Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zryczałtowane abonamenty w Tele2

Zryczałtowane abonamenty w Tele2

WitekT 2 Kwietnia 2007 14:18

0 0

2. kwietnia oferta Tele2 została poszerzona o gamę nowych planów taryfowych, które oferują klientom - w zamian za zryczałtowaną opłatę abonamentową - możliwość wykonywania darmowych połączeń do wszystkich sieci telefonii stacjonarnej w Polsce.

Klienci indywidualni, którzy wybiorą cennik Tele2 Darmowe Rozmowy Non Stop z umową na 12 miesięcy, zapłacą miesięczny abonament w wysokości 99 złotych brutto. Ponadto w okresie, w którym klient nie korzysta jeszcze z abonamentu w Tele2, opłata miesięczna wynosi zaledwie 49 zł brutto. W ramach tej opłaty klient może wykonać darmowe połączenia o dowolnej porze dnia do wszystkich krajowych sieci telefonii stacjonarnej oraz dial-up Tele2.

Klienci biznesowi mają do wyboru dwa główne warianty cenników ryczałtowych - taryfę, która umożliwia wykonywanie darmowych połączeń przez całą dobę siedem dni w tygodniu (Darmowe Rozmowy 24/7 Biznes) lub opcję, w której jako darmowe rozliczane są połączenia wykonywane od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18 (Darmowe Rozmowy Biznes). Ceny abonamentu, w zależności od cennika i okresu, na jaki zawarta zostanie umowa, wynoszą od 109 zł do 129 zł netto. W okresie przejściowym, kiedy klient nie korzysta jeszcze z abonamentu w Tele2, opłata miesięczna wynosi 59 zł netto.




W Europie Zachodniej oferty typu flat rate praktycznie zdominowały rynek. Spodziewamy się, że z podobnym zainteresowaniem będziemy mieli do czynienia w Polsce, szczególnie wtedy, gdy do naszej oferty dołączy szerokopasmowy, nielimitowany dostęp do Internetu - mówi Piotr Nesterowicz, szef polskiego oddziału Tele2.

W ofercie dla klientów indywidualnych darmowa pula połączeń wynosi 2000 minut, natomiast w cennikach dla klientów biznesowych 2500 minut. Oznacza to, że koszt jednej minuty połączenia do krajowych sieci stacjonarnych w godzinach szczytu w cenniku Darmowe Rozmowy Biznes (bez uwzględniania opłaty za utrzymanie łącza) wynosi jedynie 2 grosze netto.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Liwiusz  2007-04-02 14:23:40  host: dpg164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W UPC jest 20zł taniej (79zł). Też z limitem 2000 minut.

  • 0

    2. ~Adam  2007-04-02 14:36:47  host: bfw222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekamy na krok firmy TP tylko czy się doczekamy? Kiedy nastapią oczekiwane obniżki abonamentów i połączeń?... :)

  • 0

    3. ~  2007-04-02 15:28:36  host: cif12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale jeśli dobrze pamiętam TP już zgłaszało podobną propozycję ale UKE się nie zgodziło. Proszę, może ktoś coś pamięta ?

  • 0

    4.  2007-04-02 15:29:55

    3: no i teraz pewnie się zgodzi już.

  • 0

    5. ~sensen  2007-04-02 15:57:41  host: kl2-1.kielce.net.pl

    Liwiusz, możesz mi pokazać, gdzie jest napisane o limicie 2000 minut w UPC?

  • 0

    6. ~  2007-04-02 16:36:51  host: 193.164.157.80

    Panie WitkuT zamiast ctr+a, ctr+c, ctr+v poczytalby pan cennik. Tam sa SENSACJE na miare kary z UKE ;-P Mialby Pan hita takiego jak fkn.pl mial z Era. A Pan ctr+a, ctr+c, ctr+v ;-((((

  • 0

    7.  2007-04-02 16:38:07

    6: bądź spokojny... ;)

  • 0

    8. ~maniek  2007-04-02 18:08:11  host: cqr103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sensen poczytaj uwaznie regulamin tej uslugi a znajdziesz zapis mowiacy o limicie 2000minut

  • 0

    9. ~Tele dwójka  2007-04-02 18:26:35  host: nat-mo1.aster.pl

    Fajnie, że Pani Ania nie pozwoliła TP wprowadzić takiej oferty. Dzięki temu jesteśmy pierwsi:) I pewnie jeszcze troszkę pobędziemy. Już Pani Ania o to zadba :):):)

  • 0

    10. ~ATP  2007-04-02 18:31:06  host: 212.160.172.70

    WitekT(4): chcesz sie założyć? :)

  • 0

    11. ~ptok  2007-04-02 18:35:06  host: chello089079026230.chello.pl

    @sensen. Poczytaj sobie tutaj, to co najciekawsze, a więc limity są na samym końcu regulaminu. I jeszcze ciekawostka, przekroczysz limit, natychmiastowe rozwiązanie umowy!!! http://www.upc.pl/pdf/cennik_polaczen_tel_wazny_od_kwietnia2007. pdf

  • 0

    12. ~MZ  2007-04-02 18:59:48  host: awz112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nikt mi już nie powie, że UKE nie działa na niekorzyść tepsy. To się nadaje do trybunału stanu albo kakiejś instytucji, która zajmuje się dyskryminowaniem konkurencji przez państwo. Jednej firmie się nie zezwala bo konkurencja nie ma możliwości zaproponowania takiego rozwiązania, a tu proszę konkurencja to wprowadza. Myślę, że tepsa powinna złożyć doniesienie do prokuratury na P. A. o ujawnienie jej planów.

  • 0

    13.  2007-04-02 19:30:27

    ATP: zobaczymy - jutro mam inną sprawę do UKE, to i o to podpytam.

  • 0

    14.  2007-04-02 20:27:56

    Do Witek: Właśnie czytałem cennik UPC i jestem w szoku. Jak przekroczysz 2000 min lub 1000 połączeń UPC może wypowiedzieć umowę. Przecież to jakiś absurd. No i czy to zgodne z prawem?? Bo już z logiką to zupełnie nie. O to też Witku byś podpytał hm. :-)

  • 0

    15. ~  2007-04-02 20:43:58  host: ip-89-174-120-139.multimo.gtsenergis.pl

    WitkT jak tam czytanie legulaminy.... juz wiesz co 6 chcial...???

  • 0

    16.  2007-04-02 21:50:26

    WitekT: O co chodzi #6. Ty się z klawiaturą zabawiasz:)

  • 0

    17. ~Nigga  2007-04-03 01:20:17  host: 217.153.142.138

    ATP: o co chcesz sie zakladac. Czy TP zlozyla oferte ryczałtową do UKE czy może zachowała sie jak polski Chicken i uciekła?

  • 0

    18. ~ukenamuniu  2007-04-03 21:31:43  host: nat-go2.aster.pl

    Nigga, po co dyskutujesz? Nikogo nie przekonasz i chyba nic nie zmienisz. Wiemy, że oferta Tele 2 jest kopią uwalonego przez UKE wniosku TP.

Dodaj swoją opinię