Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE Skate na iBood za 540 zł

ZTE Skate na iBood za 540 zł

WitekT 1 Maja 2012 10:45

0 0
zte skateSerwis zakupów iBood zaoferował w kolejnej promocji smartfony ZTE Skate. Za urządzenie zapłacić trzeba niecałe 540 zł.

Szczegóły oferty znaleźć można pod tym adresem.

ZTE Skate ma Androida 2.3 oparty o procesor 800 MHz Adreno 200, wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli i wielkości 4,3 cala, aparat 5 Mpix oraz Bluetooth 2.1 i WiFi b/g. Telefon ma baterię litowo-jonową o pojemności 1400 mAh i waży 120 gram przy wymiarach 126 x 68 x 10 milimetrów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28.  2012-05-01 19:47:12

    @17 Na nim nie chodziłem po telepolis czy innych stronach. A bez netu to nie potrzebuję SE 3.2" numer wybrać to mogę i na 3310.

  • 0

    29.  2012-05-01 19:53:27

    #28 - ja tam na swojej Nokii 6151 wchodziłem i na Telepolis i na inne strony internetowe, normalnie jak na smartfonie, więc zupełnie Cię nie rozumiem ;)

  • 1

    30. ~  2012-05-01 20:08:01  host: z23-04.opera-mini.net

    @27 chyba w 2007r

  • 0

    31. ~  2012-05-01 20:12:37  host: afpb169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    27 ta na pewno ciekawe czy widziałes jakiegoś ttakowca w realu

  • 0

    32. ~  2012-05-01 20:20:53  host: z48-04.opera-mini.net

    @27 skoro TT ma 7 mln klientow, T Mobile z Heyah ma 4 mln :)

  • -1

    33.  2012-05-01 21:25:35

    Jeszcze niedawno była tabelka na telepolis z której jasno wynikało że każdy operator z W3 ma w przybliżeniu 2 razy więcej użytkowników niż play więc @27 może być prawdą. Co z tego że 70% ludzi przenoszących wybiera playa skoro nawet nie dorównują do pięt W3 ani w liczbie ani w jakości świadczenia usług.

  • 0

    34. ~Jupi  2012-05-01 21:26:24  host: 193.59.74.43

    Dzisiaj się pobawiłem trochę udostepnianiem połączenia (zastosowanie ZTE SKATE jako routera WI-FI)i muszę stwierdzić, że telefon ma jeszcze 57% akumulatora. Dzwoniłem może z 10minut i wysłałem 20sms. Router Wi-Fi włączony non stop z funkcją oszczędzania energii. Dla mnie bateria w tym telefonie jest dobra! Poza tym telefon działa szybko i słychać jest bardzo dobrze. Również rozmówcy nie mają problemów z odbiorem treści. Za taką cenę opłacalne rozwiązanie. Można porównać ten model do Galaxy Mini 2- porównywalna półka.

  • 1

    35.  2012-05-01 21:42:36

    20. - przecież zmiany już były... jakieś pakiety zlikwidowali czy coś... Mnie interesuje, który operator padł po zmianach w abonamencie, ilu klientów klasy S pozyskali itp. ;-) Milczy o tym każdy serwis, jakby nic się nie stało. A ileż to opinii było, jakie felietony powstawały...

  • -2

    36. ~  2012-05-01 21:52:20  host: z18-04.opera-mini.net

    Straszny telefon, tylko w Chinach mogli wyprodukowac telefon z takim ekranem i tak slabymi podzespolami, cos niespotykanego u innych producentow, wystarczy spojrzec na Htc, Samsunga, Lg, Sony czy Motorola. Telefon nie nadaje sie do komfortowego korzystania z sieci, nawet flasha ani wszystkich przegladarek nie jest w stanie uruchomic - ARMv6. Krotko mowiac tandeta pokroju Blade a cena bez promocji to jakis zart.

  • 0

    37. ~mk13  2012-05-01 22:33:04  host: 89-74-169-115.dynamic.chello.pl

    @36 Cena adekwatna do specyfikacji. Jakos te wszystkie przez ciebie wymieniane marki z podbnym ekranem i lepszymi bebechami to pod 1000 zl zaczynaja chodzic. A ze flasha nie ma, jakos iphone za 2k tez nie i jakos to mu nie szkodzi w popularnosci.

  • 3

    38.  2012-05-01 22:34:44

    Blade tandeta? hahahaha.wav >mfw czytnąłem ten komentarz. Blade ma tak dobre wsparcie developerskie, że naprawdę wycisnęli wszystko co się dało, chwilami nawet pewnie samo ZTE jest w szoku, jaki demon w tym telefonie siedzi :p Oczywiście,że są lepsze telefony, ale ZTE Blade kosztuje 300zł a konkurencja 1400+ Takich pokrak jak wildfire S nawet nie ma co brać pod uwagę, przepłacasz za markę u samsunga i HTC. Porobili masę średnich telefonów, wywindowali ceny i zamulili je Sense. inb4 "ale ja mogę dostać lepszy telefon za 700+, uzywany". Blade też można dostać używkę za 140+zł.

  • 0

    39. ~a_lex  2012-05-01 23:15:55  host: 91.222.57.138

    #28 ja też skorzystałem spokojnie z internetu na zwykłych telefonach, głównie na SE k550. Na operze mini jest to całkiem wygodne, a ponieważ na zwykłych SE można spokojnie uruchomić kilka aplikacji naraz więc to prawie

  • 0

    40.  2012-05-01 23:16:26

    Pan z komentarza numer 36 ma rację. Kto normalny ładuje do rozdzielczości 480x800 tak archaiczny procesor, jak widać kolejny raz mistrzami w tym są Chińczycy. ZTE i Huawei plus lokalne fabryki od zalewających Allegro "no name'ów" specjalizują się w produkcji takich dziwadeł, gdyby chociaż dali tam coś z ARMv7 tak jak HTC do low endowego modelu Explorer, niby tylko 600MHz a jednak nowsza architektura i więcej na nim odpali software. W tej cenie można kupić np Sony Live with Walkman, rzecz jasna na Allegro, bo w sklepie cena wynosi około 800zł. Tak się składa, że używam Live, jako zapasu dla mojego SGS2 oraz Neo V i sobie go chwalę. Miałem okazję widzieć model Blade po przeróbkach(custom rom, OC) i bardzo daleko mu do wydajności tego taniego soniaka, wystarczy uruchomić np Opera Mobile i od razu widać jak blady na "sterydach" nie jest w stanie nawet zbliżyć się do LWW w płynności działania. ZTE Blade jest dobrą alternatywą dla czegoś pokroju X8/X10mini/X10mini pro/Gt540/P500/WFS i na tym koniec, niestety to modele z mienionej epoki tak jak oba produkty ZTE. W przypadku Skate jego cena promocyjna powinna być standardową, bo trzeba mieć nierówno pod sufitem aby płacić za coś takiego ~1000zł. Produkty HTC faktycznie są drogie, ale nie mówcie, że ZTE Skate ma jakiekolwiek szanse równać się z takim wiekowym Desire Z który kosztuje ten niecały tysiączek, różnic hardwarowych nie przeskoczy, żadne, nawet najlepsze developerskie wsparcie community.

  • 0

    41. ~x  2012-05-01 23:35:17  host: user-31-175-199-133.play-internet.pl

    tak dyskutujecie o tym telefonie jakbyście mieli odpalać rakietę w kosmos. nie podoba się wam ten telefon to go nie używajcie i po problemie. najbardziej rozśmieszył mnie argument, że nie obsługuje flasha no i co z tego skoro większość smartfonów i w ogóle urządzeń mobilnych nie obsługuje flasha i skoro adobe zaprzestaje prac nad flashem, więc to żaden argument. Ten telefon jest bardzo dobry, ma tyle zakresów ile trzeba, żeby dobrze działał, procesor 800 jest ok, nie wiem ile pamięci wewnętrznej ale jak od 500 MB wzwyż to jest ok. i śmieszy mnie argument że to jest no name, nie jest no name bo ma name ZTE, a wyśmiewanie się z Chin jest nie na miejscu bo ten ktaj ma wyższy wzrost gospodarczy niż nasz i może większy niż kraje Europejskie, w dodatku w Chinach coraz więcej firm woli mieć swoje fabryki bo zwyczajnie są niskie koszty pracy i podatki. Piszecie tak jakbyście nie wiedzieli co się składa na cenę końcową którą płacicie, np. za telefon z Europy móżecie zapłacić 1500 zł bo firmy,żeby się utrzymać zmuszone są dawać takie ceny skoro muszą płacić wyższe podatki i więcej pracownikom, a ten sam telefon wyprodukowany w Chinach może kosztować 500 zł, czym się różni - niczym, tylko tym, że w Europie są wyższe koszty wyprodukowania, a wy się cieszycie, że jak zapłacicie więcej to macie lepszy towar, nic bardziej mylnego, wyższa cena nie znaczy lepszej jakości, sklep może sprzedać tandete za 1000 zł, a nabywca będzie się cieszył, że ma dobry towar aż się dowie jakie dziadostwo kupił. ja nie lubie snobów i nie lubię tracić pieniędzy jeśli mogę coś mieć taniej bo sprzęt o bardzo zbliżonych parametrach albo tych samych posłuży tyle samo czasu, a potem do śmietnika, więc po co przepłacać ? dla dowartościowania ? nie, ja się nie potrzebuję dowartościować przez przepłacanie bo przepłacanie to głupota.

