Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zostanie 3 z 9

Zostanie 3 z 9

WitekT 31 Marca 2006 14:26

0 0

W wyniku procedury konkursowej przeprowadzanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji w celu przedstawienia Prezesowi Rady Ministrów trzech kandydatów na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej do II etapu konkursu zakwalifikowało się 9 osób.

Są to Tadeusz Dąbrowski, Ewa Gołębiowska, Jerzy Niepsuj, Piotr Michał Ogiński, Janusz Oleniacz, Włodzimierz Pałka, Andrzej Jacek Piotrowski, Andrzej Polaczkiewicz i Szymon Zioło.
O zakwalifikowaniu do dalszych rozmów kandydaci zostali poinformowani. 4. kwietnia KRRiT przeprowadzi z zainteresowanymi rozmowy kwalifikacyjne, które będą stanowiły podstawę do przeprowadzenia głosowania, w wyniku którego KRRiT wyłoni trzech kandydatów na Prezesa UKE.

Źródło tekstu: KRRiT     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet