Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE Blade A520 trafił do sieci Plus

ZTE Blade A520 trafił do sieci Plus

sirmark 29 Maja 2017 11:21

4 2

zte a520

W ofercie sieci Plus pojawił się smartfon ZTE Blade A520. Urządzenie dostępne będzie w taryfach abonamentowych i ofertach prepaid już od 1 zł.

ZTE Blade A520 jest przedstawicielem serii Blade, która w katalogu produktów marki ZTE oznacza telefony o przystępnej cenie dla klienta, który jednocześnie oczekuje produktu dobrej jakości i dobrej specyfikacji. Nowy model wyposażony został w ekran IPS o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 720x1280pix.




Telefon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 7.0 Nougat. Na pokładzie znajdziemy 4-rdzeniowy, 64-bitowy procesor MediaTek MT6737 z grafiką Mali T720MP2, 1 GB RAM-u (DDR3), 8 GB pamięci wewnętrznej oraz czytnik kart pamięci, obsługujący karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB.

Jednak najciekawszą cechą nowego smartfonu ZTE wydaje się jego kamera (13 Mpix), którą wyposażono w autofocus i lampę doświetlającą LED. Co najważniejsze, oprogramowanie aparatu oferuje rozbudowany tryb manualny. Możemy w nim ustawić czas naświetlania, balans bieli, ISO oraz wybrać punkt ostrości. Są to funkcje dedykowane zaawansowanym miłośnikom mobilnej fotografii, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad parametrami wykonywanych zdjęć. Ponadto ZTE Blade A520 oferuje funkcję "Dotknij i zrób zdjęcie" - wskazujemy palcem na ekranie miejsce kadru i już mamy zdjęcie wykonane z ostrością na wskazanym punkcie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE, wł     

Dodaj do:

Tagi: zte blade a520 | zte

w sumie: 30
  • 0

    13. ~Łukasz  2017-05-29 17:03:29  host: public-gprs214026.centertel.pl

    Złe pamięci 1gb z android 7.0

  • 0

    14. ~Teraz_j  2017-05-29 17:13:22  host: public-gprs178924.centertel.pl

    O, przylazła Plus fanfara :-), lol... czemu mnie to nie dziwi, skoryguj mnie proszę z ceną tego A5 2017, oraz powiedz że nie jest złodziejska lub wróć tam skąd wyskoczyłeś, znaczy do robienia łaski przed salonem Plus (bo osobiste wycieczki, to do swoich kolegów proszę).

  • 0

    15.  2017-05-29 18:50:41

    10 - Hmmm... Kiedy dokładnie? Wtedy gdy sprzedawali Solorzowi, czy potem - żeby od niego odkupić? Przypomnisz mi kiedy to było?

  • 0

    16. ~Teraz_j  2017-05-29 20:02:35  host: 188.146.141.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Lol, jeśli jesteś tym "wlo" o którym myślę, to pytanie raczej z tych zabawnych, lub "jakoś go pojadę", no ale cóż... proszę. Dwa linki z ogólnie dostępnych publikatorów (nie będących Faktem czy Pudelkiem), z których czerpią wiedzę takie pajacyki jak ja, tz. ludzie nie jadający obiadów z p.Gruszką etc. ;-). 2011 - Rzeczpospolita Biznes "Vodafone kupi Polkomtel – analitycy" http://tlp.is/dn2 Polskie Radio - "Plus" na sprzedaż. Może pójść w ręce Vodafone " http://tlp.is/dn3 - jaka jest stawka za publikacje dla redaktorów Telepolis ? ;-)

  • 0

    17.  2017-05-29 20:08:23

    16 - no cóż... Z Tobą rozmawiać to jak z głupim...
    Przeczytaj co napisałeś: "mógł Solorz sprzedać jak Vodafone chciało kupić". A potem to co podałeś pod tymi odnośnikami ;-)
    Naprawdę, zanim zaczniecie pieprzyć, zastanówcie się co głupiego Wam się pod czarką roi ;-)

  • 0

    18.  2017-05-29 20:16:24

    @17. Mówiłem że szkoda czasu. :-)

  • 0

    19. ~Teraz_j  2017-05-29 20:21:19  host: 188.146.141.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przykro mi, serio - czytałem z tobą wywiad, brzmiałeś jak sensowny człowiek, a teraz zachowałeś się jak Janusz. Dywagacje - owszem, to tylko dywagacje na temat ewentualnej sprzedaży, mógłbym wkleić następnych 6 linków za i przeciw - ale po co ?, "PAN wlo" wie swoje, a jestem idiotą. Miłej pracy dla Play, bo jak coś mi się obiło o uszy (być może mylnie) tam teraz pracujesz, cóż - tak z czystej ludzkiej złośliwości za złośliwość - mam nadzieję że kiedy oni (dla odmiany) się sprzedadzą - bo też od 1,5 roku jest o tym mowa w publikatorach, następny właściciel uzna Cię za nieużytecznego i wywali na bruk, czego Ci serdecznie życzę :-) EOT

  • 0

    22. ~Teraz_j  2017-05-29 20:28:44  host: 188.146.141.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Mam pytanie do moderatora, jak pamiętam ten pan już w Telepolis nie pracuje, bezapelacyjnie tolerujecie takie zachowanie byłych pracowników, czy może jakiś "warn" dla ochłody ?

  • 0

    23.  2017-05-29 20:30:51

    22 - a ten wywiad, co podobno ze mną był, gdzie czytałeś? Podasz odnośnik jakiś? Chętnie się zapoznam, bo nawet nie wiedziałem, ze komuś jakiegoś wywiadu udzielałem ;-)

  • 0

    24.  2017-05-29 20:31:55

    Musiałem być nieźle nawalony, ze nie pamiętam... Ale znowu to mało prawdopodobne, bo jak mówisz sensownie to brzmiało...

  • 0

    25. ~Teraz_j  2017-05-29 20:36:16  host: 188.146.141.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    "A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji."
    Andrzej Sapkowski - "Narrenturm"

  • 0

    25. ~pabloki  2017-05-29 20:37:06  host: apn-46-169-204-69.dynamic.gprs.plus.pl

    22 mylisz się i to bardzo . wlo nie pracuje w telepolis. mylisz z WitekT. wlo to nie Witek.

  • 0

    27.  2017-05-29 20:40:23

    25 - idealnie to do siebie odniosłeś ;-)

  • 0

    28. ~pabloki  2017-05-29 20:41:46  host: apn-46-169-123-255.dynamic.gprs.plus.pl

    24 to pewnie działo sie w alternatywnej rzeczywistości.

  • 0

    29. ~pabloki  2017-05-29 20:43:22  host: apn-46-169-123-255.dynamic.gprs.plus.pl

    wlo patrz wyżej na #25 alternatywna rzeczywistośc.

  • 0

    30. ~Teraz_j  2017-05-29 20:43:44  host: public-gprs181988.centertel.pl

    @25 Och, true - moja pomyłka, thx pabloki - teraz już wszystko jasne - tz, dlaczego człowiek którego czytałem brzmiał sensownie, a... a po co sobie zaniżać poziom? ;-) (wywalcie proszę jeden z cytatów, przełączałem routery i wlazło dwa razy).

  • 0

    31.  2017-05-29 20:45:35

    30 - ja też bardzo ceniłem wiedzę Witka - prezentowaną tu jak i poza Telepolis ;)

  • 0

    32. ~Jarosz  2017-05-30 16:19:21  host: 178235146188.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    Jak na telefonik za złotówkę, to fajna okazja. trzeba sprawdzić w jakich taryfach będzie się go najlepiej kaliło wziąć z plusa.

  • 0

    33. ~Kornel  2017-05-30 23:18:40  host: anu5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sprzęt interesujący i co ważne Plus ma go w bardzo dobrej cenie. Podoba mi się wprowadzanie innych urządzeń niż Samsung na polski rynek.

  • 0

    34. ~Arek  2017-05-31 10:29:56  host: office.yoda.pl

    Ktoś może wie czy będzie dostępny w Plusie w kolorze różowym? Żonie się podoba a w sierpniu będzie się jej umowa kończyć i będzie mogła myśleć o nowym telefonie na przedłużenie.

Dodaj swoją opinię