Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE Grand S Flex LTE dostępny w Polsce za 1349 zł [wideo]

ZTE Grand S Flex LTE dostępny w Polsce za 1349 zł [wideo]

LuiN 5 Grudnia 2013 13:50

2 2

zte grand s flex lte Flagowy model Grand S Flex z modemem LTE dostępny jest już w Polsce. Urządzenie wyposażono w 5-calowy ekran HD, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1,2 GHz oraz moduł LTE oferujący szybki transfer danych.




Smartfon bazuje na chipsecie Qualcomm MSM8930 Snapdragon z dwoma rdzeniami 1,2 GHz, ma 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej (brak czytnika kart). Androida 4.1 oglądać będziemy na 5-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli), wykonanym w technologii IPS LCD. Aparat fotograficzny telefonu wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix i rejestruje filmy FullHD.


Modem LTE Cat3 pozawala pobierać dane z szybkością do 100 Mb/s oraz wysyłać je z szybkością do 50 Mb/s. W obudowie o grubości 8,5 mm i masie 130 gramów producentowi udało się zmieścić akumulator o pojemności 2300 mAh.


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE, wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | zte

w sumie: 24
  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    5. ~  2013-12-05 14:53:17  host: n10-04-08.opera-mini.net

    no i za tom cenę można mieć s3

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    6. ~Ziom  2013-12-05 14:59:43  host: 093105215009.rybnik.vectranet.pl

    dobra dziś czekamy na znawców telefonu ZTE czekam aż posypią się bluzgi :-) tak szczerze to nie którzy z was...ręce opadają bo nie będę przeklinał ten Flex gniecie jajca waszemu SGS 3 więc nie kompromitujcie się porównywając go do SGS-a 3

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7.  2013-12-05 15:13:13

    Magia znanych marek powoduje że "znawcy" moczą się na samą myśl posiadania SG3 czy SG4 w sytuacji gdy taki Huawei, ZTE czy Lenovo robi telefony niczym nie ustępujące tym znanym i promowanym. Jak dla mnie ten sprzęt ma tylko jedną wadę, brak karty pamięci. Reszta mocna 5.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~Nick  2013-12-05 15:22:03  host: 92.60.132.22

    Dokładnie "znafcy" telefonu w ręku nie mieli ale to śmieć bo znaczek nie daje +5 do lansu w gimbusie. Po testach i benchach widać ile te telefony potrafią, kwestia tylko ich żywotności.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~Aryus Nowak  2013-12-05 15:24:44  host: user-109-243-157-59.play-internet.pl

    Ja mam tel ZTE Light V9 od 3 lat, ekran 7". Co prawda ma słabszy proc ale jedyną jego wadą jest tylko mała pamięć którą trzeba rozszerzać kartą. Idealnie pasuje do męskiej dłoni, w pełni wykorzystuje prędkość HSPA Play 4 mbs (faktycznie śr ok. 3.2, na Tmobilu ok 3.6) Jedyna większa wada to brak lampki do foto, gdyż zdjęcia wychodzą żenująco kiepskie bez niej (pixeloza max).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~Goral  2013-12-05 15:27:01  host: 212.160.172.70

    eee MSM8930 w dzisiejszych czasach we 'flagowcu' ? i tylko HD a nie fullHD na 5 calach ? dla mnie te dwie cechy z miejsca wbijają tą słuchawkę - skąd inąd zgrabną i cieńką - w średnią półkę na amen. Podobnie jak aparat 8 mpix - można się domyślać że w dodatku zwykły, z przeciętną mikro matrycą A jeśli tak - to przy cenach czterordzeniowych, fullHD S4 czy Z1 (która zeszła do 1600-1700) to 1300 jest kompletnym nieporozumieniem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~Stavsky  2013-12-05 15:27:37  host: 77-254-138-74.adsl.inetia.pl

    Trochę drogi zwłaszcza, że za ponad 300zł mniej można mieć wyraźnie potężniejszego i o lepszej baterii Xperie SP

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~aqq  2013-12-05 15:31:52  host: n13-09-01.opera-mini.net

    no faktycznie miazdzy s3 zwlaszcza s3 lte co posiada procek 4 rdzenie po 1,4 GHz oraz 2 Gb ram. Aparat 8 mega. Full hd. Na aledrogo S3 LTE po okolo 1200 zl. Nie jestem gimbusem i fanem Samsunga a realnie mysle i porownuje. Prosze mi nie pisac ze S3 w wersji LTE jest gorszy od tego telefonu bo bije go na glowe. Poza tym w takich juz maszynach 1 Gb ram to jest podstawa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~Nick  2013-12-05 15:36:24  host: 92.60.132.22

    @up - telefon jest za drogi do parametrów to oczywiste, bo wspomnianą SP bym wolał. Chodzi o to, że ludzie tu piszą od razu że śmieć nic nie wiedząc o telefonie. A ten jest po prostu na średnią półkę do konkurowania z M,L,Trend,Core... tylkko z ceną za dużą, co pewnie za chwilę rynek zweryfikuje i tyle. Nie oznacza to jednak, że telefon to złom.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~jak  2013-12-05 15:40:22  host: rev-213.189.47.139.atman.pl

    znawcy piszą... lepszy, zawsze naj... nie sprawdzają innych marek... a Xperia jest droższa o 300zł i to na allegro, więc w innych sklepach po 500zł.... jest to spora różnica, więc Grand S Flex wygrywa... przykro mi :) ... S4 czy Z1 są droższe, więc mają ciur lepsze parametry, naprawdę nie widzę tu merytorycznych wypowiedzi, tym bardziej faktów, które by je potwierdziły... świetni znawcy, wystarczy gugiela użyć i widać, że Grand S Flex przy tej cenie, jest dobrą opcją.. Adieu!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~Stavsky  2013-12-05 15:44:03  host: 77-254-138-74.adsl.inetia.pl

    On ma taki sam układ co Xperia L i będąc odpowiednio droższy (ekran HD i LTE też swoje kosztują) od niej to wtedy można by było mówić o adekwatnej cenie do możliwości (o jakości się nie wypowiadam bo to trzeba by było sprawdzić). Na moje oko cena maks to 1000zł na start i wtedy byłaby to ciekawa alternatywa dla ludzi szukających jakiegoś fona z LTE

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~jak  2013-12-05 15:51:40  host: rev-213.189.47.139.atman.pl

    jest tu za 1250 zl http://www.redcoon.pl/B488901-ZTE-Grand-S-Flex-black_Telefony-GS M-i-smartfony?refId=ceneo nie zgadzam sie z ta Xperia L, parktycznie to niezawuazalne dla normalnych uzytkownikow

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    18. ~joasiab21  2013-12-05 19:15:16  host: 83.1.81.90

    Mimo, iż marka ZTE nie jest zbytnio znana na naszym rynku to moim zdaniem model ten może znaleźć swoich zwolenników. Nie zawsze produkty flagowych firm są rewelacyjne o czym pewnie każdy z nas wie- sama miałam pewne obiekcje gdy Plus wypuszczał na rynek Kazam, ale przekonuję się do tej marki, i tak pewnie będzie w przypadku ZTE

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    19.  2013-12-05 19:27:31

    Brak czytnika kart dyskwalifikuje to urządzenie z potencjalnych modeli wartych zainteresowania. Dobrze, że chociaż można wymieniać baterię.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~  2013-12-06 04:19:27  host: n12-02-06.opera-mini.net

    Zapłacić więcej niż tysiąc złotych za telefon = być ciężkim, klinicznym idiotą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2013-12-06 11:33:56

    ZTE zawsze kojarzyłem z modem, nie wiem dlaczego? Może dlatego ,że są najlepsze? Jesli chodzi o telefon, hm mieszane mam uczucia. Nie zam ceny jaką sieć może go sprzedawać, ale patrząc na specyfikę warto się zastanowić android lepszy od windows phone w lumi :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~gragusia  2013-12-07 16:50:54  host: 31.42.15.210.alfanet24.pl

    Super telefon dla tych którzy często korzystają z mobilnego internetu w telefonie .Jeśli chodzi o cenę to nie jest aż taki drogi na te funkcje jakie posiada ten telefon

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2013-12-09 00:50:01

    Z ZTE mam modem i sprawuje się bardzo dobrze.,Większość ten telefon zdyskwalifikuje za to ,że nie jest sygnowany znaną marką, ale czy wszystko co firmowe to najlepsze? Wydaje mi się,że parametry Grand S Flex ma całkiem przyzwoite, atutem może być możliwość korzystania z technologii LTE, pojemna bateria, gdzieś czytałam,że ma możliwość rozbudowy poprzez slot microSD , więc nie wiem gdzie jest pomyłkowa informacja. Cena uważam ,że tez nie jest wysoka, zobaczymy jak to będzie wyglądać u sprzedających go operatorów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Punk  2013-12-09 01:04:20  host: 176.100.195.85

    Po co komu taki telefon skoro bateria to jakaś pomyłka. Ten telefon nawet jednego dnia nie wytrzyma na baterii. Ja zaś myślę nad przesiadką się na Monster X5, zobaczymy jak ten będzie się sprawował i jak długo będzie trzymał na baterii.