Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE Grand S Flex z łącznością LTE

ZTE Grand S Flex z łącznością LTE

LuiN 20 Września 2013 12:10

1 1

zte grand s flex ZTE wprowadza na polski rynek smartfon z wbudowanym modemem LTE - model Grand S Flex, posiadający 5-calowy wyświetlacz HD, dwurdzeniowy procesor oraz 16 GB wewnętrznej pamięci.

ZTE Grand S Flex to jeden z modeli wchodzących w skład górnopółkowej serii Grand. Urządzenie wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, odwzorowujący 16 milionów kolorów, dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz firmy Qualcomm i aparat o matrycy 8 Mpix z funkcją autofokus (filmy FullHD 15 fps). Wszystkie te podzespoły, wraz z akumulatorem 2300 mAh producent zmieścił w obudowie o grubości zaledwie 8,5 mm.

Szybkie przeglądanie zasobów sieci pod Androidem 4.1 umożliwia moduł LTE Cat3 działający w pasmach 800/900/1800/2600 MHz. Dzięki niemu maksymalna prędkość pobierania wynosi do 100 Mb/s, natomiast wysyłanie plików odbywa się z szybkością do 50 Mb/s. Obok LTE nie zabrakło Wi-Fi czy najnowszego Bluetootha w standardzie 4.0.




Telefon będzie dostępny na polskim rynku w kilku wersjach kolorystycznych, cenę urządzenia poznamy pod koniec roku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE, wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | zte

w sumie: 17
  • -3

    1. ~ola  2013-09-20 12:59:52  host: ip-93-154-130-237.free.aero2.net.pl

    Czy LTE w PL obsługuje głos? Bo jeśli to tylko do neta to lipa..

  • -1

    2.  2013-09-20 13:01:51

    A ja firmie ZTE już dziękuję... Po informacji, że Grand X In zostanie przy Androidzie 4.0 bez aktualizacji, nie kupię żadnego telefonu tego producenta.

  • 3

    3.  2013-09-20 13:02:43

    ola: a czemu lipa? Głos jest obsługiwany na zasadzie fallbacku do 2G/3G.

  • -1

    4. ~m76  2013-09-20 13:11:10  host: ip-93-154-155-46.free.aero2.net.pl

    A to oznacza przerwanie polaczenia LTE czy mozna jednoczesnie surfowac i rozmawiac ?? Obecnie mam htc one x i strasznie mnie to drazni, ze odbierajac polaczenie transfer danych jest zawieszany. Kiedys mialem LG P990 i jednoczesnie moglem rozmawiac i przegladac net. Taka funkcjonalnosc to specyfika danego modelu telefonu czy sieci (technologii) w ktorej dziala??

  • 0

    6.  2013-09-20 13:35:24

    Adam: niektóre aplikacji wymagają nowszego Andka... Tu nie chodzi o same aktualizacje, ale możliwość uruchamiania konkretnych aplikacji.

  • 0

    7. ~ola  2013-09-20 13:44:24  host: ip-78-30-104-190.free.aero2.net.pl

    WitekT - w 3g mogę rozmawiać i jednocześnie być on-line. Choć ostatnio koleżanka dostała modem ZTEMF195 i on tego nie umie, mój stary Huawei bez problemu... Dziwne że producenci ograniczają możliwości sprzętu. O wiele wygodniej mi si pracuje kiedy mam to w jednym pudełku :)

  • 0

    8.  2013-09-20 13:49:37

    ola: z reguły jak się rozmawia, to się nie korzysta z netu w telefonie... Niezbyt rozumiem jednak Twój ostatni komentarz, bo piszesz tam nie o smartfonie, tylko o modemie - przez modem rozmawiasz? :-)

  • 0

    9. ~r  2013-09-20 13:59:30  host: public-gprs514549.centertel.pl

    #8: może przez skajpaja ? :-)

  • 0

    10. ~ola  2013-09-20 14:19:27  host: ip-93-154-198-103.free.aero2.net.pl

    @8 WitekT, mam takie domowe biuro :) Modem Huawei umożliwia mi jednocześnie rozmowę telefoniczną i korzystanie z Internetu, mam to wpięte w laptopa. Zdziwiłam się iż koleżanki modem ZTE tego nie umożliwia. PS. tak wiem że jest VOIP, inni dostawcy. Jednak mi wystarcza to co mam.

  • 0

    11. ~Adam  2013-09-20 15:15:21  host: 093105215009.rybnik.vectranet.pl

    ja takich nie potrzebuję zresztą nigdzie nie jest powiedziane że nie będzie aktualizacji,ZTE Grand X In to telefon robiony dla T-Mobile więc nie dziwię się że nie ma aktualizacji

  • 0

    12.  2013-09-20 15:40:43

    @11 ZTE Grand X In nie był robiony dla T-Mobile, tylko przez nich sprzedawany w naszym kraju. A wiadomość o braku wsparcia dotyczy WSZYSTKICH Grand X In. Była również o tym wiadomość na telepolis: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/zte-koniec-wsparcia-dla-grand -x-in,2,3,28810.html A to, że akurat Ty nie potrzebujesz aktualizacji, to Twoja sprawa. Dla mnie liczy się tzw. podejście do klienta i wsparcie posprzedażne. Tego firmie ZTE w tym przypadku ewidentnie zabrakło.

  • 0

    14. ~A bla bla  2013-09-20 16:25:02  host: v59-14.opera-mini.net

    @10: Jaki model modemu HUAWEI posiadasz - ten z funkcja VOICE ??

  • 0

    15.  2013-09-20 16:50:46

    @13 Zgoda co do olewania aktualizacji przez producentów, dlatego też zakupiłem Nexus'a 4 i przynajmniej na razie jestem up to date... A następnym razem dobrze przemyślę zakup telefonu, dla którego nie znajdę nic ciekawego przed ewentualnym na zakupem: http://www.cyanogenmod.org/ :-)

  • 0

    16. ~  2013-09-20 17:06:32  host: public-gprs662042.centertel.pl

    LTE jest przereklamowane i nikomu niepotrzebne.

  • 0

    17. ~@16  2013-09-21 03:22:23  host: 89-77-28-62.dynamic.chello.pl

    ponad 640kb pamięci też

  • 0

    18. ~miku666  2013-09-21 09:36:23  host: 178.219.120.38

    a ja bym wolał ZTE GRAND MEMO

  • 0

    19. ~rev  2013-09-23 09:17:32  host: rev-213.189.47.139.atman.pl

    kończąc temat muszę dodać, że dodanie aktualizacji jest po stronie T-mobile, które może zamówić od dostawcy, albo dojść w tej kwestii do porozumienia... jednak na tym polu T-mobile w ogóle nawet nie ruszało palcem, zrzucając winę na sprzedawców w salonach, na zła komunikację, a na samym końcu na ZTE... bo tak jest najłatwiej

Dodaj swoją opinię