Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwolnienia w chińskim oddziale Siemensa

Zwolnienia w chińskim oddziale Siemensa

WitekT 6 Lipca 2005 12:47

0 0
Dwudziestu zwolnionych pracowników chińskiego oddziału Siemena rozpoczęło protest w związku z nieuczciwością i nieotrzymaniem takiej samej odprawy jak ich niemieccy koledzy.

Po przejęciu działu telefonii komórkowej Siemensa przez BenQ oczekuje się zwolnień. Zhang Yongming, pracownik szanghajskiej filii niemieckiego producenta powiedział, że zwolnionych zostanie 80% zatrudnionych.

W e-mailu wysłanym do swoich chińskich pracowników Siemens stwierdził, że muszą oni zostać zwolnieni, jeżeli nie dołączą do BenQ, który oficjalnie przejmie mobilny dział firmy 1. października.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet