Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE prognozuje zysk po 3Q2013

ZTE prognozuje zysk po 3Q2013

sirmark 30 Sierpnia 2013 10:52

0 0

ZTE przedstawił prognozy zakładające zysk netto w przeliczeniu pomiędzy 260 mln zł, a 390 mln zł w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2013 r., odbijając się od straty w tym samym okresie w ubiegłym roku.

Przychody ze sprzedaży pochodzą w 51% z kategorii "rozwiązania sieciowe", w 33% z kategorii "terminale", a w 16% z kategorii "oprogramowanie i usługi".

Jak podaje ZTE, zwrot w wynikach finansowych firmy w tym roku został osiągnięty dzięki rygorystycznym kontrolom kosztów: zredukowano koszty sprzedaży, administracji i badań. ZTE skupia się teraz na rozwoju działalności na głównych rynkach oraz pogłębieniu współpracy ze światowymi dostawcami.
Nieco ponad 50% naszych przychodów generujemy na rodzimym, chińskim rynku, ale rozwijamy się też prężnie na rynkach wschodzących, takich jak Polska. Urządzenia z logo ZTE są w tej chwili w ofercie wszystkich operatorów. Co drugi użytkownik modemu USB w Polsce używa naszego sprzętu, a usługi takie jak popularna Neostrada, świadczone są wyłącznie w oparciu o nasze routery - mówi Deng Yuchen, CMO w ZTE Poland.

Firma wiąże swoją przyszłość z budową sieci 4G oraz infrastruktury szerokopasmowej na terenie Chin. Pod koniec 2013 roku ZTE planuje prowadzić nową strategię dotyczącą wdrażania innowacji oraz nowoczesnych rozwiązań w celu wzmocnienia kluczowych produktów.

Źródło tekstu: ZTE     

Dodaj do:

Tagi: zte

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-11-137.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet