniec zeszłego roku.

Zwycięska praca należy do Michała Roli z Lublina. Pojawiła się w sprzedaży dokładnie dziś.

karta zdrapkam

Szerzej o konkursie pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~hettman  2009-08-20 22:44:37  host: 78-105-50-20.zone3.bethere.co.uk

    ale w USA poreczy chyba nie ma...:)

  • 0

    12.  2009-08-20 23:11:09

    hettman (11) niby tak, ale za to w pozostałych 3 lokalizacjach jest. W USA można korzystać z roamingu w Orange. ;-D

  • 0

    13.  2009-08-20 23:14:59

    hettman: Mają hrabstwo Orange w stanie Nowy Jork :D

  • 0

    14.  2009-08-20 23:50:59

    Hmmm... To pytanie o niebieski kolor mi nasunęło pytanie do redakcji... Nie zauważyłęm w żadnym "branżowym" serwisie rewelacyjnej informacji, że FanClubNokia przekształcomy po przejęcuiu przez Onet w nie wiadomo co, od pewnego czasu stał się Fajnymi Krótkimi Nazwami... Witek - to w sumie konkurencja... ;-)

  • 0

    15.  2009-08-20 23:51:41

    Fan Klub Nokia raczej, nie z obcego Club...

  • 0

    16. ~despera  2009-08-20 23:58:23  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    kicha

  • 0

    17.  2009-08-21 05:22:57

    Nawet po tej zdrapce widać, gdzie odprowadzane jest 1,5 % całego obrotu orange. (Czyli do Francji).

  • 0

    18. ~Gormar  2009-08-21 07:44:05  host: 217.96.62.235

    @11. hettman, ale podobna statua wolności znajduje się także we Francji. Viva' la France, czy jakoś tak ;).

  • 0

    19.  2009-08-21 08:14:36

    Projekt pasuje do wizerunku Orange. Ladny.

  • 0

    20.  2009-08-21 08:22:00

    wlo: a to już jakiś czas temu zmienili... Generalnie RIP. ;-)

  • 0

    21. ~x  2009-08-21 11:33:39  host: emm127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zupełnie nic ciekawego, moim faworytem była zupełnie inna i bardzo fajna wzorniczo i koncepcyjnie. A to jakiś krzak i bohomaz. Naprawdę nie wiem co w tym wzorze jury widziało a może obrady skończyły się grubo po północy i wszystko widziane było przez pryzmat szklanego denka ;) i z tego co widzę różowe okulary na dodatek.

  • 0

    22.  2009-08-21 11:54:18

    Mnie się nie podoba. Żeby pasowała do Orange wg mnie powinna być czarna, na środku tylko kwota dość dużą czcionką i na dole z boku ich logo. Taka dyskrecja. Ew. dać napis: "halo" znany z kart SIM oraz samochodów Orange. Wg mnie pasowałoby to. A tu jakieś takie nijakie ;) I tak zdrapek nie kupuję od kilku dobrych lat, więc niech se jest jaka chce.

  • 0

    23. ~vilder  2009-08-21 11:59:53  host: abbr33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mnie wydaje się spoko, pasuje kolorystycznie do orange. No i ten motyw z symbolami kilku miast też całkiem sprytnie pomyślany. Chociaż ja tam doładowuje głównie przez net.

  • 0

    24. ~  2009-08-21 13:09:36  host: v03-13.opera-mini.net

    Dobrze ze wygrala ta, bo jeden idiota wysylal spam na email bo glosowac na jego zdrapke. To byla zdrapka z satelita i slonecznikiem z napisem orange

  • 0

    25. ~T-Mobilista  2009-08-21 13:30:55  host: dry225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No dobrze, ta za 25zł jest ładna. Tylko za 25zł wprowadzili nową ? A co ze zdrapkami 5, 50, 100, 150 i 200zł ? Dziwię się, że Play w ogóle nie ma zdrapek i tym sposobem nie jest popularny Fresh na wsiach... Taka prawda, byłem tydzień temu na mazurach i słyszałem tekst w spożywczaku NIE MAMY ŻADNYCH KART PLAY, BO LUDZIE NIE PYTAJĄ O NIE, A I W HURTOWNI MÓWILI, ŻE TO JEDYNA SIEĆ KTÓRA ZMUSZA KLIENTÓW DO DOŁADOWAŃ PRZEZ INTERNET I WYCIECZKI DO SALONÓW.

  • 0

    26. ~bambo  2009-08-21 17:03:56  host: 94.254.153.81

    najlepsza by była szara zdrapka, szara jak papier toaletowy. Najtańszy :-P

  • 0

    27. ~Gormar  2009-08-21 17:42:00  host: gaja.tpnet.pl

    @25. Widać PLAY nie kieruje swojej oferty w akurat takie osoby (nie mające internetu) ;). Poza tym im raczej bardzo nie zależy na użytkownikach, którzy korzystali by z infrastruktury Polkomtela (P4 do nawet z GSM 900 do większości wsi dotrze nie wcześniej niż w 2012 roku) i wydawali kilka zł miesięcznie. Niestety prawda jest brutalna ;).

  • 0

    28. ~nick  2009-08-22 14:46:41  host: afjp179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    27. ~Gormar - co racja to racja, gdy w pleju jest sieć ręcznie ustawiona na plusa to nie przychodza wiadomości sms; P4 zmusza do korzystania z własnej sieci.

  • 0

    29. ~Gormar  2009-08-22 19:22:50  host: 217.96.62.235

    @28. nick, chyba trochę koloryzujesz, albo dotyczy to jedynie darmowych SMS'ów lub była jakaś awaria. Właśnie przeprowadziłem eksperyment i przesłałem SMS'a z telefonu zalogowanego do 2G P4 na znajdujący się w roamingu krajowym Plusa. Więc raczej specjalnie tego nie blokują. Nie wiem jakie opłaty pobiera PLUS za przesłanie SMS'a, ale raczej nie mogą być one większe niż za 15 sekund rozmowy. A faktycznie nie kosztują operatora prawie nic (maks 1 gr), ale o tym sza ;).

  • 0

    30. ~Dina  2009-08-30 17:39:49  host: p10-08.opera-mini.net

    W Łodzi już dwa razy kupiłam zdrapkę Play 5zł.

Dodaj swoją opinię