Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZUS zachęca do rejestrowania kart SIM

ZUS zachęca do rejestrowania kart SIM

LuiN 9 Listopada 2016 09:13

5 4

Prezes UKE kierując się potrzebą zwiększenia dostępności informacji dla najszerszego grona abonentów usług pre-paid, we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zorganizował akcję informacyjną.

We wszystkich oddziałach i inspektoratach ZUS w całym kraju, poprzez system komunikacji oparty o monitory ekranowe, wyświetlane są dla interesantów ZUS, najważniejsze informacje dotyczące rejestracji kart pre-paid.

Akcja informacyjna pozwoli dotrzeć do licznej grupy abonentów posiadających niezarejestrowane karty pre-paid i może przyczynić się do ograniczenia przypadków zawieszania przez dostawców świadczenia usług po 1 lutego 2017 roku.




UKE i ZUS zwracają się z prośbą do wszystkich interesantów ZUS o zapoznanie się z treścią wyświetlających się na monitorach komunikatów i zachęcają do zarejestrowania posiadanych kart pre-paid. Numery pre-paid kupione przed 25 lipca 2016 roku, a niezarejestrowane do 1 lutego 2017 roku zostaną dezaktywowane przez operatorów.

Zobacz: Zestawienie bonusów za rejestrację numerów na kartę

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:

Tagi: uke | zus | pre-paid | rejestracja numerów

w sumie: 21
  • 3

    2.  2016-11-09 09:55:10

    A nie po prościej wypuścić na ulicę radiowozy ciągnące przyczepy z bilboardami "Zarejestruj swój numer" ? :D

  • 0

    3.  2016-11-09 10:00:44

    ZUS to ostatnie miejsce gdzie normalny człowiek zagląda. Interesanci..... ZUS jako firma usługowa......
    http://tlp.is/bpm
    http://tlp.is/bpn

  • 1

    4.  2016-11-09 10:09:06

    I po co to jak i tak każdy numer dostaje sms o obowiązku rejestracji. Jak sobie zapomni to jego strata. Poza tym bębnią o tym w tv więc raczej każdy o tym wie. Gdyby zus rejestrował to może by jeszcze to miało sens a tak to nie wiem po co to

  • 1

    5. ~  2016-11-09 10:39:25  host: secured-by.zenmate.com

    Paranoja! Co ma ZUS do telefonii komórkowej?

  • 3

    6. ~me  2016-11-09 10:59:40  host: 194.114.62.160

    Jeśli ktoś korzysta z prepaida, to powinno mu zależeć na tym, żeby działał po 1 lutego. Reszta kart do śmieci. Po temacie.

  • 1

    7. ~  2016-11-09 11:21:13  host: 207.244.77.174

    Dlaczego państwowy ZUS działa w interesie prywatnych firm?

  • 1

    8.  2016-11-09 11:26:04

    Bo ZUS to państwo w państwie.

  • 0

    9. ~`•´~  2016-11-09 11:42:18  host: 8.37.225.43

    4). Andrzej.
    niestety, nie każdy otrzymał sms.

  • 0

    10.  2016-11-09 12:24:03

    9@ To co masz za sieć co nie dba o własnego klienta

  • 0

    11.  2016-11-09 15:05:02

    @7, działa w interesie państwa (PiS, czy jak tam uważasz), bo to państwo wydało nakaz rejestracji.

  • 0

    12. ~M  2016-11-09 16:08:38  host: public-gprs398095.centertel.pl

    To juz wiem na co idzie moje 1200zl co miesiac.

  • 0

    13.  2016-11-09 16:09:29

    7 - jakich prywatnych?

  • 1

    14.  2016-11-09 16:22:07

    Ciekawe... Już ludzi starszych macie gdzieś? Bo esemesa dostał więc niech zadba o swoje interesy?
    Ja w siedzibie lokalnego oddziału nie byłem już parę lat. Nawet jak byłem ostatni - też po kilku latach - to nie wiedziałem co tam zrobić i gdzie iść, bo wszystko się pozmieniało... Szczególnie te ekrany ;-)
    Ale podchodzili starsi ludzie, bez problemu je obsługujący. A to znaczy, ze "bywalcy". Jakiś więc problem, ze na stanowisku rejestrowania informacja o obowiązku rejestracji prepaida się pojawi?
    Ja problemu najmniejszego nie widzę a nawet pochwalam takie działanie. Za bezcen zrobiona szeroka akcja informacyjna...

  • 0

    15.  2016-11-09 16:30:01

    14 - brawo vlo.

  • 0

    16. ~`•´~  2016-11-09 17:15:49  host: 8.37.225.57

    13). wlo, obudź się
    :-D
    Przecież nie państwowe (era, orange, plus)

  • 0

    17.  2016-11-09 19:14:46

    16 - no a interes jaki tych prywatnych?

  • 0

    18.  2016-11-09 19:31:12

    16 - nawiasem mówiąc... Ja nie pytałem o operatorów, tylko w kontekście interesu - kto ma w tym niby interes?

  • 0

    19. ~  2016-11-09 22:49:54  host: user-31-175-199-255.play-internet.pl

    Teraz dłużników będzie się dużo łatwiej ścigać. A komornicy będą mieli prawdziwe eldorado.

  • 0

    20. ~Coxxi  2016-11-10 09:25:24  host: 89-65-232-205.dynamic.chello.pl

    19-
    I bardzo dobrze,że będzie się łatwiej ścigać. A co dłużnik ma być pod ochroną ? Ma płacić i tyle, tak jak ja płacę. Jak miałem kiedyś mieszkanie komunalne płaciłem czynsz za tą patologie stojąca po bramach, bo oni nie płacili, bo po co jak ja płacę za nich pośrednio poprzez ciągłe podwyżki czynszu. A oni mają tylko jeden problem skąd tu wziąć na mamrota i czy mamusia, babcia dostały już rentę, emeryturę i co mi się należy. Ja mowie guzik z pętelką nawet nie.

  • 0

    21.  2016-11-10 09:56:41

    19 - w jakim kontekście?

Dodaj swoją opinię