Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zostań Dziewczyną Mobilkinga

Zostań Dziewczyną Mobilkinga

Ringu 11 Kwietnia 2011 10:46

0 0

mobilking konkursMobilking przygotował konkurs dla swoich użytkowników, w którym można wygrać rok rozmów za darmo. Aby wziąć w nim udział należy przesłać swoją fotografię (lub dziewczyny, siostry, koleżanki) "w stylu Mobilkinga". Oprócz darmowych rozmów do wygrania są także doładowania konta prepaid.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie, oprócz przesłania zdjęcia, jest posiadanie aktywnego numeru w sieci Mobilking.

Fotografowana modelka musi mieć jakiś gadżet kojarzony z siecią Mobilking - może to być np. naklejka, pudełko, czy smycz.




Nagrodą główną jest możliwość wykonywania przez rok darmowych połączeń (z limitem do 1500 zł). Za najciekawsze zdjęcia można otrzymać 12 doładowań kwotą 50 zł przez rok.

Fotografie będą zamieszczone na Facebookowym profilu operatora.

Zobacz: regulamin konkursu (plik .pdf; 71 kB).

Źródło tekstu: Mobilking     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 3

    4.  2011-04-11 10:56:53

    no patrzcie to oni jeszcze istnieją :-) żywy trup :)

  • 2

    5. ~  2011-04-11 10:59:23  host: 31.60.24.83

    @4; jeżeli SamiSwoi istnieją ze stawką 66gr/min to dlaczego MobiKing z 39gr/min do wszystkich ma nie istnieć? ;)

  • -1

    6. ~df  2011-04-11 11:09:32  host: 91-220-205-202.ittmedia.pl

    kosmos jakiś, po co komu taka bezsensowna sieć?

  • -1

    7. ~  2011-04-11 11:11:28  host: 77-253-155-10.adsl.inetia.pl

    to oni jeszcze żyją? Ktoś przejął markę i ja reanimuje?

  • -1

    8. ~Robert  2011-04-11 11:17:13  host: 85-222-26-148.home.aster.pl

    O takich rzeczach to piszecie, a o nowej Play Mixturze ani słowa...

  • 1

    9. ~  2011-04-11 11:19:25  host: 91-220-205-202.ittmedia.pl

    jak nie pisali coś przed niedzielą było

  • -1

    10. ~Erni  2011-04-11 11:29:57  host: public-gprs33860.centertel.pl

    Dla osób które mało dzwonią sieć jest w sam raz - co za różnica czy płacisz 39gr czy 29gr za minutę. Ważne że wystarczy doładowanie 10zł/3miesiące. MK ma też czasami doładowania promocyjne 50% więcej. Na alledrogo można kupić taniej kody doładowań Mobilkinga (40zł za 30zł). MK ma właśnie stałych klientów których pozyskał jakieś 2 lata temu i im odpowiada to że mogą niewiele doładowywać. Play wielu wyklucza z wiadomych względów. Alternatywą jest mBank z 19gr/min i doładowanie 5zł/2msce, ale po pierwsze jak już powiedziałem wiele osób niewiele korzystając niewiele traci, są też inne czynniki - może np komuś sieć Ery bardziej pasuje niż Plusa.

  • 1

    11.  2011-04-11 11:31:03

    @7 żyją, jak masz telefon bez możliwości ściągnięcia sim-lock'a, np. pewnien sagem z ery domowej, to mobilking śmiga aż miło...

  • 0

    12. ~WaszkaG  2011-04-11 12:53:20  host: v05-15.opera-mini.net

    Mobilking to chyba pierwszy prepaid który zrobił wychodzące na więcej niż miesiąc (3-mce) i za to należy im się uznanie ;) ale niestety (dla MK) pojawił sie Play Fresh z rokiem na wych. i 29gr/min i pozamiatał...

  • 0

    13. ~astelitt  2011-04-11 13:25:39  host: user-46-112-173-46.play-internet.pl

    ciekawe ile mają klientow... W 1 tys. chyba by się zmiescili

  • 0

    14. ~Kajtek  2011-04-11 13:27:10  host: user-46-113-252-109.play-internet.pl

    Niedawno przeciąłem starter MK i wywaliłem do kosza swój 882-XXX-XXX, ale smyczkę jeszcze mam i brelok przypięty do klucza o piwnicy. Dziewczę z plakatu o imieniu Małgosia też poszło do kosza. Łezka się w oku kręci bo to był naprawdę fajny projekt, który ruszył od 0,50 groszy :-) Startery można jeszcze kupić tylko mam wątpliwości czy te sprzedawane nie są przeterminowane wątpię, aby wyprodukowali nową pulę mój miał datę ważności do końca 2010 roku. Teraz śmigam na PF i GG Air :-) Pozdrawiam prawdziwych mężczyzn :-)

  • 0

    15. ~Kajtek  2011-04-11 13:30:43  host: user-46-113-252-109.play-internet.pl

    Tu potrzeba wstrząsu za 20-21 gr/min. takim konkursem nikogo nie ściągną, co do klienteli podejrzewam, że ca. 15000-20000 użytkowników, na portalu z doładowaniami widziałem, że jednak ludki wykupują 50-ki po korzystnej cenie...

  • 0

    16. ~  2011-04-11 14:22:11  host: 77-253-155-10.adsl.inetia.pl

    Byłoby zabawnie, jakby jakaś panna wygrała, a tu za 3 miesiace sieć zamykają :-)

  • 0

    17. ~  2011-04-11 14:51:55  host: p14-05.opera-mini.net

    Mobilking żyje jednak, mają poniekąd niższe ceny od simplusa ale wyższe od samych swoich. Simplus, sami swoi, orange music, mobilking to zdecydowanie najlepsze oferty na karte.

  • 0

    18.  2011-04-11 16:48:28

    Ciekaw jestm do czego posunie się zwyciężczyni konkursu ;-)

  • 0

    19.  2011-04-11 16:54:56

    wlo, Ty zboczeńcu! ;-P

  • 0

    20. ~  2011-04-11 16:58:10  host: t14-12.opera-mini.net

    16 w takim przypadku zaproponował bym że mogę wypłacić pieniądze w naturze

  • 0

    21.  2011-04-11 22:54:29

    "W stylu Mobilkinga" brzmi zarazem ciekawie i kuriozalnie, przylaczam sie do postu wlo :D

  • 0

    22. ~FejZbuk vs. eNKa  2011-04-12 15:33:44  host: 212.160.239.131

    Proszę, czytajcie regulaminy, później podniecajcie się mobbingkinkiet. Żeby być "trendi" i mieć możliwość udziału w tym konkursiku - trzeba być zaprzedanym Zuckerbergowi w jego fejZBUKU.

  • 0

    23. ~  2011-04-12 20:46:45  host: ip-94-42-6-204.multimo.pl

    19. Zboczeńcem byłby, gdyby np. leciał na menów. A wlo to, jak widać, zdrowy facet jest!

Dodaj swoją opinię