Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE Blade III w ofercie sieci Play

ZTE Blade III w ofercie sieci Play

LuiN 12 Grudnia 2012 08:40

0 0
zte blade iiiDo oferty sieci Play wszedł niedrogi smartfon ZTE Blade III wyposażony w gigahercowy procesor i aparat fotograficzny 5 Mpix.

O światowej premierze smartfonu pisaliśmy w tej wiadomości. Urządzenie ma do zaoferowania 4-calowy ekran WVGA (480 x 800 pikseli), Androida w wersji 4.0, 2,5 GB wbudowanej pamięci i gniazdo kart microSD.

W sieci Play smartfon można dostać za 1 zł w abonamentach od 49 zł.

Zobacz: zmiany w cennikach telefonów sieci Play (plik .pdf; 49 kB).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 2

    3. ~  2012-12-12 09:18:35  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @1 Odezwał się znawca od siedmiu boleści hehe

  • -1

    4.  2012-12-12 09:33:18

    a w katalogu Telepolis szaleństwo! :D Dualcore procesor i ekram AMOLED :D :P

  • -1

    5. ~GDr&byt  2012-12-12 09:52:37  host: raskin.torservers.net

    Bez przesady. Nie jest ten telefon nic nie wart. 200 PLN - tyle jest wart dla mnie.

  • -2

    6. ~fredat5  2012-12-12 09:56:58  host: user-109-243-39-44.play-internet.pl

    :)) Też za darmo bym nie chciał.

  • -1

    7. ~sextans  2012-12-12 10:01:42  host: ks3001097.kimsufi.com

    Nich ktoś poradzi mi jak to można na Linuxa. Chodzi o Ipla. Czy w ogóle można?

  • 2

    8.  2012-12-12 10:12:06

    2 a na co ci gsm 850?

  • 1

    9. ~szczupak90  2012-12-12 10:25:18  host: ip-84-39-169-60.free.aero2.net.pl

    Każdy ma taki telefon na jaki może sobie pozwolić. Mimo, że kiepski technologicznie to za tą cenę wiele osób go nabędzie. Sam miałem 1,5 roku pierwszą wersję Blade i byłem z niej bardzo zadowolony, a co najważniejsze był to telefon pancerny i nie do zdarcia. Niby chinol, a bezawaryjny.

  • -1

    10. ~@7  2012-12-12 10:30:26  host: z57-01.opera-mini.net

    @7 wystarczy wpisać w google dwa słowa: linux ipla. I dostaniesz odpowiedz.

  • 1

    11.  2012-12-12 10:35:04

    4, Michalos - dzięki za zwrócenie uwagi! Poprawki już naniesione.

  • 0

    12. ~logik  2012-12-12 12:27:08  host: 89-78-159-249.dynamic.chello.pl

    jak czytam komentarze @1 oraz @6 to się cieszę że wśród znajomych mam tylko LUDZI a nie bezmyślne twory. Natura człowieka jest taka, że darmo dane jest akceptowane. Na tej podstawie zbudowano prawo własności, posiadania, dzierżawy, prekaryzmu, darowizny, najmu...setek innych instytucji. Od czasów Platona to podstawa ludzkiego istnienia. Kto jej zaprzecza jest NIE-człowiekiem. Z drugiej strony to intrygujące, że bezmyślne zbiory komórek z postu 1 oraz 6 potrafią klepać w klawiaturę...Ciekawe co to za forma życcie :D :D :D

  • 1

    13. ~Darek  2012-12-12 12:55:18  host: apn-95-41-216-129.dynamic.gprs.plus.pl

    Bardzo przyzwoity sprzęt, wielu nabywców będzie zadowolonych. Nie każdy musi mieć np. SGS III czy inna droga zabawkę. Niektórych zwyczajnie nie stać. Ale ja go nie kupie :) Mnie podobaj się inne telefony.

  • 2

    14.  2012-12-12 13:50:49

    13@ Nie każdy, ale czy w danej cenie będzie to najlepszy wybór to jest pytanie, czy oferuje więcej niż konkurencja.

  • 0

    15.  2012-12-12 22:32:05

    Przesadzacie. Znajdźcie mi nowego smartfona z androidem i z 24 miechy gwarancją za 519pln. Wszystko w tym temacie, jak ktoś lubi wydawać 1500 na telefon to jego sprawa ale za taką kwotę to można kupić komputer stacjonarny a nie telefon w którym po pierwszym lepszym upadku wyświetlacz będzie do wymiany. Zresztą co z tego jak bateria w smartfonach trzyma krótko, nawet w najnowszym nexusie 4 , coś koło kilku godzin więc po co komu takie *** za 1300 złotych jak ładować trzeba co najmniej 2 razy na dobę.

  • 0

    16. ~  2012-12-13 00:15:52  host: public-gprs153213.centertel.pl

    @15 bolek, siedzisz w polsze. Za 30funtów (150zł) w belfaście masz Huawei U8510 IDEOS X3, z gwarą i bez abonamentu. Niby "szit", ale za tę cenę?

  • 1

    17. ~  2012-12-13 02:15:10  host: staticline22441.toya.net.pl

    a ja ostatnio nabyłem ZTE Grand Z in i zrobił na mnie całkiem dobre wrażenie. nawet bateria jest ok. ale fajna sprawa że sam ustalam moc procesora:) beż żadnych aplikacji, kombinowania. na razie ludzie na zte reagują - nie nie nie, ale tak kiedyś było z samsungiem. pamiętam że wszyscy mieli nokie, ewentualnie SE a na samsungi reagowało się - przecież to firma od rtv/agd. a teraz? samsung jest firmą która sprzedaje najwięcej smartfonów.

  • 0

    18. ~  2012-12-14 18:35:06  host: 77-254-195-152.adsl.inetia.pl

    @17 dokładnie tak było

  • 0

    19. ~oooooooooooooooooooooo  2012-12-19 22:19:41  host: ip-37-209-129-32.free.aero2.net.pl

    ze blade to tania i dobra maszyna. w playu na karte za 300 pln na ich stronie

  • 0

    20. ~labele  2012-12-25 09:00:49  host: 109.95.202.122

    Dla malkontentów zawsze znajdzie się powód do narzekania. Telefon jest wykonany bardzo przyzwoicie i robi bardzo dobre wrażenie - tylko trzeba go mieć w ręce, aby sie móc wypowiedzieć. ZTE to nie jest firma "chińska" sticte - jest podwykonawcą dla wielu firm np. dla Dell'a (Dell Streak), ale jak i kiedyś Samsung próbuje sił pod własną marką. I dobrze im to wychodzi!

  • 0

    21. ~  2012-12-25 09:38:42  host: acxs134.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20, Della, maniak'u apostrof'ow.

  • 0

    22. ~amator  2013-01-16 21:59:05  host: 078088035024.starachowice.vectranet.pl

    Nie ma ustawień ISO, zawsze zero ( 0 ).

Dodaj swoją opinię