Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE Blade III Pro w ofercie Play

ZTE Blade III Pro w ofercie Play

sirmark 16 Lipca 2013 15:40

0 2
zte blade iii pro Od 16. lipca do oferty Play wprowadzony zostaje telefon ZTE Blade III Pro.

ZTE Blade III Pro to kolejne wcielenie popularnego modelu Blade, tym razem w dwurdzeniowym wydaniu. Względem swojego pierwowzoru różni się wydajnością procesora, który w wersji Pro posiada dwurdzeniową jednostkę z zegarem 1,2 GHz, przednią kamerę do rozmów wideo oraz diodową lampę przy aparacie głównym. Obudowa nowego Blade'a również przeszła subtelny lifting czego wynikiem jest smuklejszy kształt i cieńsza konstrukcja.

Zobacz: cennik telefonu w taryfach w sieci Play.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | zte

w sumie: 16
  • 0

    1.  2013-07-16 15:47:28

    android :/ tfu :D

  • 0

    2.  2013-07-16 16:01:34

    Procek mocny, ale za mało Ramu i słaba grafika.

  • -1

    3.  2013-07-16 16:08:40

    Mnie zastanawia jak to jest z tą wydajnością Androida. Używam chińskiego tabletu z jednordzeniowym 800MHz procesorem, 512 MB ramu i jednordzeniową grafiką mali400 pod Androidem 4.0.3 i nie mam problemów z wydajnością. Czasem jest sekunda opóźnienia przy wychodzeniu np z emulatora PSX. Naprawdę producenci telefonów tak kaleczą Androida swoimi nakładkami/programami?

  • -1

    4. ~immoderate  2013-07-16 16:12:10  host: host-81-190-24-58.torun.mm.pl

    ale to szpetne jest :-/ myślałem ze nowy samsung galaxy s4 jest brzydki ale TO jego przebija. tylko htc one :)

  • 0

    5.  2013-07-16 16:58:20

    @goral2099.................... Też mnie to zastanawia . Kiedyś w sklepie oglądając kilka telefonów i tabletów zauważyłem że na tym samym systemie tablety mimo słabszych parametrów technicznych działały znacznie płynniej. Mozę to modemy 3G tak obciążają smartfony?

  • 0

    6. ~  2013-07-16 17:00:49  host: ns2296704.ovh.net

    @2 a które 2 rdzeniowce mają mocną grafikę? mają tak dobre i 1 Ghz, że ZTE z tym swoim lepszym prockiem będzie chodził od nich lepiej.

  • 0

    7. ~Nokia  2013-07-16 17:01:14  host: 93.154.146.16

    Co za złom bez HD i tylko 7,2 mb/s download.

  • 0

    8.  2013-07-16 17:23:36

    5: A tablety nie mają wbudowanych czy dołączanych przez USB modemów 3G? ;)

  • 0

    9. ~  2013-07-16 17:36:50  host: elink119-2-66.szeptel.net.pl

    @goral2099 To masz farta, mam tablet 1.2Ghz, 512 ramu i andka 4.03 i tnie jak nie wiem co. Zatem to zależy chyba od producenta. Nie mam też na nim nic zainstalowane, używam go tylko do przeglądania neta i oglądania filmów.

  • 0

    10. ~dav  2013-07-16 18:05:03  host: r.escom.net.pl

    niezly smartfonik, jak bedzie na alledrogo w cenie do 600zl to mozna brac

  • 0

    12. ~  2013-07-16 18:44:52  host: ip-94-42-54-148.multimo.pl

    Czarne, a nie blade.

  • 0

    13. ~  2013-07-16 20:14:32  host: user-31-174-73-13.play-internet.pl

    @9 mam P1000 i nic się nie tnie. Wprawdzie to 2.3.3 ale jest spoko.

  • 0

    14. ~Tomecek  2013-07-16 21:56:29  host: 89-69-200-165.dynamic.chello.pl

    Za tę cenę, to można kupić lepszego ZTE V970 albo ściągnąć z Chin A820 za czterordzeniowym prockiem.

  • 0

    15. ~...  2013-07-16 22:00:48  host: 87.204.174.93

    ZTE z chińskim backdoorem... nie, jakoś chyba nie jestem zainteresowany.

  • 0

    16. ~ABP  2013-07-17 14:36:32  host: ebn228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @...: Z backdoorów wolisz amerykańskiego?

  • 0

    17. ~Staszi  2013-07-17 15:05:35  host: ptcnat.t-mobile.pl

    ZTE V970 to mistrzostwo świata i okolic ;)

Dodaj swoją opinię