Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwolnienia w chińskim oddziale Siemensa

Zwolnienia w chińskim oddziale Siemensa

WitekT 6 Lipca 2005 12:47

0 0
Dwudziestu zwolnionych pracowników chińskiego oddziału Siemena rozpoczęło protest w związku z nieuczciwością i nieotrzymaniem takiej samej odprawy jak ich niemieccy koledzy.Po przejęciu działu telefonii komórkowej Siemensa przez BenQ oczekuje się zwolnień. Zhang Yongming, pracownik szanghajskiej filii niemieckiego producenta powiedział, że zwolnionych zostanie 80% zatrudnionych.

W e-mailu wysłanym do swoich chińskich pracowników Siemens stwierdził, że muszą oni zostać zwolnieni, jeżeli nie dołączą do BenQ, który oficjalnie przejmie mobilny dział firmy 1. października.

Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-221-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystałeś już z przelewów na numer telefonu?

Pojawiła się aplikacja Opera VPN na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet