Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Zostań Operatorem w Mixie" w Plusie

"Zostań Operatorem w Mixie" w Plusie

WitekT 18 Kwietnia 2007 21:02

0 0

Od 19. kwietnia w ofercie Mix Plus pojawi się nowa promocja. To właśnie ta, która została wsparta nietypową kampanią reklamową, jak się okazało błędnie przypisywaną startowi nowego MVNO - Inteligo.

Szerzej zamieszanie dotyczące kampanii reklamowej opisaliśmy w tej wiadomości.

Nowa promocja ma nazwę Zostań Operatorem w Mixie i zastąpi Koloropeutykę w Mixie.




W porównaniu z poprzednią promocją obniżono ceny Motoroli SLVR L6, SonyEricssona K310i oraz SonyEricsson K510i.

Nadal funkcjonuje promocja Darmowy Numer w Mixie, która pozwala jednorazowo aktywować jeden numer w sieci Plus, z którym rozmowy przez 30 dni będą darmowe, w obniżonej cenie z 10 zł do 1 zł.

Zobacz: szczegóły promocji Zostań Operatorem w Mixie (30).
Zobacz: szczegóły promocji Zostań Operatorem w Mixie (50).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43. ~jojo  2007-04-19 13:50:01  host: ekj116.internetdsl.tpnet.pl

    Jasne, rozumiem - wporządku "Kistel". :-)

  • 0

    44.  2007-04-19 13:52:29

    nie no bo sie ostro zaczalem zastanawiac czy bledu w rachunkach nie porobilem... ja szczerze nie zdawalem sobie sprawy, ze tak korzystnie moze to u mnie wygladac do czasu jak nie zdecydowalems ie skorzystac z playa i minutki same za odbierane polaczenia poplynely...

  • 0

    45.  2007-04-19 13:55:57

    szkoda, że to Plus. A liczyłem na coś na prawdę nwoego.

  • 0

    46. ~Inspiron  2007-04-19 14:00:21  host: apn-99-33.gprspla.plusgsm.pl

    Kistel: Wygadałem 655:04 minut. 1 maja zwrócą mi te minutki + 50 min. na II m-c /pozostaje jeszcze 50 min. na III m-c/. Mnie Play odpowiada. Oczekuje z ich strony obniżenia kwoty za dane, darmowego nr i bonusa na min. 60 dni, i oczywiście nielikwidowania środków na koncie.

  • 0

    47. ~hmmm  2007-04-19 14:33:28  host: 212.122.214.223

    @wlo jak zrozumiesz podstawową różnicę między Era FUN a innymi MIXami to zobaczysz, że mix też może się opłacać. Bo kupno W300i w FUN Ery to wbrew pozorom świetny interes, zwłaszcza jeśli dużo dzwoni się do Ery i na stacjonarne. To jest jedna z najlepszych ofert na rynku.

  • 0

    48. ~  2007-04-19 14:37:45  host: 212.122.214.223

    #17 policzyłem Ci różnicę dla modelu W300i i "optymistycznie na krzywy ryj" wyszło 930 złotych. A ty mi tu mówisz że różnica wynosi max 300 zł. Otóż mylisz się kolego: różnica wynosi od 250 zł do 1000 (na korzyść Era FUN oczywiście). Nie znam matematyki "optymistycznej na krzywy ryj" - jak ją znasz to się pochwal. Powtarzam to co napisałem wcześniej MIX Plus to straszne zdzierstwo: 3 razy lepiej podpisać u nich abonamentówkę.

  • 0

    49. ~hmmm  2007-04-19 14:48:54  host: 212.122.214.223

    #17 specjalnie dla Ciebie porównanie na popularnym modelu E250: MIX Plusa oferuje go za 49 zł przy 36 doładowaniach po 30 zł + 30 zł starter. RAZEM TO JEST 1160 zł. ERA Fun daje go w umowie na 36 miesięcy za 199 zł. Niby znowu drożej... Ale umowa na 36 miesięcy wymaga 12 doładowań po 50 złotych. Łączny koszt ze starterem po podliczeniu: 829 zł. Różnica: 331 złotych. MAXIMUM znowu przekroczone :D Nawet na telefonie wartym niecałe 600 zł MIX plusa zgarnia 50 % więcej. Co ciekawe na droższych modelach zgarnia jeszcze większy procent...

  • 0

    50.  2007-04-19 14:50:18

    Inspiron tez bym chcial tanszych danych i darmowego nr... bonus jak dla mnie moze zostac taki jaki jest....

  • 0

    51. ~Inspiron  2007-04-19 15:44:30  host: apn-99-46.gprspla.plusgsm.pl

    Kistel: Tego życzę Tobie, użytkownikom Play'a i sobie, pozdrawiam.

  • 0

    52.  2007-04-19 17:05:42

    Inspiron: widzę, że masz pakiet minut za to, że nie zostałeś testerem. podobno nie na zwrotu minut w promocji Na dzień dobry jeżeli ktoś dostał ten pakiet.

  • 0

    53. ~Inspiron  2007-04-19 17:47:19  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    gm: Wszystko zwracają. To, że dostałem 50 minut i 55 mb nie powoduje anulowania promocji o której wspominasz. Zresztą to nie była promocja tylko bonus dla niezakwalifikowanych do testów. Każdemu, kto przyłączył się do Play'a do 7 kwietnia zwrócą minutki wygadane do 30.04. 1 maja. Jeszcze otrzymałem potwierdzenie w OK.

  • 0

    54. ~Inspiron  2007-04-19 18:07:09  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    gm: żebyś nie miał niejasności[patrz: regulamin koniec artykułu; punkt 8] www.blogplay.eu/2007/04/04/uwaga-na-roaming-w-playu/

  • 0

    55.  2007-04-19 18:16:00

    Rowniez używam PLAY i tego pakiet. Mam nadzieję, że to co napisałeś jest prawdą. Moja informacja rowniez pochodziła z OK, kolega tam dzwonił. Ja po wykonaniu kilkunastu telefonów do OK związanych z przeniesieniem numeru nie mam ochoty już tam dzwonić i słuchać, że sprawa została przekazana do techników :-)

  • 0

    56. ~Inspiron  2007-04-19 18:19:45  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    gm: Nazwa oferty, to "Karta dla Pierwszych Klientów".

  • 0

    57. ~Inspiron  2007-04-19 18:22:23  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    gm: regulamin to regulamin. Po prostu przeczytaj go/zapoznaj się z nim.

  • 0

    58.  2007-04-19 18:32:42

    Nie wiem czy to bylo w regulaminie, ale kiedyś znalazłem informacje mówiącą o tym, że nie można łączyć promocji.

  • 0

    59. ~Inspiron  2007-04-19 18:51:01  host: apn-99-34.gprspla.plusgsm.pl

    gm: Przeczytałeś w ogóle ten regulamin? Tam jest napisane jasno i wyraźnie.

  • 0

    60.  2007-04-19 19:04:20

    Jak będę przy komputerze to poczytam. Mam nadzieję, że masz rację.

  • 0

    61. ~  2007-05-05 15:29:19  host: bwe218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~hmmm widzę że kiepsko idą Ci wyliczenia, owszem jeżeli zależy Ci tylko na telefonie to w era FUN będzie taniej ale jeżeli chcesz korzystać z telefonu w mixie w którym go zakupiłeś to taniej będzie w MIXPLUS. Twój przykład: Sony Ericsson W300i-zasilenia 50 złotowe. Plus:koszt telefonu 69 złotych przy 36 zasileniach razem 1869zł, Era FUN: telefon kosztuje 299 złotych przy umowie na 36 miesięcy jeżeli korzystasz z telefonu doładowując go co miesiąc kwotą 50zł to w erze wydajesz 2099zł a w plusie 1869zł przez 36miesięcy licząc minuty które masz do wszystkich sieci (nie licząc pakietów we własnej sieci)w erze 2571 minut/36mies. a w plusie 2500 minut/36mies. to w erze minuta połączenia kosztuje Cię 0,81zł a w plusie 0,75zł.

  • 0

    62. ~Karol  2007-05-16 09:15:46  host: acov154.neoplus.adsl.tpnet.pl