Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zostało 9 kandydatów na kandydatów

Zostało 9 kandydatów na kandydatów

WitekT 29 Marca 2006 21:10

0 0
9 osób weźmie udział w II etapie konkursu na kandydatów na prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. We wtorek mają się z nimi odbyć rozmowy kwalifikacyjne.

Każdy z członków Rady mógł wskazać po 3 kandydatów, ale nie wszyscy skorzystali z tego prawa. Dodał, że wybrani kandydaci zostaną poinformowani korespondencyjnie o przejściu do II etapu konkursu.

W konkursie na kandydatów na prezesa UKE zgłoszono 25 ofert. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-201-241.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.