Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Zwrotny SMS Premium" w Plus GSM

"Zwrotny SMS Premium" w Plus GSM

WitekT 29 Lipca 2005 14:33

0 0

Plus GSM udostępnił swoim klientom usługę Zwrotny SMS Premium. Korzystać z niej mogą zarówno abonenci, jak i użytkownicy usług przedpłaconych.

Usługa Zwrotny SMS Premium umożliwia subskrypcję serwisów informacyjnych lub rozrywkowych opartych na wiadomościach tekstowych. W usłudze tej subskrypcje nie wygasają po określonym czasie, np. w okresie miesiąca, a częstotliwość przesyłanych informacji może zmieniać się w czasie. Płatność następuje w momencie odbioru wiadomości SMS. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma gwarancję naliczenia opłaty za usługę dostarczoną, a nie za usługę zamówioną.
Zwrotny SMS Premium zapewnia możliwość swobodnej rezygnacji z usługi oraz ponownej jej aktywacji w dogodnym dla klienta terminie.

Szczegóły na temat usługi dostępne są na tej stronie.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~ksad  2005-07-29 17:35:00  host: dial-2746.zgora.dialog.net.pl

  Należy żałować, że tematyczny zakres tych serwisów jest tak bardzo ograniczony...

 • 0

  2. ~FIREFOX  2005-07-29 19:05:00  host: dmo11.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Usługę świadczy OVERNET Interactive Agency Al. Jana Pawła II 15, 00-828 Warszawa. Korzystanie z usługi oznacza zgodę na przetwarzanie informacji o numerze telefonu.czyli na koma beda jakies badziewia przsylac i wogule najgorsze co morze byc

 • 0

  3. ~ksad  2005-07-29 21:26:00  host: dial-4091.zgora.dialog.net.pl

  FIREFOX: Najgorsze, co może być, to posanie "może" przez "rz" i "w ogóle"... tak jak Ty to napisałeś. To jest dopiero ortograficzne badziewie!!

 • 0

  4. ~kadox  2005-08-02 11:29:00  host: cml165.neoplus.adsl.tpnet.pl

  czyli kolejna firemka dostanie mój numer telefonu i wieczystą zgodę na robienie tego co jej się żywnie podoba

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet