Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwolnienia w brytyjskim Orange

Zwolnienia w brytyjskim Orange

WitekT 5 Maja 2006 15:02

0 0
Orange zredukuje zatrudnienie w Wielkiej Brytanii. Pracę straci od 1,8 do 2 tys. osób. Głównym powodem jest chęć obniżenia kosztów, nawet o 15%.

W ubiegłym roku Orange połączyło się z Wanadoo - internetowym ramieniem France Telecom. Obie firmy zatrudniają w Wielkiej Brytanii łącznie 12 tys. osób.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~ksad  2006-05-05 17:04:55  host: w3cache.dialog.net.pl

  "Głównym powodem jest chęć obniżenia kosztów, nawet o 15%", czytaj: podniesienia zysków. Jakie to podłe, że nawet te firmy, które dobrze prosperują, redukują personel.

 • 0

  2. ~bigman  2006-05-05 18:14:15  host: aab234.internetdsl.tpnet.pl

  To podniesienie zyskow glownie polega na tym, ze Ci co zostana w firmie dostana extra zajecia za te 2 tys. osob ktorych sie pozbyli. Ot po prostu placa ta sama, tyle ze wiecej pracy. W pewnym sensie to obnizka wynagrodzenia dla tych co zachowali posade (nie koniecznie na stanowsku kierowniczym). Brak slow na takie podejscie..

 • 0

  3.  2006-05-05 18:31:59

  ładnie....czyli niebawem dostanie się tez polskim pracownikom tpsa niedobitkom ( ci których jeszcze nie wywalono-zwolniono)którzy orzą jak mogą...ORANGE....
  I jak tu nie uciekać z kraju za zarobkiem...
  jak widać ..dokad tak bedzie????

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet