Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE Axon 7 ze Snadragonem 820 w Polsce z 2399 zł

ZTE Axon 7 ze Snadragonem 820 w Polsce z 2399 zł

LuiN 20 Grudnia 2016 18:20

4 4

Firma ZTE ogłosiła wprowadzenie na polski rynek smartfonu ZTE Axon 7. Urządzenie oferuje topową specyfikację i rozsądną na tym tle cenę 2399 zł.

zte axon 7 zte axon 7 zte axon 7 zte axon 7

ZTE Axon 7 ma metalową obudowę projektu BMW Designworks, 5,5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli, Gorilla Glass 4, krawędzie 2.5D), chipset Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci, dwa gniazda kart SIM, LTE 300/50 Mb/s, moduł NFC zabudowany w ekranie, procesor dźwięku Asahi Kasei (AK4961 + AK4490), głośniki stereo, główny aparat 20 Mpix z optyczną i elektroniczną stabilizacją obrazu, obiektywem F/1.8, autofocusem opartym na detekcji fazy i podwójną lampą LED (filmy 4K), przednią kamerkę 8 Mpix (F/2.2), czytnik linii papilarnych, złącze USB Type-C i akumulator o pojemności 3250 mAh, ze wsparciem dla Quick Charge 3.0 (ładowanie od 0 do 80% w 30 minut).




Telefon pracuje pod kontrolą androida 6.0, jego wymiary to 151,7 x 75 x 7,9 mm, a masa wynosi 175 gramów. Axon 7 jest objęty programem Axon VIP serwis - okres gwarancyjny urządzenia wydłużony został do 3 lat. Ponadto, w ciągu pierwszych 6 miesięcy od daty zakupu producent gwarantuje jednokrotną wymianę uszkodzonego ekranu oraz jednokrotną naprawę smartfonu w przypadku jego zalania przez pełen okres trwania gwarancji.

Telefon już dostępny jest w polskich sklepach w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 2399 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy
Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ZTE, wł     

Dodaj do:

Tagi: zte | zte axon 7

w sumie: 19
  • 0

    1. ~Adam  2016-12-20 19:01:06  host: user-94-254-128-226.play-internet.pl

    Znowu ten denny wypalający się amoled. Jednorazówka na rok. Dziękuje postoje.

  • 2

    2. ~Ququ  2016-12-20 19:20:08  host: aejb87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5.5 cała i nie ma co czytać dalej.

  • -2

    3.  2016-12-20 19:24:25

    2. ~Ququ : jak to nie ma co czytać dalej ? dalej pisze 2399zł :D:D ..pytanie tylko za co? :P

  • 1

    4.  2016-12-20 19:41:21

    bo mogą jak reszta "flagowców" od czołowych producentów woła sobie za swoje zabawki na starcie około 4000zł to nie widzę problemu, wadą ZTE jest ich nakładka, która jest brzydka, reszta ok zwłaszcza głośniki stereo i dobry przetwornik dźwięku.

  • 0

    5. ~♥~  2016-12-20 19:47:43  host: 8.37.225.71

    3). Chyba za tego zbyt dużego amoleda
    ;-)
    Taki to bez usb—tC, bez linii pap. i 4,4cala —— taki chcę!
    :-)

  • -1

    6.  2016-12-20 20:03:54

    Jak dla mnie bardzo ciekawy telefon w rozsądnej cenie. Za to samo Samsung czy Sony chcieli w chwili premiery 3 tys. zł i więcej. Gdzie to samo nie oznacza porządnych głośników stereo i ponoć najlepszej na rynku jakości dźwięku na słuchawkach oferowanych przez ZTE. Nie mogę już doczekać się testów.

  • 1

    7.  2016-12-20 20:23:39

    Wszystko pięknie, tylko dlaczego znowu to takie duże? Gdzie taka specyfikacja w obudowie 4,7 do max 5"?

  • 0

    8.  2016-12-20 20:42:45

    Xiaomi Mi5 mozna mieć za 1400-1600 zł z podobnymi parametrami

  • 0

    9. ~♥~  2016-12-20 20:50:01  host: 8.37.225.48

    Luin, 6). Może mógłbyś micro ranking zrobić ,,a'las chinolas brand"..?
    Huawei no.1
    Zte no.2
    Xiaomi no.3
    itp, itd...

  • 0

    10.  2016-12-20 21:25:18

    Odnoszę wrażenie że nikt nie chce zabrać części klientów Apple robiąc tak duże smartfony, a jak widać jest stosunkowo wielki % klientów chcących czegoś mniejszego niż 5", a tu jabłuszko właściwie nie ma godnej konkurencji...

  • 1

    11.  2016-12-20 21:31:11

    @10, Hose - iPhone'y mają duże obudowy w stosunku do przekątnych ekranu. Można przyjąć, że nie 4,7 cala, lecz 5 cali to najlepsza opcja do konkurowania z Apple'em w segmencie małych telefonów. 5,1-calowy Galaxy S7 jest tylko minimalnie większy od iPhone'a 7 z ekranem 4,7 cala: http://tlp.is/c4k

  • 0

    12.  2016-12-20 21:32:40

    @9, Nie wiem dlaczego kraj pochodzenia marki telefonu miałby determinować jego obecność w jakimś rankingu. I tak wszystko produkowane jest w Chinach.

  • 0

    13.  2016-12-20 21:47:06

    @11- LuiN, przeczytaj co napisałem pod siódemką ;-)

  • 1

    14. ~bla  2016-12-20 21:52:14  host: cpc84395-newc18-2-0-cust81.16-2.cable.virginm.net

    Na amazon UK jest za £359.99 czyli 1884 zl :)

  • 1

    15. ~Wojtek  2016-12-20 22:40:50  host: 185.13.106.211

    Mediamarkt.de 439euro

  • 1

    16.  2016-12-20 22:53:51

    Polska to bogaty kraj wiec możemy placic więcej...

  • 0

    17.  2016-12-20 23:56:36

    @11 Dokładnie. Wystarczy porównać A3 2016 do Iphona 4,7'. Identyczne przekątne. Później wychodzą takie kwiatki, że Iphony są małe, a reszta to duże lochy.

  • 0

    18. ~el_chupacabra  2016-12-21 10:30:25  host: 109.206.223.124

    Fajny telefon, ale wchodzi po 7 miesiącach od premiery i to jeszcze w cenie znacznie wyższej niż wszędzie indziej. W niemieckim Saturnie kosztuje 440 €, a dostać go można w promocjach 50 € taniej. W Stanach chodzi po 350 USD. ZTE, ogarnij się!

  • 0

    19. ~Rafał G.  2017-02-14 22:07:04  host: CMPC-089-239-073-064.CNet.Gawex.PL

    Kupiłem go, podmieniłem lenovo wibe x3 na zte axon 7, w międzyczasie testowałem jeszcze mi5 (3gb/64gb) i redmi pro(4gb/128gb). Axon bije wszystkie w/w słuchawki na głowę. Mógł by mieć tylko nieco pojemniejszą baterię. Więc wg mnie smartfon prawie idealny, a wiem co mówię. Pozdrawiam malkontentów wiecznie narzekających :)

Dodaj swoją opinię