Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zwierzęta ponownie w reklamach Netii, czyli kota zastąpiła kurka

Zwierzęta ponownie w reklamach Netii, czyli kota zastąpiła kurka

Q! 7 Września 2011 18:55

0 0
Netia rozpoczęła nową kampanię reklamową, w której intensywnie wykorzystuje nowe elementy wizerunkowe. Ponownie główną rolę zagrały w niej zwierzęta.

Najnowsza kampania reklamowa operatora wykorzystuje elementy nowego wizerunku Netii. Ponownie pojawiają się w niej zwierzęta, jednak tym razem zabraknie kota. W zamian za to pojawi się np. kurka. I żaaabaaa. ;-)



Nowa kampania reklamowa operatora prezentuje ofertę Internetu, w której za pierwsze miesiące trwania umowy klient płaci 1 zł.


Źródło tekstu: blognetia     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2011-09-07 19:01:44

    to trochę nie fer, bo ktoś ma instalację na jedynie 2Mb, inny na 20Mb a ten i ten płacą po 60zł....

  • 0

    2. ~  2011-09-07 19:05:42  host: 77-253-147-187.adsl.inetia.pl

    @1 - niech idzie do TP. Np. taka Neostrada 6Mbps jest tańsza na BSA niż ta oferta Netii, gdy 6Mbps jest naszą maksymlaną prędkością na linii, lub gdy większej nie chcemy... Nie wiem w co ta Netia pogrywa, ale konkurencyjni względem TP już tak bardzo nie są jak kiedyś. Co do zwierząt, to ja tu widzę komunikację prędkości w Mbps - widać ludzie nie kupili "No Limits". Braku tzw. lojalki pewnie też nie kupują, bo opłata jak najbardziej jest przed wcześniejszym zerwaniem umowy (fakt, niższa niż w TP).

  • 2

    3. ~smo  2011-09-07 19:13:55  host: CLIENT-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    Symbolizująca najwolniejszą opcję, przewracająca się o własne nogi kurka rządzi :D

  • 0

    4. ~  2011-09-07 19:17:12  host: v09-16.opera-mini.net

    :D ;D :-D ;-D

  • 1

    5. ~  2011-09-07 19:17:38  host: v09-16.opera-mini.net

    Świetna reklama, oby takich więcej!

  • 0

    7.  2011-09-07 19:43:24

    Ja tam nie narzekam mam już prawie 2 lata i zamierzam przedłużyć umowę :)

  • 0

    9. ~Piotrek  2011-09-07 22:29:20  host: apn-95-41-20-191.dynamic.gprs.plus.pl

    Widać "szympansy " nie chwyciły :P - ludzie mądrzejsi niż te małpy zakładały trzeba wymyśleć coś innego:P

  • 0

    10. ~  2011-09-08 06:28:09  host: afkb58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 to prawda, Instytut nie wypalił, małpy pokazały do kogo adresowana jest oferta Netii. Najwięcej zadowolonych jest na blogu, tam dopiero widać skalę problemów.

  • 0

    11. ~  2011-09-08 06:32:44  host: v07-16.opera-mini.net

    Kurka rządzi :D

  • 0

    12. ~bb9800  2011-09-08 08:06:01  host: 89-72-161-3.dynamic.chello.pl

    reklama jest beznadziejna, gdzie jej do reklam z Kotem,

  • 1

    13.  2011-09-08 10:34:51

    Nie podali ile ta żaba wyciąga.

  • 0

    14.  2011-09-08 11:25:41

    Swietna reklama :)

  • 0

    15. ~Słoneczny  2011-09-10 14:25:54  host: 84-10-45-129.dynamic.chello.pl

    Gdybym nie miał UPC, wybrał bym Netię dla zasady. Z TP miałem takie problemy z fakturami, ściemnianiem o szybkim internecie, że nawet super ofertą już mnie drugi raz nie przyciągną.

  • 0

    16. ~  2011-09-11 13:46:25  host: host-89-229-128-51.chelm.mm.pl

    Nie mam żadnych problemów z TP prócz raz na rok-dwa jakichś technicznych. Od dwóch czy trzech lat superszybko reagują na zgłoszenia awarii, sami oddzwaniają, nawet w poniedziałek o 8:00 (gdy normalna firma nie pracuje), więc tu się dużo poprawiło. Wiwat TP. A co do Netii... ech... znowu wydzwaniają. Pijawa cholerna. Telefony conajmniej 2 razy w miesiącu, w końcu kończy się niedługo umowa z TP. Ostatnio mieli czelność zadzwonić do mnie na osobisty numer! Sobotni ranek a tu pan dzwoni z ofertą. Dlaczego pan dzwoni na mój osobisty numer? A bo pana numer został wylosowany przez komputer. Aha, dziękuję, nie przyjmuję ofert. Bleh! Obleśna pijawa z tej Netii...

  • 0

    17. ~  2011-09-11 13:47:01  host: host-89-229-128-51.chelm.mm.pl

    Dlaczego na telepolis.pl wciąż nie można enterować akapitów?

  • 0

    18. ~bip  2011-09-17 07:45:31  host: dlg86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    reklama super, biedna kurka :(

  • 0

    19.  2011-09-26 23:49:53