Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znowu ktoś skupuje Netię

Znowu ktoś skupuje Netię

WitekT 8 Maja 2014 21:55

6 0

W czwartek w transakcjach pakietowych właściciela zmieniło 26,92 mln akcji Netii stanowiących 7,7% kapitału zakładowego spółki - podała giełda na stronie internetowej. Transakcje zawierano po cenie 5,43 zł, całość miała wartość 146,2 mln zł.




Wśród akcjonariuszy spółki kontrolujących ponad 5% kapitału zakładowego są fundusze Third Avenue Management (14,32%) i Sisu Capital (12,74%) jak również ING OFE (9,56%), Aviva OFE (5,82%), PZU OFE (5,54%) oraz Mennica Polska (5%) i fundusz FIP TFI (5,02%), którego założycielem jest właściciel Mennicy, Zbigniew Jakubas.


Zobacz: [Aktualizacja] Kto kupuje akcje Netii?.
Zobacz: Mennica chciałaby więcej Netii.

Źródło tekstu: GPW     

Dodaj do:

Tagi: mennica | netia | zbigniew jakubas

w sumie: 16
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1.  2014-05-08 22:15:22

    Czyżby znowu Zbyszek?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~n  2014-05-08 22:17:40  host: 89-77-134-132.dynamic.chello.pl

    Oby Zbysiu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~czajson  2014-05-08 23:14:34  host: host-46-151-186-75.interduo.pl

    Mennica chce zwiększyć kapitał, więc to pewnie oni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~  2014-05-08 23:15:55  host: user-164-126-194-134.play-internet.pl

    Chłopcy ze Wsi postanowili użyć uciułanych emerytur i innych oszczędności(!). Chyba jednak poczuli, że ich czas się kończy (a może to kolejna pożyczka)! zawsze telekomunikacja, nawet długoterminowo ale się zwraca. To dobry znak. Dowiemy się wreszcie kto nagle kupił Netię a kto był figuranem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    8. ~  2014-05-08 23:35:58  host: apn-77-115-108-50.dynamic.gprs.plus.pl

    Jedyny plus jest taki, że będę miał htc one spłaconego po 4 z 24 miesięcy, ale utrata zaufania do operatora całkowita i szybka ucieczka do innej...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-05-08 23:40:05

    kurs tańczy na wyższych poziomach więc jest coś na rzeczy, pora na zmiany.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-05-09 09:01:20

    A poprzednio kto skupował?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-05-09 09:03:56

    wlo: Mennica (czytaj: Zbigniew Jakubas).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-05-09 09:09:55

    No to w kontekście wcześniejszej wiadomości, wiadomo kto teraz skupuje ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13.  2014-05-09 09:14:15

    Aż ciśnie się na usta pytanie... A w jakim kraju ten Pan płaci podatki? ;-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~Staszi  2014-05-09 13:33:46  host: ptcnat.t-mobile.pl

    @13: na pewno nie u nas, tylko szaraczki płacą w Polsce podatki. Daleko tak zajedziemy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~  2014-05-09 18:03:24  host: ip-78-30-118-11.free.aero2.net.pl

    Widać szykuje się kolejny przekręt bo po co komuś akcje firmy krzaka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~  2014-05-09 18:08:29  host: z87-13.opera-mini.net

    ja trochę kupiłem ale to chyba w newsie nie o mnie jest mowa