Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Żona prezesa będzie sprzedawała telefony BenQ

Żona prezesa będzie sprzedawała telefony BenQ

WitekT 18 Stycznia 2007 10:52

0 0

Kilka tygodni temu dystrybucję telefonów komórkowych BenQ-Siemens w Polsce i Europie Wschodniej przejęła firma Polconcept. Dietmar Lerch, prezes likwidowanej spółki BenQ Poland zapewniał, że to dystrybutor o stabilnej pozycji i doświadczeniu na wielu europejskich rynkach. Jak się okazało - silną miał tylko w BenQ Poland.

Więcej o likwidacji BenQ Poland pisaliśmy w tej wiadomości.

O firmie Polconcept nie słyszeli ani przedstawiciele operatorów komórkowych, ani największych sieci sprzedaży. Według informacji zawartych w krajowym rejestrze sądowym firma Polconcept powstała w 2002 roku, a jej prezesem jest... Katarzyna Lerch, żona Dietmara Lercha. Sam prezes BenQ Poland był również do niedawna w zarządzie Polconcept.
Na próżno jednak szukać informacji o firmie w internecie. Pracownicy BenQ Poland twierdzą, że nie mają żadnego kontaktu z Polconceptem.

Według nieoficjalnych informacji, Polconcept chce skupić się na sprzedaży telefonów na rynkach mniej wymagających, gdzie decyduje niska cena — m.in. na Białorusi czy w Kazachstanie.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~xyz  2007-01-18 11:57:29  host: rev-27.malnet.pl

  tutaj jest też ciekawy artykuł: http://www.gazetafinansowa.pl/?d=wydarzenia&id=1033

 • 0

  2. ~xyz  2007-01-18 11:59:26  host: rev-27.malnet.pl

  a czy to "przejęcie" to efekt jakiegoś morderzcego przetargu na dystrybucję? A jakie firmy startowały w tym prztargu? Wie ktoś?:)

 • 0

  3.  2007-01-18 12:54:51

  Wszystko zostaje w rodzinie :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-230-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet