Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Związki w TP przeciw zwolnieniom

Związki w TP przeciw zwolnieniom

WitekT 5 Stycznia 2005 11:51

0 0

Związki zawodowe działające w Telekomunikacji Polskiej są zaniepokojone skalą planowanych w 2005 r. zwolnień w firmie.

Ich efektem ma być zmniejszenie zatrudnienia o cztery tysiące osób - do 26 tys. pracowników. Zdaniem związków zawodowych TP po planowanych na ten rok zwolnieniach nie będzie w stanie utrzymać jakości usług. Związkowcy piszą, że francuski telekom wśród pracowników TP i jej klientów ma opinię właściciela, który nie dotrzymuje słowa ani umów. Twierdzą też, że FT traktuje pracowników spółki jak największych swoich wrogów.
Mamy nieodparte wrażenie, że największym nieszczęściem TP jest jej sprzedaż francuskiemu inwestorowi (...). Psuje to dotychczasowy pozytywny wizerunek Francji wśród Polaków - piszą związkowcy do prezesa FT. Planowane jest spotkanie central związkowych w celu podjęcia decyzji o następnych działaniach w obronie miejsc pracy.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.