Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ZTE Acqua od czerwca w Play

ZTE Acqua od czerwca w Play

LuiN 19 Kwietnia 2012 10:57

0 0

zte acqua ZTE przedstawia nowy smartfon Acqua, oparty o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich i gigahercowy procesor. Telefon od czerwca dostępny będzie w ofercie sieci Play.

Smartfon został wyposażony 4-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 800 pixeli. Nie zabrakło HSDPA do 7,2 Mb/s oraz HSUPA do 5,8 Mb/s, jest i rzecz jasna Wi-Fi. Użytkownicy mogą robić zdjęcia za pomocą aparatu o dobrej rozdzielczości 5 Mpix z funkcją autofokus, posłuchać ulubionej muzyki (4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD) czy włączyć radio.

Sercem urządzenia jest jednordzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz, wyposażony w 512 MB pamięci RAM. Energię zapewni bateria o pojemności 1600 mAh.




Urządzenie dostępne jest w dwóch klasycznych wersjach kolorystycznych - białej i czarnej. Telefon ZTE Acqua dostępny będzie w czerwcu w ofercie sieci Play.

Źródło tekstu: ZTE     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    9.  2012-04-19 11:53:50

    @1: to akurat zaleta a nie wada

  • 0

    10. ~Na1ts  2012-04-19 12:32:51  host: mconnect.com.pl

    Ludzie wy na prawde nie macie co robic tylko wypisywac takie glupoty? Jeżeli cena telefonu bedzie przyzwoita sam chetnie bym sie na niego skusił, design calkiem przyjemny faktycznie podobny do iphona dodadkowo specyfikacja wcale nie taka tragiczna... cena pewnie bedzie stosunkowo budrzetowa

  • 0

    11. ~lord  2012-04-19 12:35:04  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    w china wyprodukowanie max 1$ w play będzie za pare setek :)

  • 3

    12. ~  2012-04-19 12:54:04  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Z boku podobny do iPhone 4s.

  • 0

    13. ~Lolek  2012-04-19 13:25:01  host: 212.160.172.70

    WSZYSTKO DLA WAS JEST PODOBNE DO IPHONA ALBO DO GALAXY ...Bo jak zrobic inny telefon skoro galaxów jest nascie iphonów 6 a smartfonów setki...Wszystko bedzie do siebie podobne i tak juz niestety jest...co do telefonu...Zupełnie nie podzielam opinii osób narzekajacych bo 1-Parametry są naprawde spoko a android 4.0 miłym udogodnieniem.Mocna bateria (oby była taka w rzeczywistości) no i mam nadzieje przystepna cena.Ciekawi mnie jak bedzie sie sprawowal bo mam zamiar sobie wydac 400zł na ten telefonik;)

  • 0

    14. ~SeT  2012-04-19 13:28:23  host: drz37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Parametry sprzed 2 lat. Ale jeśli cena będzie adekwatna do zawartości pudełka to może być godny uwagi!

  • 0

    15. ~  2012-04-19 13:34:29  host: z06-11.opera-mini.net

    Mogli zrobic trójkątny i np z myszką przynajmniej niebyłby podobny do iphóna i chtc etc

  • 1

    16. ~MST  2012-04-19 14:02:34  host: 98-89.ipartner.com.pl

    Boki to iphone, klawisze przez tą rameczkę to już HTC choć to tylko dotykowce. Nie pitolcie mi tu, że nie da się zrobić czegoś mniej podobnego do iphone bo się da! Sony i inne szanujące się firmy jakoś dają radę, tylko te czysto chińskie marki mają z tym problem i nie żebym mi się ten telefon nie podobał tylko stwierdzam fakt, że to klon.

  • 0

    17.  2012-04-19 15:03:10

    Jak będzie miało dobre GPU i cena będzie atrakcyjna to może się skuszę. Choć marzenia sięgają dalej, ale portfel nie pozwala :(

  • 0

    18. ~  2012-04-19 17:59:20  host: 89-69-82-199.dynamic.chello.pl

    GPU to Adreno 200, a procesor Qualcomm MSM7227A

  • 0

    19. ~chmurek79  2012-04-19 20:30:24  host: eun26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Obecnie mam blade i z chęcią zamienię go na To nowe cudeńko-a jak słucham coniektórych to wydaje mi się, że nie piszą oni z Polski i zarabiają w € albo £ i posiadają tyko iphony albo galaxy

  • 0

    20. ~dt  2012-04-19 21:19:48  host: wap.plusgsm.pl

    parametry niby przestarzale ale Andek ICS lata a na innych nawet mocniejszych podobno sie nie da...

  • 0

    21. ~  2012-04-19 23:57:35  host: z36-07.opera-mini.net

    Dla marud: iphone z androidem

  • -1

    22. ~x  2012-04-20 00:05:13  host: 87-99-0-244.internetia.net.pl

    @21, ta, chiński...

  • 0

    23. ~  2012-04-21 22:34:37  host: 80-218-196-248.dclient.hispeed.ch

    Smartfon... mam jednego i już nim rzygam, z ulgą wróciłem do zgrabnej Noki 6300 i na nowo zrozumiałem że posiadanie komórki a nie przerośniętej zabawki to prawdziwy luksus. W teczce w aucie wożę Tableta z 3G i jak naprawdę potrzebuję dostęp do sieci, nie bolą mnie od tego oczy. A z komórki po prostu dzwonię.

  • 0

    24. ~  2012-04-22 01:29:03  host: dD576236D.access.telenet.be

    ale wy jestescie rabnieci. moje x10i ma to samo. a moze i lepiej

  • 0

    25. ~  2012-04-22 01:32:11  host: dD576236D.access.telenet.be

    to tak samo jak powiedziec ze Vista jest lepsza od XP buraki Bo nowsza chyba ze twoja nowa komura potrafi ci konia zwalic

  • 0

    26.  2012-04-22 20:16:30

    @20 - na tym samym procku, tylko wolniej taktowanym i z mniejszą ilością pamięci ICS śmiga aż miło.

  • 0

    27.  2012-04-25 13:40:03

    ciekawy telefon - ładny design i dobra technologia. a jeśli chodzi o iphona - to na pewno te dwa smartfony będą się różnić... juz chocby ceną - ZTE nie ma w zwyczaju sztucznie windować cen, więc za ten telefon raczej się nie przepłaci w przeciwieństwie do iphona...

  • 0

    28. ~  2012-06-28 08:56:44  host: feu58.internetdsl.tpnet.pl

    PLAY juz sie wypiera ze taki telefon ma byc w ich ofercie a na pewno nie bedzie go w czerwcu...

Dodaj swoją opinię