  • 0

    42. ~x  2012-05-01 23:41:27  host: user-31-175-199-133.play-internet.pl

    Ten telefon jest bardzo dobry, nie można temu telefonowi nic złego zarzucić, jeśli się podejdzie bez uprzedzeń to z pewnością można być szczęśliwym posiadaczem tego telefonu,a jak podchodzicie z uprzedzeniami to kupujcie dziadostwa wyprodukowane w Europie i przepłacajcie. Wolałbym ten telefon ZTE niż jakiś SAMSUNG czy HTC, który kreuje się na markę premium, a tak naprawdę technicznie gdy się go porówna z innymi firmami smartfonów technicznie wypada gorzej i drożej, zależy jeszcze jaki model ale to wstyd dla HTC, że chce więcej kasy za gorsze parametry techniczne, skoro jakaś firma chce więcej kasy to niech coś lepszego zaoferuje, a nie jakieś płacenie więcej za gorszy towar, dla mnie to bez sensu, nie będę płacił drożej za gorszy towar. Teraz Chiny to już nie są tandetne towary, to wasza mentalność została na poziomie takim, że jak coś kupiliście albo wasi rodzice tandetnego Chińskiego to się zniechęciliście, nie wiem jak było ale teraz towary z Chin są na poziomie.

  • 0

    43. ~  2012-05-01 23:43:16  host: z29-16.opera-mini.net

    ZTE to dobry smartfon dla poczatkujacych. Jesli posiadasz cos w stylu Samsunga i5700 spica to ten model (ZTE Skate) nie bedzie skokiem o wyzszy stopien wtajemniczenia. Ale, jesli mial ktos "przyjemosc" testowania *** w play to jak najbardziej bedzie to skok o pare szczebli:-) /To ja-Taczian!

  • 0

    44. ~x  2012-05-01 23:52:32  host: user-31-175-199-133.play-internet.pl

    43 - znowu brednie, nie testowałem w PLAY tego Huawei bo ten smartfon mnie nie interesował, wiem jak on mniej więcej działa z testów na YT, mam inny smartfon, bardzo funkcjonalny, którego wybór przemyślałem i nie żałuję dziś tego wyboru. A jaki ty masz smartfon, że uważasz się za takiego znawce ?

  • 0

    45. ~x  2012-05-01 23:57:47  host: user-31-175-199-133.play-internet.pl

    tego SAMSUNG i5700 to już za sam wygląd bym go nie chciał, co niby lepszego ma ten i5700 ? przeczytałem specyfikacje i parametry techniczne są zbliżone do tego ZTE, zdecydowanie wolałbym tego ZTE Skate od tego SAMSUNGA i5700.

  • 0

    46. ~andre49  2012-05-02 14:47:32  host: 84-10-1-80.dynamic.chello.pl

    Ja kupiłem miesiąc temu zgrabnego "Chińczyka" (http://www.huaweidevice.pl/products_solutions/ideos_products_sp ecification.html)za 379 zł), na 6 rat, bez żadnych kosztów. Póki co noszę równocześnie jeszcze mojego SEK850i w PlayFresh,za 3zł-mam 25MBneta na m-c i git. Ideos też Play/25MB/mc za 3zł. Każdy (prawie) ma w domu net/WiFi, np(UPC MaxHD+WiFi+Net25Mbps+fon240'-albo Neostrady/WiFi-livebox+TV+Fon, więc kto rozumny bawi netem w smarku,tramwaj,autobusie (jeżeli nie ma już 15 lat?). Net mobilny to bank-przelew-salda,Allegro, eBay, GG, Facebook,Twitter Skype,YouTube, GPS-jak dojadę,Mapy -i to sporadycznie. Ideos do tego wystarczy, a mniejszy od SEK850i, ekran 2,8". Trochę mało pamięci, po zainstalowaniu softu minim. z PlayGoogle,zajęte mam 126MB, Wolne 21MB. A niby ma mieć 250MB, wg producenta.

  • 0

    47.  2012-05-04 13:05:41

    " Jesli posiadasz cos w stylu Samsunga i5700 spica to ten model (ZTE Skate) nie bedzie skokiem o wyzszy stopien wtajemniczenia." WTF? Moja mama ma Spice, ja mam blade'a i w życiu bym się nie zamienił, mój telefon o wiele wygodniej się obsługuje (pomijając już np rozdzielczość) a SKATE jest jeszcze ciut lepszy od bladego

Dodaj swoją opinię