Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE Kis w Play i zmiany cen

ZTE Kis w Play i zmiany cen

LuiN 11 Lipca 2012 17:10

0 0
zte kis Od 12. lipca w ofercie sieci Play dostępny będzie nowy smartfon: ZTE Kis. Oprócz tego zmieniają się ceny wybranych urządzeń.

O ZTE Kis szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Nowe ceny będą miały: HTC Wildfire S, Samsung I9001 Galaxy S Plus oraz kamerka GoPro HD.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play (plik .pdf; 59 kB).



Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: kis | play | zte

w sumie: 18
  • 2

    1. ~  2012-07-11 18:00:25  host: z39-11.opera-mini.net

    Mam taką prośbę. Jeśli już piszecie że jakiś telefon potaniał to napiszcie w jakiej taryfie i o ile, albo nie dawajcie takich newsów. Nie ma tygodnia bez takiego newsa, tylko potem jak otwiera się cennik to się okazuje że obniżka jest w jednym planie taryfowym i tylko w jakimś wysokim abonamencie

  • 1

    2. ~miro  2012-07-11 18:27:27  host: 031011129163.warszawa.vectranet.pl

    Galaxy S+ w końcu ma jakąś normalną cenę w abo 59, ciekawe jak z dostępnością, na pewno dużo ludzi czekało na obniżkę jego ceny.

  • 1

    3. ~  2012-07-11 19:01:43  host: 178.183.134.148.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Hehe :) już sobie zaklepałem S+. Szkoda mi tylko ich min, jak jutro przyjdę po aneks :|

  • -1

    4. ~LepikPL  2012-07-11 19:28:38  host: 87-205-47-136.adsl.inetia.pl

    @3 Muszę cię rozczarować. Cena sprzętu nie ma znaczenia dla wysokości prowizji salonu. Popatrzą na ciebie jak na mądrego inaczej.

  • 0

    5. ~  2012-07-11 20:08:32  host: 178.183.134.148.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Nie wiem skąd sobie wykoncypowałeś, że pisząc o ich minach miałem na myśli cenę, skoro pisałem o aneksie - w domyśle o zróżnicowaniu prowizji i planów na nowe aktywki i utrzymanie. Aha - chyba mój emot na końcu coś znaczy?

  • 0

    6. ~  2012-07-11 20:42:49  host: z30-01.opera-mini.net

    POdwyzki, POdwyzki, POdwyzki

  • 0

    7. ~  2012-07-11 20:55:17  host: 178.183.134.148.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Kiedyś było więcej, teraz mnie czyli obniżki.

  • 0

    8.  2012-07-11 20:59:16

    Aktualnie w Play nie opłaca się brać oferty z telefonem.

  • 0

    9. ~  2012-07-11 21:36:29  host: wsip-70-167-51-34.ks.ks.cox.net

    8,a która sieć daje więcej minut w abonamentach niż PLAY ? która sieć daje większy limit na net w abonamencie niż PLAY ? jest taka sieć na naszym rynku, która daje więcej minut i większy limit ? NIE, więc co mi po telefonie w innej sieci skoro można z niego korzystać w ograniczony sposób, w PLAY można normalnie korzystać z telefonu, a same ceny telefonów to są zależne od promocji, czasem warto zapłacić więcej w PLAY za telefon niż mniej w innej sieci i mieć gorsze warunki.

  • 0

    11.  2012-07-11 22:05:23

    @10 Jak wyciągniesz tyle w orange to daje Ci medal ;-) No fakt w play telefony nie są tanie.

  • 0

    12. ~  2012-07-11 22:15:32  host: z08-07.opera-mini.net

    A czy ten nowy smartfon w sieci play będzie miał simlocka? Pytam, bo ostatnio wprowadzili do sprzedaży iphona i on ma simlocka.

  • 0

    13.  2012-07-11 22:26:09

    10: w ktorym miejscu regulaminu masz zmianke o tym ze predkosc to 2 mbps? predkosc w taryfach all inclusive jest taka jaka w danym miejscu jest w stanie uciagnac siec, u mnie czesto ponad 6mbps.

  • 0

    15.  2012-07-11 22:54:18

    Sorry, znowu nie na to kiknąlem i zgłosiłem przez pomyłkę opinię do moderacji :-(

  • 0

    17. ~  2012-07-12 06:31:01  host: dzv221.internetdsl.tpnet.pl

    Kiedyś na telepolis pisali, że PLAY ma najlepszy internet mobilny w miastach. A orange to już przeżytek. Kolega od nich ucieka bo dają mu na przedłużenie umowy abo za 50 zł i każą inne usługi dokupywać także on płynie do play przez taką politykę orange

  • 0

    18.  2012-07-12 06:49:03

    Ta pętla na obrazku to dla przyszłego użytkownika tego małego chińskiego padła? :)

  • 0

    19. ~  2012-07-12 08:17:57  host: z55-12.opera-mini.net

    @17 - za 49zł to przy aneksie ma 19-20 GB, w nocy nielimitowany i niee ma żadnych innych usług dostępnych, więc ktoś bzdury pisze.

  • 0

    20. ~  2012-07-12 08:18:13  host: z55-12.opera-mini.net

    @17 - za 49zł to przy aneksie ma 19-20 GB, w nocy nielimitowany i nie ma żadnych innych usług dostępnych, więc ktoś bzdury pisze.

  • 0

    21. ~Pati  2012-07-12 16:22:43  host: 31.6.226.176

    Sa ograniczenia w play online co do predkosci...wszystko zalezy od abo. a swoja droga co z tego ze cos smiga 42 mb/s jak przy tym jest np. 4 GB limitu...i co raz obejzysz film i po limicie :D

Dodaj swoją opinię