Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zryczałtowane rozmowy w Sferii

Zryczałtowane rozmowy w Sferii

WitekT 3 Grudnia 2007 14:21

0 0

Od 1. grudnia w ofercie Sferii pojawiły się dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest wprowadzenie zryczałtowanych opłat za połączenia. Dodatkowo jest możliwość nabycia pakietu nieograniczonej liczby minut na rozmowy wewnątrz sieci.

Zarówno nowi, jak i obecni klienci, będą mogli skorzystać z ryczałtów. W pakiecie będzie znajdowało się 2500 minut. Minuty te można wykorzystać na połączenia krajowe do sieci stacjonarnych. W zależności od taryfy jaką posiada Abonent minuty rozkładane będą na wszystkie urządzenia abonenckie wewnątrz Pakietu (NOMADix) lub przypisane do jednego urządzenia (NOMADex).

Kolejną dodatkową usługą jest możliwość rozmawiania za darmo wewnątrz sieci Sferia. Po opłacie miesięcznej już od 2 zł brutto można rozmawiać do woli z innymi posiadaczami telefonu w sieci. Również w tym przypadku w taryfach NOMADex usługa będzie przypisana do wybranego urządzenia natomiast dla taryf NOMADix dla całego Pakietu urządzeń, które posiada abonent.
W obu nowych usługach, pozostałe niewykorzystane minuty z pakietów nie przechodzą na kolejne okresy rozliczeniowe.

Zobacz: regulamin promocji
Zobacz: cennik usług głosowych w sieci Sferia (plik ZIP; 220 kB)

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~j  2007-12-03 19:11:25  host: 87-205-168-246.adsl.inetia.pl

    Po ilości opinii widać zainteresowanie. Zwłaszcza jak się przestudiuje cennik. Ktoś to wogóle używa?

  • 0

    2. ~znawca  2007-12-05 16:30:42  host: atropos.tpi.pl

    Tak są osoby, którzy korzystają ze Sferii. Sferia to lokalny (warszawski) operator telefonii stacjonarnej / przenośniej / mobilnej, nawet telefony mają prawie komórkowe z tym że nie jest to operator telefonii komórkowej czyli nie działa w technologii GSM

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy robisz zakupy na Allegro?

Poczta Polska: nowa oferta dla firm sprzedających na Allegro

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet